Úvodná strana Vianoce Pre mužov

Vianočné darčeky pre mužov

Tiež sa vám zdá, že vybrať ten pravý darček pre muža pod stromček je nadľudská úloha? Vieme, že taký darček pre otca, brata alebo manžela je pekný oriešok. S nami urobíte radosť každému mužovi v rodine. Pozrite sa na našu ponuku TOP darčekov, ktoré sa zároveň starajú o zdravie i krásu. U nás nájdete pre každého niečo - od doplnkov stravy, vitamínov na podporu imunity, zdravých potravín, športovej výživy a potrieb, až po prípravky starajúce sa o fúzy alebo inteligentné hodinky

V tejto kategórii doporučujeme

Vianočná ponuka dňa

Odmeny za vianočné nákupy

Nakupte a sbírejte dárkové oříšky s vánočním překvapením. Čím větší nákup, tím hodnotnější dárek obdržíte. Stačí sa prihlásiť k svojmu účtu alebo sa zaregistrovať a môžete si vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči! Je tiež nutné súhlasiť s odberom noviniek - aspoň vám neutečie už žiadna výhodná akcia!

Nakúpte ešte za 59,00 € a vyberte si odmenu.
Nákup nad 59,00 € Nakúpte ešte za 59,00 € pre rozlúsknutiu odmien
Nákup nad 71,00 € Nakúpte ešte za 71,00 € pre rozlúsknutiu odmien
Nákup nad 83,00 € Nakúpte ešte za 83,00 € pre rozlúsknutiu odmien

Napíšte list Ježiškovi!

Prihláste sa k svojmu účtu alebo sa registrujte na MojaLekáreň.sk a môžete si napísať o darček, ktorý poteší vás alebo vašich najbližších. Akonáhle tak urobíte, formulár nižšie uvidíte aktívny.

Vyberať môžete zo všetkých produktov, ktoré nájdete na našom webe. Ako? Stačí začať písať jeho názov do textového poľa a našepkávač vám zvyšok dopovie. Môžete nám k svojmu prianiu napísať aj svoj príbeh − budeme veľmi radi :-)

Napísať si môžete len raz počas celej vianočnej kampane, preto dobre vyberajte! Každý deň od 26. 10. do 20. 12. 2020 potom Ježiško zo všetkých dovtedy došlých prianí vyberie jedného z vás, ktorému ho splní a ktorý od neho dostane darček zadarmo!

Odoslaním formulára súhlasíte s podmienkami súťaže.

Zoznam splnených prianí

Účasťou v kampani Vianoce 2020 súhlasíte s pravidlami kampane.
Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika