Úvodná strana Výživa a chudnutie Športová výživa Spaľovače tukov Synephrine

Prípravky s extraktom synerphrínu pre športovcov

Synephrine je extrakt z rastliny Citrud aurantium, zvanej tiež ako horký pomaranč. Jeho účinky dobre pozná tradičná čínska medicína. Chemickým zložením je veľmi podobný efedrínu a pseudoefedrínu, látkam, ktoré boli skôr využívané ako doplnok stravy pri chudnutí. Tie však boli zakázané pre ich vážny negatívny dopad na kardiovaskulárnu a centrálnu nervovú sústavu.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Prípravky s extraktom synerphrínu pre športovcov - detailný popis

Je Synephrine bezpečný?

Ako preukázali testy na laboratórnych zvieratách i klinické testy na ľuďoch, je jeho užívanie úplne bezpečné a nemá žiadne vedľajšie účinky na srdečnú činnosť ani na psychiku človeka.

Ako to funguje?

Synephrine patrí medzi stimulanty. Má podobné účinky ako kofeín. Zvyšuje produkciu telesného tepla vďaka špecifickej stimulácií beta-3 adrenergných receptorov. Práve vďaka tomu telo produkuje viac tepla, k čomu potrebuje spaľovať práve tuky. Synephrine nakopne váš metabolizmus k vyšším obrátkam a tím podporí výdaj energie, spaľovanie tuku a tým pádom aj chudnutie.

Aké je dávkovanie a s čím možno Synephrine kombinovať?

Odporúčaná denná dávka Synephrinu je asi 10-20 mg. Ale pozor, väčšina prípravkov samozrejme neobsahuje čistú látku, preto je nutné, pokiaľ výrobca neuvádza presné dávkovanie, si obsah účinnej látky prepočítať.

Synephrine je vhodné kombinovať s kofeínom. Odporúčané množstvo je zhruba 1:10. Denná dávka by teda nemala presiahnuť 20mg Synephrinu a 200 mg kofeínu.

Odporúčame tiež užívať kyselinu salicylovú, ktorá zlepšuje prietok krvi. Vytvorené telesné teplo sa tak lepšie odvádza von.

Pre koho je jeho užívanie vhodné?

Synephrine môžu užívať všetci, ktorí chcú schudnúť. Jeho účinky na chudnutie sú preukázateľne pozitívne, nečakajte však nijakú zázračnú tabletku. Ide len a len doplnok stravy a aby ste naozaj schudli, budete potrebovať taktiež poriadnu dávku vôle, pohybu a správnu životosprávu.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika