Úvodná strana Deti a mamičky Starostlivosť o zúbky Detské zubné pasty a gély

Detské zubné pasty a gély

Zubné pasty patria v rámci starostlivosti o zuby k tomu najdôležitejšiemu. Kvalitná zubná pasta zabezpečí, že zúbky vášho dieťaťa budú zdravé, čisté a budú žiariť belosťou. Nezabúdajte čistiť aj mliečne zuby, pretože stav mliečneho chrupu má neskôr vplyv aj na vývoj trvalých zubov.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Detské zubné pasty a gély - detailný popis

V našom sortimente nájdete tie najkvalitnejšie zubné pasty s fluórom. Fluór posilňuje zubnú sklovinu, ktorá je potom odolnejšia voči kazom a iným defektom, a zároveň prispieva k zdravým ďasnám.

Ponúkame tiež prírodné pasty bez fluóru alebo iných chemických látok, ktoré zabezpečia zdravé detské zuby prírodnou cestou.

Najspoľahlivejšia ochrana proti zubnému kazu

Detské zubné pasty značky Elmex zabezpečujú tú najvyššiu ochranu pred zubným kazom. Vďaka obsahu špeciálnych látok chránia a posilňujú sklovinu, čím prispievajú k zdravému vývoju detských zúbkov. Sú vhodné pre deti, ktorým sa už začína vyvíjať trvalý chrup.

Detská zubná pasta Weleda je vyrobená z prírodných látok, vďaka čomu je vhodná aj pre citlivé detské zúbky. Obsahuje minerálne soli, ktoré zabezpečujú vysokú čistiacu schopnosť a posilňujú zubnú sklovinu. Má príjemnú chuť a prispieva k zdravým ďasnám.

Zubné gély pre tých najmenších

V našej ponuke nájdete aj gély pre bábätká, ktoré šetrne čistia ich prvé zúbky. Zubné gély účinne predchádzajú vzniku zubného kazu a posilňujú sklovinu prvých zúbkov. Sú vyrobené čisto z prírodných látok, ktoré prispievajú k udržaniu zdravých zubov.

Ako správne čistiť detský chrup?

Detské zuby by sa mali čistiť 2x denne, vždy ráno a večer po poslednom jedle alebo po poslednom nápoji s obsahom cukru. S čistením začnite už v období, keď dieťatku vyrastú prvé zúbky. Snažte sa deti čo najviac zapojiť do čistenia zubov, aby sa túto každodennú činnosť naučili čo najrýchlejšie. Samostatne si správne umyť zuby sú deti schopné až od 6 rokov.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika