Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy

Doplnky stravy NATURALIS

Priznajme si to - nie vždy sa nám darí mať pestrú, vyváženú a na živiny bohatú stravu. Potrebné vitamíny a minerály nám môžu do tela dostať doplnky stravy. Vďaka nim tak organizmus ľahko získa jemu prospešné látky. Doplnky stravy vedia zariadiť, že naše telo funguje normálne a prirodzene.

 • NATURALIS Maqui Berry 100 g Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Maqui Berry bolo po tisícročia tradičnou stravou patagónskych domorodcov. Teraz si svoju obľubu získalo tiež v západnom svete... a to vďaka antioxidantom.

  15,19 € -5% 16,00 €

  15,19
 • NATURALIS MSM 250 g Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Pre tých, ktorých pohybový aparát sa ozývá vekem alebo po športovném výkonu. Ďakovat vám budou i vaše vlasy a nechty.

  7,59 €

  7,59
 • NATURALIS Skořica Pravá 100 g Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  100 % BIO produkt so silnou chuťou a vóňou, ktorý budete používať pri pečení, príprave dezertov, aromatických peniv alebo nápojov. 

  4,59 €

  4,59
 • NATURALIS Chlorella 250 g Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Chlorella obsahuje veľké množstvo chlorofylu, ktorý má antibakteriálne účinky, chlorella pôsobí detoxikačne a ocení ju najmä vaše trávenie.

  32,59 €

  32,59
 • NATURALIS Jačmeň 200 g Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Jačmeň zaistí vášmu telu veľa prospešných látok. Má zásadité pH, ktoré prispieva k neutralizácii prekysleného organizmu.

  28,69 €

  28,69
 • NATURALIS Açai Berry BIO 100 g Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Açai Berry obsahuje veľké množstvo antioxidačných látok, a preto býva často spomínané v súvislosti s tzv. superpotravinami.

  17,79 €

  17,79
 • NATURALIS Hericium 100 g Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Hericium je vzácna, vysoko cenená huba, ktorá sa využíva predovšetkým v tradičnej čínskej a japonskej medicíne pre svoju výbornú chuť a blahodárne účinky.

  17,49 €

  17,49
 • NATURALIS Reishi Premium 100 g Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Táto "božská huba nesmrteľnosti", bola natoľko vzácna, že najprv smerovala len k rukám čínskeho cisára, teraz si ju môžete kúpiť aj vy.

  17,19 €

  17,19
 • NATURALIS Cordyceps 100 g Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Špongiu cordyceps užívajú tradičné liečitelia pre jej všestranné regeneračné účinky.

  18,69 €

  18,69
 • NATURALIS Camu Camu Bio 100 g Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Plody stromu Camu Camu z amazonského pralesa vynikajú vysokým obsahom vitamínu C. Dužina plodov sa spracovaná v jemný prášok, ktorým je možné dochutiť aj raw potraviny.

  16,89 €

  16,89
 • NATURALIS Acerola Naturalis Bio 100 g Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Plody tropickej čerešne vynikajú svojou príjemne kyslou chuťou, krásne červenou farbou a hlavne vysokým obsahom vitamínu C.

  15,19 €

  15,19
 • NATURALIS Chaga 100 g Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Huba nesmrteľnosti, tak nazývajú Chaga domorodci a to vďaka jej viacúčelové využitie v tradičnom liečiteľstve.

  15,99 €

  15,99
 • NATURALIS Maca Root 100 g Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Podzemná časť rastliny maca má energizujúce účinky - môže sa teda stať vyhľadávaným doplnkom stravy pre športovcov a v podpore potencie.

  10,09 €

  10,09
 • NATURALIS Ashwagandha 200 g Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  100 % BIO produkt je zdrojom antioxidantov, vitamínu C, vitamínu A. Použite ju do lahodných smoothies, kaši, ovocnych šalátov.

  10,99 €

  10,99
 • NATURALIS Včelí peľ 200 g Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Včelí peľ je unikátny doplnok stravy s kvalitnou nutričnou hodnotou a obsahom vitamínov a minerálov. Pridajte ho do jogurtu alebo kaše a pochutnajte si.

  9,59 €

  9,59
 • NATURALIS Golden Berries Bio 250 g Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Golden Berries sú cenené pre značný obsah látok priaznivých na vitalitu. Sú bohatým zdrojom vitamínu C a majú nízky glykemický index.

  10,09 €

  10,09
 • NATURALIS Yucca Root BIO 100 g Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Doprajte svojmu telu očistu od patogénnych látok, ktoré sa vo vašom tele usadzovali celé roky. Kefa na vaše črevá, to je koreň yucca.

  9,19 € -12% 10,40 €

  9,19
 • NATURALIS Triphala 100 g Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  100 % prírodný produkt v BIO kvalite bez pridania látok je zmes plodov, ktorá obsahuje maximálne účinné látky podporujúce metabolizmus alebo trávenia.

  9,29 €

  9,29
 • NATURALIS Goji Berries 250 g Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Sušené plody Goji sú obľúbené pre svoj vysoký obsah vitamínu C a antioxidantov. Pridajte ich do jogurtu a získate tak zaujímavú chuť vašej desiaty.

  9,09 €

  9,09
 • NATURALIS Ginseng 100 g Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Ženšen je exotická rastlina, použivaná po stáročia v azijskej medicíne, a to najma kvôli jej pozitivnym vlastnostiam.

  9,19 €

  9,19
 • NATURALIS Baobab Bio 100 g Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Plody baobabu sú žiadané pre svoj obsah vlákniny a vitamínov. Prášok z nich je obľúbený predovšetkým pre svoju vynikajúcu ľahko citrusovú chuť.

  6,39 €

  6,39
 • NATURALIS Guarana 100 g Výživový doplnok

  Skladom do 24 hodín

  Guarana obsahuje guaranín, čo je druh kofeínu, ktorý pôsobí ako spoľahlivý stimulant organizmu. Guarana je tiež cenená v rámci redukčných diét.

  11,09 €

  11,09

Doplnky stravy - detailný popis

Čo je vlastne doplnok stravy

Jednoducho povedané sú to produkty s rôznym zložením doplňujúce telu potrebné látky, ktoré mu nie sme schopní zaistiť inak, napríklad cez potraviny. Pokiaľ by totiž organizmu niektoré vitamíny alebo minerály dlhodobo chýbali, mohlo by dôjsť k rozladeniu celého, inak dobre fungujúceho, systému.

Pretože na zmienený pojem narážame veľmi často, vysvetlime si, čo presne znamená. Ak chceme presne vymedziť, čo sa skrýva pod pojmom doplnok stravy, môžeme vychádzať z definície v zákone o potravinách kde sa uvádza:

„Doplnkom stravy je potravina, ktorej účelom je dopĺňať bežnú stravu a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s nutričným alebo fyziologickým účinkom, obsiahnutím v potravine samostatne alebo v kombinácií, určená na priame vstrebanie v malých odmeraných množstvách.”

Doplnky stravy a ich typy

Doplnkov stravy je v súčastnosti na trhu veľké množstvo. Veľké zastúpenie majú prírodné doplnky. Pri výbere potravinového doplnku je treba brať v úvahu, čo nášmu organizmu chýba a je treba mu dodať to, čo potrebujeme posilniť či zlepšiť. Taký preparát môžete užívať v prípade, že sa u vás už objavili nejaké problémy a chcete ich zlepšiť, alebo ich brať preventívne, napríklad na posilnenie imunity.

 • Pre deti - pri deťoch je potrebné brať na ich výživu ešte väčší ohľad. Pretože počas vývinu potrebuje organizmus dostatok minerálov, vitamínov i stopových prvkov. Hlavne v období chrípok je dôležité mať náležite posilňenú imunitu a tým sa vyhnúť ochoreniu.
 • Pre športovcov - nielen vrcholoví športovci, ale i ľudia venujúci sa športu rekreačne, potrebujú dostatočný prísun vitamínov a minerálov, ktoré si telo žiada, hlavne po fyzicky náročnejších športoch.
 • Na kĺby, kosti - problémy s pohybovým aparátom trápia nielen starších ľudí. Preto je dôležité nič nepodceniť a starať sa o svoje kĺby už pri prvých náznakoch problémov. Či sa jedná o tabletky alebo nápoje- v oboch prípadoch preparáty obsahujú toľko potrebný kolagén a ďalšie látky, ako je chondroitín alebo glukosamín.
 • Na chudnutie - zníženie telesnej hmotnosti nie je pre niektorých zrovna jednoduché, pomôcť vám pri chudnutí môžu práve doplnky stravy. Tie obsahujú osvedčené suroviny prispievajúce k urýchleniu metabolizmu, čím dochádza i k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov.

Trápia vás krehké nechty, problematická pleť, vysoký cholesterol, návaly v období menopauzy? I na také nešváry tu nájdete potravinové doplnky prispievajúce k normálnemu stavu.

Je dobré mať na pamäti, že potravinové doplnky nie sú lieky, len pomáhajú udržiavať organizmus v normálnom stave poprípade doplňujú chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré si telo samo nevyrobí.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam