Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Potraviny vhodné pre diabetikov » Dia polievky

Dia polievky

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že nájsť dia polievku nemôže byť nič ťažkého. Polievka je predsa slaná, tak kto by do nej pridával cukor?, povedl by si bežný zákazník. Výrobcovia si asi myslia niečo opačného: Na cukre sa ľahko pestuje závislosť a je tiež univerzálnym ochucovadlom, tak prečo by sme nemohli trošku cukru pridať do všetkého?

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Dia polievky - detailný popis

Aby ste si mohli vo chvíli, keď zrovna nestíhate variť, bez obáv zaliali sáčok polievky a neštudovať pri tom zloženie napísané tými najmenšími písmenkami na etiketách, vytvorili sme pre vás kategóriu, v ktorej nájdete len a len dia polievky. Bez cukru a iných ochucovadiel, ktorým nikto nemôže prísť na meno.

Či už máte chuť na známu príchuť paradajkovej alebo si trúfnete i na huby alebo na japonskú riasu ( tí najväčší experimentátori si dajú i kvasnicovú), verte alebo nie: bez cukru je omnoho lepšia ako tá, kde cukor je. Väčšina dia polievok naviac výrobci vytvorili tiež s označením bezlepkovej (neobsahujúce múku).

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam