Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Domáce elektrospotrebiče Kuchynské spotrebiče Kuchynské mixéry Tyčové mixéry

Tyčové mixéry

V kuchyni nezaberie mnoho miesta a je skvelým pomocníkom na prípravu najrôznejších pokrmov. Reč je o ručnom tyčovom mixére. Získa si srdce nejednej gazdinky - vďaka nemu hravo rozmixujete krémovú polievku alebo pripravíte omáčku. To všetko pri minimálnom množstve zašpineného riadu - ponorný tyčový mixér totiž kľudne môžete strčit priamo do hrnca, misy alebo trebárs džbánu. V našej ponukene nájdete prevažne ručné šľahače značky Sencor.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Tyčové mixéry - detailný popis

TIP MojaLekáreň.sk:

Tyčové mixéry alebo šľahače využijete tiež na prípravu lahodných koktejlov a smoothie - obľúbených ovocných a zeleninových šťiav, ktoré sú plné vitamínov a vlákniny.

Komu by nemal chýbať tyčový mixér?

Tyčový alebo ponorný mixér je v kuchyni veľmi dobrým pomocníkom. V mnohom zastane funkcie klasického veľkého kuchynského robota, na ktorého v kuchyni nemáme miesto. Ručný mixér je malý a skladný a tak sa vojde všade. Je stále po ruke, ihneď ho zostavíte a veľmi jednoducho sa čistí.

Pokiaľ si doma radi pochutnávate na krémových polievkach, tyčový mixér je pre vás nutnosťou - stačí polievku odstaviť z platne, rozmixovať ju rovno v hrnci a nechať zase dovariť. Podobne funguje tiež u omáčok. Ručný mixér ocenia zaiste i mamičky, pretože sa s ním ľahko pripravujú detské príkrmy.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika