Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Potraviny vhodné pre diabetikov » Dia zmesi

Dia zmesi

Veta "bez pridaného cukru", ktorú mnohokrát hrdo hlása aj obal od potravín, akými sú šunka alebo cestoviny vyvoláva horko sladký smiech. Na cukre sa ľahko pestuje závislosť, preto si výrobcovia zvykli pridávať ho aj do potravín, v ktorých by "bieleho zabijaka" nikto nečakal. Len tak trošku, lyžičku, dve …

 • HEALTH LINK Zeleninová raňajková kaša BIO 300 g

  Skladom viac ako 5 kusov

  Raňajková kaša bez lepku, laktózy a bez pridaného cukru predstavuje naozaj zdravé, chutné a rýchle raňajky. Obsahuje dávku poctivých ingrediencií.

  4,69 €

  4,69
 • Hraška na zahusťovanie jemná 250 g

  Hraška na zahusťovanie jemná 250 g

  Akcia

  Skladom zajtra

  Varte zdravšie - Hraška je chutná zmes hrachu a bezlepkových obilnín k zahusťovaniu a obaľovaniu mäsa, zeleniny a ďalších potravín.

  1,99 € 1,59 € -20 %

  1,59
 • Hraška Vanilka 250 g

  Skladom zajtra

  Ochutená prírodná vanilkou a jemne sladená fruktózou ... pridaním hrášku do múky výrazne zvýšite výživovú hodnotu pokrmu a zlepšíte jeho vlastnosti.

  1,69 €

  1,69
 • ISWARI Raňajková zmes nepražené kakao & lucuma 800 g BIO Výživový doplnok

  Skladom zajtra

  Veľmi chutná zmes vhodná ako raňajky, do smoothies či jogurtu.

  13,99 €

  13,99
 • Bio Konopný proteín & lucuma 800 g Výživový doplnok

  Skladom zajtra

  Doplnok stravy.

  15,49 €

  15,49
 • Hraška na obaľovanie pikantná 1 kg

  Skladom zajtra

  Varte zdravšie - Hraška je chutná zmes hrachu a bezlepkových obilnín k zahusťovaniu a obaľovaniu mäsa, zeleniny a ďalších potravín.

  7,09 €

  7,09
 • Hraška na zahusťovanie jemná 1 kg

  Skladom zajtra

  Varte zdravšie - Hraška je chutná zmes hrachu a bezlepkových obilnín k zahusťovaniu a obaľovaniu mäsa, zeleniny a ďalších potravín.

  5,49 €

  5,49
 • Hraška Vanilka 1kg

  Skladom zajtra

  Hrášku VANILKA Vanilka je ochutená prírodnou vanilkou a jemne sladená fruktózou. (Fruktóza má o 30% vyššiu sladivosť ako cukor a má nízky glykemický index). Pridaním hrášku do múky výrazne zvýšime výživovú hodnotu pokrmu.

  6,59 €

  6,59
 • Hraška na obaľovanie pikantná 250 g

  Skladom zajtra

  Varte zdravšie - Hraška je chutná zmes hrachu a bezlepkových obilnín k zahusťovaniu a obaľovanie mäsa, zeleniny a ďalších potravín.

  2,29 €

  2,29

Dia zmesi - detailný popis

Cukor v chlebe alebo aká je realita?

S ochorením spojeným s akoukoľvek diétou nastáva peklo ... A to najmä pri nakupovaní. Dokonca aj tmavé a zdravo sa tváriace pečivo je často dofarbovanie (a dochucovanie) karamelom, ktorý je ako inak, než z cukru. V našich dia zmesiach na chleba sa ale obávať nemusíte, sú bez bez cukru a často aj bez lepku!

Pečenie, ktoré vyvoláva radosť

Nemusíte sa báť ani pečenia vlastného chleba, hoci sa to môže zdať ako neprekonateľne ťažká záležitosť. Nielen, že vás neuhryzne, ale tiež sa upečie skoro sám ... Teda v prípade, že máte domácu pekáreň. Potom sa vážne upečie sám, stačí malá pomoc vo forme trochy vody a droždia, niekedy aj oleja alebo semienok podľa chuti. Postup v rúre vyzerá ako oveľa dlhšia a zložitejšia záležitosť ...... Ale vlastne nejde o nič ťažkého! Strávite s chlebom o trošku viac času, ale budete z neho mať oveľa väčšiu radosť. Cesto budete musieť premiešať a (nechať) vykysnúť sami, ale to je môže byť skôr dôvod k oslavám; hnetenie tuhšieho, napríklad práve toho chlebového cesta je lepšie, než mnoho antistresových metód. Hlavná výhoda samostatného spôsobu pečenia je, že sa nemusíte obmedzovať tvarom formy v pekárni, ale môžete si urobiť napríklad vlastné bagetky alebo kocky (vzhľad urobí svoje: jeme predsa i očami).

Vyberte si aj vy svoju zmes na chleba pre diabetikov a zistite, že pečenie nie je žiadna veda, práve naopak - je to zábava, na konci ktorej na vás čaká dozlatista prepečený, chutný chlieb, ktorý môžete jesť ešte teplý (a nemusíte kvôli tomu vstávať skoro ráno).

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam