Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Hračky pre psov Dentálne hračky pre psov

Dentálne hračky pre psov

Začína mať váš psík problémy so zubami a nechce si ich od vás nechať čistiť? V tomto prípade môžu byť vhodným riešením dentálne hračky pre psov. Najčastejšie majú podobu kociek, krúžkov alebo loptičiek, takže skvele padnú psíkovi do papuľky a bude sa mu s nimi dobre manipulovať.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Dentálne hračky pre psov - detailný popis

Hračky na čistenie zubov sú vyrobené z vysoko odolnej plastickej hmoty, a tak jej neuškodia ani hodiny hryzenia. Často bývajú navoňané nejakou pre psov lákavou vôňou, a tak sú pre nich príťažlivé a dokážu sa s nimi hrať dlhú dobu. A to je len dobre, pretože pri hryzení týchto kostí alebo loptičiek sa psíkovi odstraňuje zubný povlak zo zubov a tým predchádza tvorbe zubného kameňa.

MojaLekáreň.sk ponúka dentálne hračky pre zvieratá

  • gumové - hračky sú vyrobené z prírodného mäkkého kaučuku. Špeciálne drážky na hračkách napomáhajú hrou k správnej ústnej hygiene.

  • laná s uzlami - vyrobené z krátkych konopných vlákien, čo umožňuje ľahký prechod črevom pokiaľ pes časť hračky náhodou prehltne. Vhodné pre psov, na hru a zároveň na čistenie zubov.

Doplnkový tovar

Naša pestrá ponuka krmiva pre psov obsahuje ucelený sortiment, z ktorého si môžete tiež vybrať napr. kapsičky a paštéty, vitamíny, hračky, kozmetiku pre psov a ďalšie. Ako odmena za spoluprácu pri výcviku urobí vášmu psíkovi určite radosť maškrta pre psov.

TIP! Píšťalky na psy sú neoddeliteľnou súčasťou ich výcviku.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika