Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy

Doplnky stravy ENERGY

Priznajme si to - nie vždy sa nám darí mať pestrú, vyváženú a na živiny bohatú stravu. Potrebné vitamíny a minerály nám môžu do tela dostať doplnky stravy. Vďaka nim tak organizmus ľahko získa jemu prospešné látky. Doplnky stravy vedia zariadiť, že naše telo funguje normálne a prirodzene.

Značka:
ENERGY
energy

Zrušiť filter Rozbaliť filter

 • ENERGY Gynex 30 ml Výživový doplnok

  ENERGY Gynex 30 ml

  Akcia

  Skladom > 5 ks

  Gynex podporuje harmonizáciu výkyvov organizmu na psychickej a hormonálnej úrovni u mužov aj u žien. Podporuje detoxikáciu tela.

  17,39 € -17% 21,00 €

  17,39
 • ENERGY Drags Imun 30 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Drags Imun je čistá živica stromu Croton lechleri, často nazývaná "dračia krv". Pochádza z oblasti Amazónie.

  23,19 € -11% 26,00 €

  23,19
 • ENERGY Regalen 30 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Regalen podporuje trávenie a detoxikáciu tela. Predovšetkým krvi, tkanív a tráviaceho systému. Je veľmi vhodným prípravkom na jarné očistné kúry.

  20,69 €

  20,69
 • ENERGY Renol 30 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Renol podporuje správnu funkciu vylučovacích orgánov, predovšetkým obličiek. Podporuje správnu činnosť močovej sústavy a normálnu funkciu prostaty.

  20,99 €

  20,99
 • ENERGY Grepofit sprej 14 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Grepofit sprej je bioinformačný prípravok s obsahom extraktu z grapefruitových jadierok, cesnaku siateho a propolisu.

  8,40 €

  8,40
 • ENERGY Skeletin 3set 405 kapsúl Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Skeletin je bioinformačný prípravok s obsahom unikátnych prírodných látok, najmä mangánu, podporujúcich normálny stav kostí a tvorbu spojivých tkanív.

  51,50 €

  51,50
 • ENERGY Vironal 30 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Vironal prispieva k posilneniu orgánových systémov, ktoré sa stretávajú s vonkajšími patogénmi ako prvé. Dýchací systém a tráviaci systém.

  20,69 €

  20,69
 • ENERGY Peralgin 120 tabliet Výživový doplnok

  ENERGY Peralgin 120 tabliet

  Akcia

  Skladom 3 - 5 ks

  Peralgin je prípravok s obsahom olejov a výťažkov z bylín a exotických húb. Podporuje činnosť nervovej sústavy a normálny stav kostí a zubov.​

  23,89 € -16% 28,60 €

  23,89
 • ENERGY Grepofit 135 kapsúl Výživový doplnok

  ENERGY Grepofit 135 kapsúl

  Akcia

  Skladom > 5 ks

  Grepofit obsahuje kombináciu prírodných látok s antimikrobiálnym pôsobením. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť, mikrobiologickú rovnováhu a imunitu.

  17,49 € -16% 20,80 €

  17,49
 • ENERGY Celitin 90 tabliet Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Celitin podporuje posilnenie mentálneho výkonu, udržanie duševnej pohody a zlepšenie periférneho prekrvenia.

  13,79 €

  13,79
 • ENERGY Flavocel 150 tabliet Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Flavocel podporuje imunitu, zmiernenie únavy a vyčerpania, prispieva k dobrému stavu krvných ciev a podporuje dobrý stav spojivových tkanív.

  21,89 €

  21,89
 • ENERGY Korolen 30 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Možno ho používať preventívne pri nedostatku energie, pri ťažkostiach súvisiacich predovšetkým so srdcom, cievnym systémom a duševnou rovnováhou.

  21,29 €

  21,29
 • ENERGY Stimaral 30 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Stimaral podporuje zvýšenie odolnosti organismu, fyzickej a duševnej výkonnosti, odstránenie únavy, návrat energie. Prispieva ku harmonizácii.

  18,79 €

  18,79
 • ENERGY Vitamarin 90 kapsúl Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Vitamarin podporuje činnosť mozgu, udržanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi a vývoj plodu v tehotenstve.

  15,39 € -9% 16,90 €

  15,39
 • ENERGY Annona Muricata Forte 30 ml Výživový doplnok

  Skladom 1 - 2 ks

  Annona forte je bioinformačný prípravok obsahujúci koncentrovaný extrakt z listov rastliny Annona muricata.

  22,09 €

  22,09
 • ENERGY King Kong 30 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Je vhodný pre športovcov, osoby so zvýšenými fyzickými a psychickými nárokmi, seniorov a pacientov v rekonvalescencii po úrazoch a operáciách.

  17,59 €

  17,59
 • ENERGY Probiosan 90 tabliet Výživový doplnok

  ENERGY Probiosan 90 tabliet

  Akcia

  Skladom > 5 ks

  Probiosan obsahuje sladkovodnú riasu Chlorella, účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium a inulín.

  15,59 € -16% 18,60 €

  15,59
 • ENERGY Relaxin 30 ml Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Bioinformačný bylinný koncentrát obsahujúci kombináciu magnólie a kudzu. Je nazývaný produktom šťastia a vyrovnanosti. Bez kofeínu, nie je návykový.

  17,19 €

  17,19
 • ENERGY Čaj Chanca Piedra 105 g Výživový doplnok

  Skladom > 5 ks

  Chanca Piedra podporuje správnu funkciu močových ciest.

  9,39 €

  9,39
 • ENERGY Grepofit Nosol Aqua 20 ml Výživový doplnok

  Skladom 3 - 5 ks

  Každodenné preventívne používanie Grepofit Nosol prispieva k šetrnému očisteniu sliznice a zníženiu rizika infekcie horných dýchacích ciest.

  10,59 €

  10,59

Doplnky stravy - detailný popis

Čo je vlastne doplnok stravy

Jednoducho povedané sú to produkty s rôznym zložením doplňujúce telu potrebné látky, ktoré mu nie sme schopní zaistiť inak, napríklad cez potraviny. Pokiaľ by totiž organizmu niektoré vitamíny alebo minerály dlhodobo chýbali, mohlo by dôjsť k rozladeniu celého, inak dobre fungujúceho, systému.

Pretože na zmienený pojem narážame veľmi často, vysvetlime si, čo presne znamená. Ak chceme presne vymedziť, čo sa skrýva pod pojmom doplnok stravy, môžeme vychádzať z definície v zákone o potravinách kde sa uvádza:

„Doplnkom stravy je potravina, ktorej účelom je dopĺňať bežnú stravu a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s nutričným alebo fyziologickým účinkom, obsiahnutím v potravine samostatne alebo v kombinácií, určená na priame vstrebanie v malých odmeraných množstvách.”

Doplnky stravy a ich typy

Doplnkov stravy je v súčastnosti na trhu veľké množstvo. Veľké zastúpenie majú prírodné doplnky. Pri výbere potravinového doplnku je treba brať v úvahu, čo nášmu organizmu chýba a je treba mu dodať to, čo potrebujeme posilniť či zlepšiť. Taký preparát môžete užívať v prípade, že sa u vás už objavili nejaké problémy a chcete ich zlepšiť, alebo ich brať preventívne, napríklad na posilnenie imunity.

 • Pre deti - pri deťoch je potrebné brať na ich výživu ešte väčší ohľad. Pretože počas vývinu potrebuje organizmus dostatok minerálov, vitamínov i stopových prvkov. Hlavne v období chrípok je dôležité mať náležite posilňenú imunitu a tým sa vyhnúť ochoreniu.
 • Pre športovcov - nielen vrcholoví športovci, ale i ľudia venujúci sa športu rekreačne, potrebujú dostatočný prísun vitamínov a minerálov, ktoré si telo žiada, hlavne po fyzicky náročnejších športoch.
 • Na kĺby, kosti - problémy s pohybovým aparátom trápia nielen starších ľudí. Preto je dôležité nič nepodceniť a starať sa o svoje kĺby už pri prvých náznakoch problémov. Či sa jedná o tabletky alebo nápoje- v oboch prípadoch preparáty obsahujú toľko potrebný kolagén a ďalšie látky, ako je chondroitín alebo glukosamín.
 • Na chudnutie - zníženie telesnej hmotnosti nie je pre niektorých zrovna jednoduché, pomôcť vám pri chudnutí môžu práve doplnky stravy. Tie obsahujú osvedčené suroviny prispievajúce k urýchleniu metabolizmu, čím dochádza i k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov.

Trápia vás krehké nechty, problematická pleť, vysoký cholesterol, návaly v období menopauzy? I na také nešváry tu nájdete potravinové doplnky prispievajúce k normálnemu stavu.

Je dobré mať na pamäti, že potravinové doplnky nie sú lieky, len pomáhajú udržiavať organizmus v normálnom stave poprípade doplňujú chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré si telo samo nevyrobí.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam