Obľúbené položky

Úvodná strana » Výživa a chudnutie » Bezlepkové potraviny » Bezlepkové nápoje

Bezlepkové nápoje

Bezlepkové nápoje zachutia nielen všetkým celiatikom, ale aj tým, ktorí sú alergickí na laktózu. Môžu slúžiť ako plnohodnotný nápoj, ale aj ako chutná prísada do kávy namiesto mlieka či smotany, ktoré obsahujú lepok. Bezlepkové nápoje s lahodnými príchuťami obohatia vaše telo o veľa dôležitých vitamínov a minerálov.

Hlavnou výhodou týchto nápojov je ich výborná chuť a ľahká príprava. Bezlepkové nápoje sa predávajú v práškovej forme, na ich prípravu je teda nevyhnutné primiešať vodu v správnom pomere. Nápoj pre celiatikov môžete dôkladne premiešať napríklad v šejkri, a potom si užívať jeho skvelú chuť.

Prečo sú bezlepkové nápoje také zdravé?

Bezlepkové nápoje sú rýdzo prírodnými produktmi bez konzervantov, neobsahujú žiaden lepok ani laktózu. Preto sa hodia pre všetkých celiatikov, ale aj pre osoby, ktoré trpia alergiou na laktózu.

Lepok nadmerne zaťažuje ľudský organizmus a veľká časť ľudí ani netuší, že trpí alergiou na lepok. Bezlepkové potraviny sú pre telo ľahko stráviteľné, majú vysokú výživnosť a veľmi ľahko sa pripravujú, preto je dobré uvažovať aspoň o občasnom vyradení lepku z jedálnička a nasadení bezlepkovej diéty.

Lahodná chuť bezlepkových nápojov pre celiatikov vás doslova dostane, či už ide o nápoje s obsahom sóje alebo nápoje z ryže.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • MOGADOR Active instantný nápoj 400 g Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Bez lepku a laktózy. Nápoj s obsahom L-carnitinu, vlákniny, vápníku, 10 vitaminov a minerálov. Nápoj je vhodnou súčasťou cereálnych raňajok a osviežujúcich kokteilov. Pre prípravu nápoja zalejeme 30g tj. 2 veľké polievkové lyžice alebo 6 kávových lyžičiek 250 ml najlepšie 60-90 ° C teplej vody. Zamiešame a nápoj je hotový. Pri príprave studeného nápoja doporučujeme použiť mixér. Z jedného balenia 400g získate 3,5l nápoje Active.

  2,73 € -10% 3,05 €

 • Karo instantní kávovina 90 g doza

  skladom > 5 ks

  Užití Kávovina vhodná pro bezlepkovou dietu. Instantní čekanka granulovaná - rozpustný cikorkový extrakt.Pozitivní vliv na organismus, podporuje trávení, pročišťuje krev, příznivě působí při jaterních onemocněních. Dávkování 2 kávové lžičky zalijte v šálku horkou vodou nebo mlékem a zamíchejte. Podle chuti přisladit.

  1,61 €

 • MOGADOR Zajac sójový nápoj s príchuťou smotany 400 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Pestrá a vyvážená strava je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový zdravotný stav každého človeka. Využite vlastnosti sójového nápoja Zajac s príchuťou smotany, zaraďte ho do svojho jedálnička a iste oceníte výhody jeho používania. Nápoj neobsahuje lepok ani laktózu. S jemnou smotanovou príchuťou. Výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy. Hlavné výhody smotanového nápoje Zajíc Hlavné výhody smotanového nápoje Zajíc sú absencia lepku a laktózy, ľahká príprava a široké možnosti použitia. Nezastupiteľnú úlohu má predovšetkým pre osoby s intoleranciou na laktózu klasického kravského mlieka. Sójový nápoj Zajíc s príchuťou smotany je vhodný... Sójový nápoj Zajíc s príchuťou smotany je vhodný pre prípravu nápoja, kokteilov, kakaa, cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, a je výbornou pochúťkou do kávy a čaju. Pri používaní sa nezráža a je ľahko rozpustný. Sójový nápoj Zajíc s príchuťou smotany je vhodný k príprave alternatívy klasického mlieka, nápojov, osviežujúcich kokteilov a kakaa, k príprave cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, ako prísada do kávy a čaju a všade tam, kde sa používa klasické mlieko. Zloženie sušený kukuričný sirup, sójová zložka 29% (čiastočne stužený sójový olej, sójová bielkovina), regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kazeinát sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, jedlá soľ, aróma , farbivo karotény. Návod na prípravu K príprave nápoja zalejeme 25g tj. 2 veľké polievkové lyžice alebo 6 kávových lyžičiek 250 ml najlepšie 60-90 ° C teplej vody. Zamiešame a môžeme servírovať. Pri príprave studeného nápoja doporučujeme použiť mixér. Z jedného výrobku 400g možno pripraviť 4 litre nápoja.

  2,28 € -5% 2,41 €

 • MOGADOR Zajac pohánkový nápoj 400 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  nápoj neobsahuje lepok ani laktózu výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy Pestrá a vyvážená strava je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový zdravotný stav každého človeka. Využite vlastnosti pohánkového nápoja Zajac, zaraďte ho do svojho jedálnička a iste oceníte výhody jeho používania. Hlavné výhody pohánkového nápoja zajac sú absencia lepku a laktózy, ľahká príprava a široké možnosti použitia. Nezastupiteľnú úlohu má predovšetkým pre osoby s intoleranciou na laktózu klasického kravského mlieka. Pohánkový nápoj Zajac je vhodný na prípravu nápoja, kokteilov, kakaa, cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, a je výbornou pochúťkou do kávy a čaju. Pri používaní sa nezráža a je ľahko rozpustný. K príprave nápoja zalejeme 25g tj. 2 veľké polievkové lyžice alebo 6 kávových lyžičiek 250 ml najlepšie 60-90 ° C teplej vody, zamiešame. Pri príprave studeného nápoja doporučujeme použiť mixér. Zloženie: sušený kukuričný sirup, čiastočne stužený rastlinný olej, pohánková múka 7%, sladidlo maltitol, regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kazeinát sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, jedlá soľ, stabilizátor karagenan, aróma, farbivo karotény. Môže obsahovať sóju. Z jedného výrobku 400g možno pripraviť 4 litre nápoja.

  2,32 € -1% 2,35 €

 • MOGADOR Zajac ryžový nápoj 400 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  nápoj neobsahuje lepok ani laktózu výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmi Pestrá a vyvážená strava je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový zdravotný stav každého človeka. Využite vlastnosti ryžového nápoja Zajac, zaraďte ho do svojho jedálnička a iste oceníte výhody jeho používania. Hlavné výhody ryžového nápoja Zajíc sú absencia lepku a laktózy, ľahká príprava a široké možnosti použitia. Nezastupiteľnú úlohu má predovšetkým pre osoby s intoleranciou na laktózu klasického kravského mlieka. Ryžový nápoj Zajac je vhodný na prípravu nápoja, kokteilov, kakaa, cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, a je výbornou pochúťkou do kávy a čaju. Pri používaní sa nezráža a je ľahko rozpustný. K príprave nápoja zalejeme 25g tj. 2 veľké polievkové lyžice alebo 6 kávových lyžičiek 250 ml najlepšie 60-90 ° C teplej vody. Zamiešame a môžeme servírovať. Pri príprave studeného nápoja doporučujeme použiť mixér. Zloženie: sušený kukuričný sirup, čiastočne stužený rastlinný olej, ryžová múka 13%, sladidlo maltitol, regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kazeinát sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, jedlá soľ, stabilizátor karagenan, aróma, farbivo karotény. Môže obsahovať sóju. Z jedného výrobku 400g možno pripraviť 4 litre nápoja.

  2,22 € -8% 2,41 €

 • MOGADOR Zajac pohánkový nápoj 400 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Pestrá a vyvážená strava je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový zdravotný stav každého človeka. Využite vlastnosti pohánkového nápoja Zajíc, zaraďte ho do svojho jedálnička a iste oceníte výhody jeho používania. Nápoj neobsahuje lepok ani laktózu. Výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy. Hlavné výhody pohánkového nápoje zajac sú absencia lepku a laktózy, ľahká príprava a široké možnosti použitia. Nezastupiteľnú úlohu má predovšetkým pre osoby s intoleranciou na laktózu klasického kravského mlieka. Pohánkový nápoj Zajíc je vhodný Pohánkový nápoj Zajíc je vhodný pre prípravu nápoja, kokteilov, kakaa, cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, a je výbornou pochúťkou do kávy a čaju. Pri používaní sa nezráža a je ľahko rozpustný. K príprave nápoja zalejeme 25g tj. 2 veľké polievkové lyžice alebo 6 kávových lyžičiek 250 ml najlepšie 60-90 ° C teplej vody, zamiešame. Pri príprave studeného nápoja doporučujeme použiť mixér. Zloženie sušený kukuričný sirup, čiastočne stužený rastlinný olej, pohánková múka 7%, sladidlo maltitol, regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kazeinát sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, jedlá soľ, stabilizátor Karagenan , aróma, farbivo karotény. Môže obsahovať sóju. Z jedného výrobku 400g možno pripraviť 4 litre nápoja.

  2,22 € -7% 2,38 €

 • BABIO Detský feniklový čaj BIO 20x1,5 g

  skladom do 24 hodín

  Detský feniklový biočaj je skvelým prírodným prostriedkom pre dojčatá a malé deti od ukončeného 1. týždňa života. Kladne posúdené Českou pediatrickou spoločnosťou. Zloženie fenikel * - plod (Foeniculum vulgare). * Z ekologického poľnohospodárstva prirodzene bezkofeínový bez lepku bez pridaného cukru, aromatizujúcich a konzervačných látok Príprava Prelejte 1 nálevové vrecko 200 ml vriacej dojčenskej vody, nechajte 5 minút lúhovať, pred podávaním ochlaďte. Môžete prisladiť BABIO Detským mliečnym biocukrom (viac na www.babio.cz). Obsah balenia: 20 nálevových vrecúšok / 30 g.

  2,39 € -1% 2,42 €

 • GINGER PARTY Zázvorový sirup BIO 237 ml

  skladom do 24 hodín

  Bio zázvorový sirup 237 ml Úplne prírodné zlatistý sirup je vyrobený z čerstvého zázvoru. Lahodná chuť sirupu je daná vysokým obsahom zázvoru (30%) v bio kvalite. Použitie zázvorového sirupu je veľmi univerzálny. Je vhodný nielen do nápojov, dezertov či ovocných šalátov, ale možno ho využiť pri príprave mäsových pokrmov alebo dressingov. Výborný pre prípravu osviežujúcich limonád či čajov. Dodáva chuťovú dokonalosť ovocným šalátom, ranným musli, palacinkám, dezertom, koláčom a zmrzlinám. sirup možno použiť nielen pri príprave sladkých jedál. Napríklad zlatistú kôrku docielite u pečeného kurčaťa alebo kačice, ak skúsite na záver pečenie potrieť kurča zázvorovým sirupom.  Restovaná mrkva so sirupom je jedinečná kombinácia chuti. Aj tí zaprisahaní odporcovia mrkvy neodolajú. zloženie: bio zázvor *, Bio trstinový cukor *, , * = Certifikovaná bio výroba výroba (BCS Oko-Garantie GmbH CN-Bio-615 non EU agriculture). Výživové hodnoty v 100 ml: 1 292 KJ (309 kcal), Bez glutamátu, úplne prírodné

  5,35 €

 • ALPRO Mandľový nápoj ORIGINAL 1 l

  skladom do 24 hodín

  100% rastlinný nápoj Má prirodzený nízky obsah tukov. S obsahom 24 kcal v 100 ml. Je zdrojom vitamínu E, ktorý je antioxidantom. Ľahko stráviteľný, bezlaktózový a bezlepkový. Zloženie Pitná voda, cukor, mandle (2%), fosforečnan vápenatý, jedlá morská soľ, stabilizátory (karubín, guma gellan), emulgátor (slnečnicový lecitín), vitamíny (riboflavín (B2), B12, E, D2).

  2,62 € -4% 2,73 €

 • ALPRO Ryžový nápoj 1 l

  skladom do 24 hodín

  100% rastlinný nápoj Bez pridaných cukrov, obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry. Má prirodzene nízky obsah nasýtených tukov. Je ľahko stráviteľný, pretože je prirodzene bezlaktózový. Zloženie Pitná voda, ryža (12%), slnečnicový olej, fosforečnan vápenatý, maltodextrín, morská soľ, stabilizátor (guma gellan), vitamíny (B12, D2), regulátor kyslosti (fosforečnan draselný).

  2,65 € -5% 2,80 €

 • PreOp 4 x 200 ml

  skladom do 24 hodín

  Charakteristika: sacharidový isotonický nápoj s citronovou příchutí (0,5 kcal/ml), čirý, nesycený určeno k dietnímu postupu při přípravě na chirurgický výkon dietní potravina pro zvláštní lékařské účely bez lepku, bez laktózy, bez vlákniny Dostupné příchutě: citronová Doporučené dávkování: úvodní dávka: 4 x 200 ml večer před operací finální dávka: 2 x 200 ml až 2 hodiny před anestezií Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Určený k přímému použití, nejlépe chutná vychlazený. Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření uchovávejte v chladničce max. po dobu 24 hodin. Baleno v ochranné atmosféře. Ošetřeno UHT. Balení: 4x lahvička 200 ml Důležitá upozornění: Pouze pro enterální použití. Pouze pro použití pod lékařským dohledem. Nevhodný jako jediný zdroj výživy. Používejte s opatrností u dětí a pacientů s diabetem.

  8,70 €

 • TOPNATUR Soya Drink Natural 160 g

  skladom do 24 hodín

  Soya Drink Natural má 100 % rostlinné složení a jedinečnou chuť, díky čemuž se řadí mezi nejčastěji vyhledávanou variantu rostlinného nápoje. Nezklame ani ty, kteří se stravují bez lepku, bez kaseinu, či bez laktózy. Nápoj se používá jako alternativa kravského mléka. Soya Drink Natural je vyroben s geneticky nemodifikovaných surovin. Dávkování a způsob užití Rozmíchejte 20 g (2 polévkové lžíce) v malém množství teplé vody na kašičku a doplňte do 250 ml. Na přípravu studeného nápoje použijte mixér nebo šejkr.Po každém použití obal pečlivě uzavřete (zabráníte tvrdnutí směsi). Složení Sójové boby (65 %), třtinový cukr, inulin, Aquamin – kalcifikovaná řasa Lithothamnion calcareum, sůl, stabilizátor: xantanová guma.

  1,26 €

 • TOPNATUR Soya Drink Vanilla 160 g

  3 dni

  Soya Drink Vanilla je rostlinný prémiový nápoj s příchutí vanilky. Má 100 % rostlinné složení a díky tomu se řadí mezi nejčastěji vyhledávanou variantu rostlinného nápoje. Nezklame ani ty, kteří se stravují bez lepku, bez kaseinu, či bez laktózy. Nápoj má příjemnou, lahodnou chuť a používá se jako alternativa kravského mléka. Soya Drink Vanilla je vyroben s geneticky nemodifikovaných surovin a nehydrogenizovaného oleje. Dávkování a způsob užití Rozmíchejte 20 g (2 polévkové lžíce) v malém množství teplé vody na kašičku a doplňte do 250 ml. Na přípravu studeného nápoje použijte mixér nebo šejkr. Po každém použití obal pečlivě uzavřete (zabráníte tvrdnutí směsi). Složení Sójové boby (55 %), třtinový cukr, sójový proteinový izolát (15 %), inulin, Aquamin - kalcifikovaná řasa Lithothamnion calcareum, sůl a stabilizátor: xantanovou gumu. Výživové údaje na jednu porci Energetická hodnota 343 kJ/82 kcal, tuky 2,4 g - z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g, sacharidy 7,8 g - z toho cukry 5,0 g, vláknina 1,2 g, bílkoviny 6,6 g, sůl 0,28 g a vápník 120 mg.

  2,60 €

 • KOMBE Ženšenový čaj s jujubou 3 g 100 ks

  skladom do 24 hodín

  Unikátní kombinací korejského šestiletého červeného kořene ženšenu pravého a jujuby. Vlastnosti Přirozeně bezlepkový. Bez přídavku barviv a konzervačních látek. Neobsahuje umělé aroma. Neobsahuje mléčnou bílkovinu. Není určeno dětem do 12 let, těhotným ani kojícím ženám. Vhodné i pro seniory. Doporučené dávkování 1 až 3 x denně rozmíchejte obsah sáčku v 80 ml teplé (ne vroucí) či studené vody.  Čaj je možné osladit přidáním medu či jiného sladidla dle chuti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Lékové interakce: Nedoporučuje se užívání ženšenu s warfarinem, heparinem, fenelzinem a digoxinem.      Ženšen pravý obsahuje na 180 silně účinných látek, které se nazývají saponiny. Jedinečnost ženšenu pravého je v tom, že všechny tyto látky jsou účinné, žádná z nich není jedovatá a jejich účinky se vzájemně vyvažují tak, že společně naplňují definici adaptogenu. Tato kombinace se nevyskytuje u žádné jiné rostliny. Navíc červený kořen ženšenu pravého je účinnější než bílý a čerstvý a jakýkoliv jiný ženšen. Pro účinnost ženšenu pravého je důležité stáří kořenů. Nejúčinnější je v době zralosti šesti let. V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého. Jujuba neboli cicimek datlový, také známá pod názvem čínská datle, je jedním z nejstarších známých druhů ovoce pocházejícího z Číny. Plody jujuby obsahují vysoké množství  vitaminu C. Jeho obsah je 50krát vyšší než u jablek a 20krát vyšší než v citronu.Čaj KOMBE je díky kombinaci ženšenu pravého a jujuby jediný svého druhu na Českém trhu.

  43,64 €

 • KOMBE Ženšenový čaj s jujubou 3 g 20 ks

  skladom do 24 hodín

  Unikátní kombinací korejského šestiletého červeného kořene ženšenu pravého a jujuby. Vlastnosti Přirozeně bezlepkový. Bez přídavku barviv a konzervačních látek. Neobsahuje umělé aroma. Neobsahuje mléčnou bílkovinu. Není určeno dětem do 12 let, těhotným ani kojícím ženám. Vhodné i pro seniory. Doporučené dávkování 1 až 3 x denně rozmíchejte obsah sáčku v 80 ml teplé (ne vroucí) či studené vody.  Čaj je možné osladit přidáním medu či jiného sladidla dle chuti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Lékové interakce: Nedoporučuje se užívání ženšenu s warfarinem, heparinem, fenelzinem a digoxinem.      Ženšen pravý obsahuje na 180 silně účinných látek, které se nazývají saponiny. Jedinečnost ženšenu pravého je v tom, že všechny tyto látky jsou účinné, žádná z nich není jedovatá a jejich účinky se vzájemně vyvažují tak, že společně naplňují definici adaptogenu. Tato kombinace se nevyskytuje u žádné jiné rostliny. Navíc červený kořen ženšenu pravého je účinnější než bílý a čerstvý a jakýkoliv jiný ženšen. Pro účinnost ženšenu pravého je důležité stáří kořenů. Nejúčinnější je v době zralosti šesti let. V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého. Jujuba neboli cicimek datlový, také známá pod názvem čínská datle, je jedním z nejstarších známých druhů ovoce pocházejícího z Číny. Plody jujuby obsahují vysoké množství  vitaminu C. Jeho obsah je 50krát vyšší než u jablek a 20krát vyšší než v citronu.Čaj KOMBE je díky kombinaci ženšenu pravého a jujuby jediný svého druhu na Českém trhu.

  12,37 €

 • KOMBE Ženšenový čaj s jujubou 3 g 50 ks

  skladom do 24 hodín

  Unikátní kombinací korejského šestiletého červeného kořene ženšenu pravého a jujuby. Vlastnosti Přirozeně bezlepkový. Bez přídavku barviv a konzervačních látek. Neobsahuje umělé aroma. Neobsahuje mléčnou bílkovinu. Není určeno dětem do 12 let, těhotným ani kojícím ženám. Vhodné i pro seniory. Doporučené dávkování 1 až 3 x denně rozmíchejte obsah sáčku v 80 ml teplé (ne vroucí) či studené vody.  Čaj je možné osladit přidáním medu či jiného sladidla dle chuti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Lékové interakce: Nedoporučuje se užívání ženšenu s warfarinem, heparinem, fenelzinem a digoxinem.      Ženšen pravý obsahuje na 180 silně účinných látek, které se nazývají saponiny. Jedinečnost ženšenu pravého je v tom, že všechny tyto látky jsou účinné, žádná z nich není jedovatá a jejich účinky se vzájemně vyvažují tak, že společně naplňují definici adaptogenu. Tato kombinace se nevyskytuje u žádné jiné rostliny. Navíc červený kořen ženšenu pravého je účinnější než bílý a čerstvý a jakýkoliv jiný ženšen. Pro účinnost ženšenu pravého je důležité stáří kořenů. Nejúčinnější je v době zralosti šesti let. V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého. Jujuba neboli cicimek datlový, také známá pod názvem čínská datle, je jedním z nejstarších známých druhů ovoce pocházejícího z Číny. Plody jujuby obsahují vysoké množství  vitaminu C. Jeho obsah je 50krát vyšší než u jablek a 20krát vyšší než v citronu.Čaj KOMBE je díky kombinaci ženšenu pravého a jujuby jediný svého druhu na Českém trhu.

  25,70 €

 • Káva pražená mletá DICAF 250g-BIO

  3 dni

  BIO, BEZLEPKOVÝ, VEGAN Ranní probuzení, příjemná tečka po dobrém obědě, popovídání s přáteli nebo jen doušek odpočinku během práce - to vše se skrývá v kávě INTENSIVO. Způsob upražení a namletí umožňuje použít naši kávu jak k přípravě klasického českého ,,turka", tak i zdravější překapávané kávy. Výrazná vůně a vynikající chuť však vynikne nejlépe při přípravě espressa. Pro výrobu této kávy jsou použita kávová zrna vypěstovaná v souladu s ekologickým zemědělstvím bez použití pesticidů, herbicidů a syntetických hnojiv. Jedná se o směs arabiky (min. 98 %) a robusty. Káva značky DiCaf pokračuje v dlouholeté rodinné tradici pražení kávy po malých dávkách a následného míchání jednotlivých druhů pro dosažení optimální chuti a vyniká skutečně autentickou výbornou chutí známou z italských kaváren. ZEMĚ PŮVODU: Itálie

  5,57 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam