Podrobné informácie

Upokojte svoju podráždenú pokožku prírodným krémom z byliniek a olejčekov a dajte jej najavo, že ju máte radi a že sa o ňu postaráte.

Informácie o produkte

Výrobca: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 327157
Kód EAN: 4001638096669
Držiteľ rozhodnutia: WELEDA, spol. s r.o.

Aj vaša pokožka, zrovna ako vaše nervy, môže byť unavená, napätá a podráždená. Dodajte jej upokojenie a výživu upokojujúcim krémom od Weledy a odmení sa vám nielen svojím zdravým a príjemným vzhľadom, ale hlavne príjemným pocitom.

Môže to byť krém na ekzém pre deti i dospelých, upokojujúci krém a krém na citlivú pokožku - všetko v jednom prírodnom prevedení.

Čo upokojujúci krém obsahuje a dokáže

  • Výťažky z fialky trojfarebnej a proskurníka lekárskeho ruka v ruke dokážu zmierniť podráždenie pokožky a svrbenie.
  • Kokosový, sezamový a mandľový olej v bio kvalite sa postarajú o výživu, regeneráciu a hydratáciu pokožky.

Ako krém Weleda na podráždenú pokožku používať

Deti aj dospelí s veľmi citlivou pokožkou môžu používať krém každý deň hlavne na pokožku tváre.

Naneste na miesto, kde je pokožka podráždená alebo začervenaná malé množstvo krému a rozotrite.

Zloženie upokojujúceho krému

Voda, kokosový olej, sezamový olej, glycerín, alkohol, mandľový olej, včelí vosk, cetearyl glukozid (emulgátor cukrov), glyceryl stearát, borákový olej, požltový olej, nezmydlovateľné podiely slnečnicového oleja, hydrogenované glyceridy kokosového oleja, výťažok z proskurníka lekárskeho a z fialky trojfarebnej, xantán, kyselina mliečna, glycerid kyseliny kaprylovej. Bez parfumácie.

Recenzia zákazníka

"Tento krém je ideálny na rôzne neprávosti na pleti, mám ho vždy po ruke aj na cestách, pretože keď sa rysuje nejaký problém, naozaj pomôže".

O výrobkoch Weleda

Firma Weleda napĺňa vo svojich výrobkoch svoje moto "V súlade s človekom a prírodou". Z prírody, väčšinou v biokvalite, pochádzajú všetky suroviny na výrobu kozmetiky, potravinových doplnkov všetkých ostatných prípravkov, ktoré podporujú zdravý životný štýl, osobný rozvoj a obnovujú zdravie človeka. Firma má vysoká ekologické mierky nielen pre kvalitu surovín, ale aj pre zachovanie prírodných zdrojov.

Recenzie

Recenzie produktu WELEDA Upokojujúci pleťový krém 50 ml

Diskusia

Diskusia k produktu WELEDA Upokojujúci pleťový krém 50 ml

Pridať nový príspevok do diskusie