Úvodná strana Výživa a chudnutie Športová výživa Spaľovače tukov L-Carnitin

Prípravky s L-karnitínom pre športovcov

Účinné látky v tomto spaľovači tukov zaistia, že sa vám konečne podarí schudnúť a budete o krok bližšie ku krásnej, vytúženej a pevnej postave. L-Carnitin je spaľovač tukov, ktorý nabudí vaše telo k aktivite, a to začne spaľovať prebytočné tuky.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Prípravky s L-karnitínom pre športovcov - detailný popis

Pre koho je L-Carnitin určený?

Konzumácia L-Carnitinu sa odporúča športovcom, pri chudnutí a pacientom s ochorením srdca alebo obličiek. Účinný spaľovač tukov karnitin napomôže k získaniu ideálnej postavy, ktorú si už dlho prajete. Pre chudnúci efekt je treba dodržovať pravidelné dávkovanie a tiež pravidelne športovať. Nezabudnite, že súčasťou chudnutia je vždy i vyvážená kombinácia zdravej stravy, pohybu a vhodných potravinových doplnkov.

Ako správne dávkovať karnitin?

Doporučená denná dávka L-Carnitinu sa pohybuje v rozmedzí od 500 mg denne, podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva by sa mal konzumovať maximálne 1 g karnitinu denne vo forme doplnku stravy.

Pokiaľ chcete zaznamenať viditeľné výsledky, je treba karnitin konzumovať pravidelne a zachovať zdravý životní štýl. Radikálna zmena samozrejmé nebude znateľná cez noc, ale po opakovanom užívaní výsledky rozhodne uvidíte.

Ako najrýchlejšie schudnúť?

Pokiaľ sa snažíte schudnúť, je treba začať jest zdravo, zbytočne nejesť fast foody a dodržovať predpripravený jedálniček. K vysnenej postave vám napomôžu doplnky stravy, ktoré naštartujú potrebné procesy v tele a zlepšia váš metabolizmus. Ak to so znížením váhy myslíte vážne, nájdite si šport, ktorý by ste mohli dlhodobo vykonávať, a ktorý by vás bavil. Ten v kombinácii so spaľovačom tuku urobí zázraky.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika