MojaLekáreň.sk
Hľadať

Prípravky na zvlhčenie sliznice, morská voda VINCENTKA

Suchá sliznica nosu a nosohltanu, tzv. „suchý nos“ sa môže javiť ako banálny problém. Je síce nepríjemný, ale neškodný… Myslí si väčšina ľudí. Vážne tomu tak je? Ste si istý, že ide len o drobnú, kozmetickú nepríjemnosť?

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Prípravky na zvlhčenie sliznice, morská voda - detailný popis

Nepohodlie je jedna stránka veci, ale suchá sliznica môže tiež značiť poškodenie alebo ochorenie, objavuje sa pri pobyte v nezdravom prostredí alebo pri nedostatočnom príjme tekutín. Často je spojená i krvácaním či suchosťou krku a úst. To už nevyzerá ako úplná banalita. Epitel na zdravej sliznici navyše čistí prijímaný vzduch a chráni organizmus pred vniknutím nečistôt a baktérií.

Pusťte sa do riešenia problému

Späť k pocitom. Kto by chcel trpieť, bojovať s krvácaním, chrastami alebo napríklad nepríjemným svrbením kvôli suchej sliznici, ktoré má jednoduché riešenie? Pritom stačí zaradiť starostlivosť o sliznice do dennej rutiny a behom niekoľkých dní problémy ustúpia ako mávnutím kúzelného prútika.

Čo vaše problémy vyrieši? Vaším spojencom sa stane morská voda! Nemusíte sa desiť, že ste u mora boli naposledy pred niekoľkými rokmi; mnoho výrobcov už vo svojom sortimente ponúka morskú vodu ako nosný sprej. Vodný, slaný roztok potom musíte užívať tak pravidelne, ako je to vo vašich silách.

Priaznivý účinok morskej vody poznáte takmer okamžite: dôjde k uvoľneniu nádchy, zmizne pocit upchaného nosu, sliznica bude príjemne zvlhčená, bude sa vám dýchať jednoduchšie a cievky v nose by mali prestať praskať. To znie ako dobrá bilancia na začiatok, nie?

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.