Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy na vysoký cholesterol a srdce

Doplnky stravy na vysoký cholesterol a srdce

Zvýšená hladina cholesterolu je pojem, ktorý vzbudzuje takmer celosvetovú paniku. Tieto potraviny sú zlo, tieto zvyšujú cholesterol a ateroskleróza sa blíži a pohltí nás všetkých. Pravda ale leží niekde inde - cholesterol je esenciálny, teda nevyhnutnou zložkou ľudského organizmu a výživy.

Ide o látku steroidno-tukovej povahy a v bežnom svete by sa dal prirovnať napríklad k betónu - ako bez betónu nepostavíte dom, bez cholesterolu telo "nepostaví" ani jedinú bunku, vitamín, alebo hormón. Všetkého ale veľa škodí, a podobne ako nechcete dom zo všetkých strán pokryť betónom, nechcete ani telo predávkovať cholesterolom.

Normálne hodnoty cholesterolu sa pohybujú okolo 5 mmol / l (milimólov na liter) a nižšie, v nich ešte rozlišujeme HDL a LDL (alebo, ako vás možno učili v škole pre ľahšie zapamätanie, "dobrý" a "zlý") . Nebezpečné sú, ako už jeho prezývka napovedá, najmä hraničné hodnoty LDL cholesterolu - môžu viesť až k závažným nepríjemnostiam ako je ateroskleróza a ischemická choroba srdca.

Ako sa zlému vplyvu cholesterolu brániť?

Úplným základom je zdravý životný štýl - zdravá výživa, primeraná pohybová aktivita a dobrá kondícia. Ak trpíte na vysoký cholesterol, alebo sa začínate blížiť k hraničným hodnotám, je na mieste zmenu životosprávy ešte nejako podporiť. Trebárs pomocou doplnkov stravy s blahodárnym účinkom na srdce, cievy a hladinu cholesterolu, ktorých nájdete na trhu naozaj mnoho!

Dve odporúčania overené zákazníkmi:

Pre optimálnu hladinu cholesterolu a udržanie krvného tlaku siahnite po MaxiCor. Tablety obsahujú 90% čistých omega-3 nenasýtených mastných kyselín.

Ako pomoc z prírody prichádza BIO pupalkový olej, lisovaný za studena. Podobne ako ostatné "studené" oleje má blahodárne účinky na zdravie - u pupalky sú to konkrétne cievy, tiež pomáha pri strese (zvyšuje odolnosť voči nemu) a proti zápalom.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

 • MOGADOR Zajac sójový nápoj plus vrecko 350 g Výživový doplnok

  MOGADOR Zajac sójový nápoj plus vrecko 350 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Zajac PLUS možno použiť ako alternatívu kravského mlieka, patrí do skupiny prírodných rastlinných produktov. Neobsahuje cholesterol, laktózu a je prirodzene bezlepkový. Medzi ďalšie prednosti patrí vysoká výživnosť, ľahká stráviteľnosť a jednoduchá príprava. Je vhodný pre široký okruh spotrebiteľov k bežnej dennej spotrebe, zvlášť pre alergikov na kravské mlieko, pre bezlepkovú diétu, pre jedincov so zažívacími ťažkosťami a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Uvítajú ho aj záujemcovia o racionálnu výživu. Zajac plus je jediným výrobkom svojho druhu na tuzemskom trhu, ktorý je okrem vápnika a lecitínu naviac obohatený vyváženou kombináciou desiatich vitamínov. 250 ml nápoja pripraveného podľa návodu obsahuje 33% doporučenej dennej dávky uvedených vitamínov a 35% odporúčanej dennej dávky vápnika. Použitie: K príprave chutného mlieka, nápojov, kokteilov a kakaa, k príprave cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok, cesta a všade tam, kde sa používa kravské mlieko. Zloženie: čiastočne hydrogenovaný sójový olej, sušený kukuričný sirup, tepelne upravená sója, lecitín, vápnik, vitamínový komplex (B1, B2, B6, B12, E, C, kys.pantothenová, biotín, niacín, kys. Listová), regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E 471, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, farbivá E 160b a E 100, prírodne identická aróma Návod na prípravu: 25g tj. 2 veľké polievkové lyžice alebo 6 kávových lyžičiek zalejeme 250 ml. najlepšie 60-90 ° C teplej vody. Zamiešame a nápoj je hotový. Pri príprave studeného nápoja doporučujeme použiť mixér. Minimálna trvanlivosť výrobku: 12 mesiacov Význam dôležitých látok obsiahnutých v sójovom nápoji Zajac PLUS Lecitín - sójový lecitín hrá významnú úlohu v metabolických procesoch a výžive buniek. Vitamín C - je nevyhnutný pre normálnu funkciu organizmu. Vitamín E - hlavná funkcia vitamínu E je antioxidačná. Chráni organizmus pred poškodením voľnými kyslíkovými radikálmi. Vitamín B6 - najdôležitejšou funkciou je jeho účasť na látkovej výmene bielkovín, cukrov a tukov. Vitamín B12 - je potrebný pre tvorbu červených krviniek a rôznych bielkovín. Niacín - produkuje energiu v bunkách. Biotín - je potrebný pre normálny rast a funkciu organizmu, zvyšuje účinnosť imunitného systému a pozitívne pôsobí na pokožku a krvný obeh. Kyselina pantoténová - má nevyhnutný vplyv v látkovej výmene cukrov, tukov a bielkovín, pôsobí ako antioxidačný faktor a je dôležitá pre obnovu tkanív a buniek.

  2,15 €

 • MOGADOR Zajac pohánkový nápoj 400 g Výživový doplnok

  MOGADOR Zajac pohánkový nápoj 400 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  nápoj neobsahuje lepok ani laktózu výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy Pestrá a vyvážená strava je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový zdravotný stav každého človeka. Využite vlastnosti pohánkového nápoja Zajac, zaraďte ho do svojho jedálnička a iste oceníte výhody jeho používania. Hlavné výhody pohánkového nápoja zajac sú absencia lepku a laktózy, ľahká príprava a široké možnosti použitia. Nezastupiteľnú úlohu má predovšetkým pre osoby s intoleranciou na laktózu klasického kravského mlieka. Pohánkový nápoj Zajac je vhodný na prípravu nápoja, kokteilov, kakaa, cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, a je výbornou pochúťkou do kávy a čaju. Pri používaní sa nezráža a je ľahko rozpustný. K príprave nápoja zalejeme 25g tj. 2 veľké polievkové lyžice alebo 6 kávových lyžičiek 250 ml najlepšie 60-90 ° C teplej vody, zamiešame. Pri príprave studeného nápoja doporučujeme použiť mixér. Zloženie: sušený kukuričný sirup, čiastočne stužený rastlinný olej, pohánková múka 7%, sladidlo maltitol, regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kazeinát sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, jedlá soľ, stabilizátor karagenan, aróma, farbivo karotény. Môže obsahovať sóju. Z jedného výrobku 400g možno pripraviť 4 litre nápoja.

  2,32 € -1% 2,35 €

 • Nefdesanté Koenzým Q10 90 kapsúl Výživový doplnok

  Nefdesanté Koenzým Q10 90 kapsúl

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Koenzým Q10 je vhodný pre seniorov a športovcov. Prirodzene sa vyskytuje v rozpustných v tukoch. je dôležitý pre energetický metabolizmus organizmu chráni telo pred voľnými radikálmi spomaľuje starnutie buniek prispieva k normálnemu krvnému tlaku pomáha telu bojovať proti stresu a proti únave Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu 2x denne Zloženie 1 kapsula: sójový olej, želatína, glycerol (zahusťovadlo), (glycerin, koenzým Q10 z biologického zdroja (30mg), včelí vosk (plnidlo), voda, vitamín E (5mg, tj. 42% DDD) ODD = odporúčaná denná dávka Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Neodporúča sa osobám precitliveným na včelie a sójové produkty. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  9,50 € -19% 11,79 €

 • MOGADOR Zajac pohánkový nápoj 400 g Výživový doplnok

  MOGADOR Zajac pohánkový nápoj 400 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pestrá a vyvážená strava je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový zdravotný stav každého človeka. Využite vlastnosti pohánkového nápoja Zajíc, zaraďte ho do svojho jedálnička a iste oceníte výhody jeho používania. Nápoj neobsahuje lepok ani laktózu. Výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy. Hlavné výhody pohánkového nápoje zajac sú absencia lepku a laktózy, ľahká príprava a široké možnosti použitia. Nezastupiteľnú úlohu má predovšetkým pre osoby s intoleranciou na laktózu klasického kravského mlieka. Pohánkový nápoj Zajíc je vhodný Pohánkový nápoj Zajíc je vhodný pre prípravu nápoja, kokteilov, kakaa, cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, a je výbornou pochúťkou do kávy a čaju. Pri používaní sa nezráža a je ľahko rozpustný. K príprave nápoja zalejeme 25g tj. 2 veľké polievkové lyžice alebo 6 kávových lyžičiek 250 ml najlepšie 60-90 ° C teplej vody, zamiešame. Pri príprave studeného nápoja doporučujeme použiť mixér. Zloženie sušený kukuričný sirup, čiastočne stužený rastlinný olej, pohánková múka 7%, sladidlo maltitol, regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kazeinát sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, jedlá soľ, stabilizátor Karagenan , aróma, farbivo karotény. Môže obsahovať sóju. Z jedného výrobku 400g možno pripraviť 4 litre nápoja.

  2,22 € -7% 2,38 €

 • MEDINTERRA Pestrec 200 tabliet Výživový doplnok

  MEDINTERRA Pestrec 200 tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pestrec vyniká ochrannými účinkami na tkanivo pečene a podporuje jej funkciu. Pestrec mariánsky je stará liečivá rastlina pochádzajúca zo Stredomoria. Jej semená obsahujú účinnú látku silymarin, ktorá priaznivo pôsobí pri detoxikácii tkaniva pečene. Prípravok má priaznivý vplyv na srdce a cievy. Zloženie:Pestrec mariánsky (Sylibum marianum), suchý extrakt, 50 mg. Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, inulín, stearát horečnatý. Balenir: 200 minitabliet Dávkovanie: 1 tableta denne Použitelnosť: 3 roky Skladovanie: pri obyčajnej teplotep

  10,54 €

 • HEALTH LINK Pupalkový olej BIO 50 ml Výživový doplnok

  HEALTH LINK Pupalkový olej BIO 50 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  BIO Pupalkový olej z prvého lisovania za studena je bohatým zdrojom esenciálnych nenasýtených mastných kyselín, predovšetkým kyseliny linolovej a kyseliny gama-linolénovej. Na výrobu sú použité semená z ekologického poľnohospodárstva.

  3,85 € -28% 5,37 €

 • ES BIO Chia semienka 150 g

  ES BIO Chia semienka 150 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  ES BIO Chia semienka sú zdrojom omega-3 a omega-6 esenciálnych mastných kyselín vo vyváženom pomere 3: 1. Kyselina alfa-linolénová (ALA) prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Chia semienka dokážu absorbovať veľké množstvo vody a zväčšiť tak svoj objem 7-12x. Pritom vytvárajú polysacharidový gél, ktorý zabraňuje rýchlemu tráveniu potravy žalúdočnými enzýmami. Tým hydratujú telo a predlžujú pocit sýtosti. Sú zdrojom dlhodobej energie, vhodné pre športovcov a pri chudnutí. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g ALA denne. Odporúčané dávkovanie Maximálna odporúčaná denná dávka je 15 g = cca 2 zarovnané polievkové lyžice. Deti od 3 rokov užívajú polovičnú dávku. Tipy na prípravu Chia semienka sú ideálna potravina do šalátov, cereálií, jogurtu, kokteilov, nátierok, slaných i sladkých jedál. Alebo namočením do vody v pomere 1: 5 na cca 10-20 min za občasného miešania vytvoríte želé, ktoré možno miešať s pokrmami či so šťavami, bez toho aby ste pri konzumácii registrovali štruktúru semienok alebo možno použiť ako prísadu do pečiva v max. množstve 10% . Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 2035 kJ / 486 kcal, tuky 32 g z toho nasýtené mastné kyseliny 3 g, mononenasýtené mastné kyseliny 1 g, polynenasýtené mastné kyseliny 28 g, sacharidy 38 g z toho cukry 6.2 g, vláknina 30 g, bielkoviny 20 g; soľ 0.04 g; omega-3 (kyselina alfa-linolénová) 20 g, omega-6 mastné kyseliny 8 g. Soľ je v potravine obsiahnutá iba v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

  2,60 € -38% 4,22 €

 • PANGAMIN Bifi + Omega-3 - 200 tabliet Výživový doplnok

  PANGAMIN Bifi + Omega-3 - 200 tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Charakteristika: Výživový doplnok Účinné látky Omega 3 mastné kyseliny laktobacily inulín Dávkovanie Deti 2x denne 2 tablety po jedle, dospelí 2 - 3x denne 4 tablety po jedle. Tablety prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody. Zloženie Sušené pivovarské kvasnice, Omega 3 mastné kyseliny, dextrín, inulín, mliečna bielkovina s obsahom mikrobiálne kultúry Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidus, tabletovacia prísady steróny heřečnatý a oxid kremičitý. Prirodzenou súčasťou kvasníc sú hlavne: vitamíny B1, B2, B6, B12, kyselina pantoténová, pangamovej a listová, niacín, biotín, cholín. Minerálne látky - vápnik, fosfor, draslík, horčík. Stopové prvky: železo, meď, zinok, mangán. Bielkoviny: esenciálne aminokyseliny. Zloženie: šetrne sušené pivovarské kvasnice, koenzým Q10 (5 mg v 1 tablete).

  3,82 € -11% 4,30 €

 • MEDPHARMA Rybí olej 1000 mg + EPA + DHA 107 toboliek Výživový doplnok

  MEDPHARMA Rybí olej 1000 mg + EPA + DHA 107 toboliek

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Charakteristika: Rybí olej je prírodným zdrojom EPA a DHA, biologicky aktívnych omega-3 nenasýtených mastných kyselín. Odporúčané dávkovanie: 1-3 tobolky denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pre dosiahnutie priaznivého vplyvu aktívnych zložiek prípravku napriklad(DHA) je potrebné prívodu 250 mg DHA za deň. Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je určené ako náhrada stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosah detí v suchu, chlade a tme. Začnite používať z neporušeného obalu.

  7,87 €

 • CEMIO Koenzym Q10 60 mg 30 + 30 kapsúl ZDARMA Výživový doplnok

  CEMIO Koenzym Q10 60 mg 30 + 30 kapsúl ZDARMA

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Koenzym Q10 je nepostradatelnou součástí každé buňky lidského organismu. Přípravek je obohacen o biotín, významný antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Jaké složky obsahuje CEMIO Koenzym Q10? Výživová složka: V 1 kapsli/ % DDDKoenzym Q10: 60 mg / není určenoBiotín Dávkování a další důležité informace Doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Věnujte pozornost Není určeno pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 15–25 °C. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Velikost balení: 60 tablet.

  8,80 € -14% 10,28 €

 • PARGAVIT Pivovarské kvasnice Bifi Omega Puls 250 tabliet Výživový doplnok

  PARGAVIT Pivovarské kvasnice Bifi Omega Puls 250 tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Rybí olej je bohatým prírodným zdrojom EPA a DHA. Rakytníkový olej je unikátny zdroj nenasýtených mastných kyselín, prírodného vitamínu E a flavóny. Olej pupalky dvojročnej je skvelým doplnkom výživy. Okrem toho obsahuje tiež prebiotikum (inulín) a koncentrát špeciálne pripravených probiotických baktérií (bifidobaktérie, laktobacily) s využitím unikátneho štartovacieho komplexu Aktiferm. Štartovací komplex Aktiferm pre mikroflóru. Použitím komplexu Aktiferm pre probiotické mikroflóry v zažívacom trakte. Dávkovanie Deti 3 × denne 2 tablety, dospelí 3 × denne 4 tablety. Zloženie prípravku Prirodzenou súčasťou pivovarských kvasníc sú hlavne: Vitamíny - B1, B2, B6, B12, kyselina pantoténová, pangamovej a listová, niacín, biotín, cholín. Minerálne látky - vápnik, fosfor, draslík, horčík. Stopové prvky - železo, meď, zinok, mangán. Bielkoviny - esenciálne aminokyseliny. Výrobok ďalej obsahuje rybí olej, pupalkový olej, rakytníkový olej, rozpustnú prírodné vlákninu inulín, koncentrát kultúr Bifidobacterium bifidum a Lactobacillus acidophilus, štartovací komplex Aktiferm.

  4,02 € -5% 4,22 €

 • PHARMALINE Psyllium Natural 125 kapsúl Výživový doplnok

  PHARMALINE Psyllium Natural 125 kapsúl

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  vláknina prírodného pôvodu v kapsuliach Psyllium Natural je vláknina prírodného pôvodu (Plantago ovata), ktorá vzniká dôkladným vyčistením semien obalov skorocelu indického. Psyllium Natural neobsahuje farbivá, konzervačné látky ani chemické prísady. Odporúčaný denný príjem vlákniny u dospelého človeka by mal byť 25 g. Dávkovanie: 1 - 2 x denne 5 - 6 kapsúl výdatne zapiť pohárom vody, v prípade problémov konzumáciou kapsúl je možné kapsulu rozložiť a obsah vmiešať do jedla.

  4,98 € -13% 5,70 €

 • ALLNATURE Matcha Tea 100 g Výživový doplnok

  ALLNATURE Matcha Tea 100 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Kvalitný čaj matcha má sýto zelenú farbu a sladkastú jemnú chuť s jednoduchým náznakom natrpklosti. Čajový prášok je čisto prírodný a veľmi jemne mletý, preto je možné používať ho ako ingredienciu do rôznych nápojov a pokrmov. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbivá ani prísady. Proti klasickému zelenému čaju je matcha jemnejšia a má výraznejšiu, krásne zelenú farbu. To je spôsobené mletím na pomaly sa otáčajúcich žulových mlecích kameňoch, kde je trenie minimálne a čajové lístky si zachovávajú dostatok chlorofylu. Vďaka vysokej koncentrácii L-theaninových aminokyselín dodáva matcha väčšine užívateľov príjemnú energetickú vzpruhu trvajúci 3 až 6 hodín. Dokáže tak spoľahlivo nahradiť konzumácii kávy, ale je neporovnateľne zdravšie. Čaj mletý na žulových kameňoch obsahuje najvyššiu koncentráciu antioxidantov v porovnaní so všetkými doteraz známymi prírodnými druhy ovocia a zeleniny Prášok z čajových lístkov Premium Matcha Tea obsahuje rad účinných látok, ktoré sú pre ľudský organizmus prínosom. Matcha podporuje spaľovanie, po konzumácii čaju bude spaľovanie vášho tela až 4x rýchlejšie, preto je čaj často vyhľadávaný osobami s redukčnou diétou pozitivny účinok má matcha aj na reguláciu cholesterolu a cukru v krvi. Čaj má lahodnú a jemne aromatickú chuť, ktorú si môžete vychutnať v rôznych úpravách. Konzumácia čaju posilní vašu imunitu, zlepší vám náladu, podporí správnu funkciu mozgu a celkovo vám pomôže udržiavať zdravý životný štýl. Ako správne čaj pripraviť Čaj sa dá konzumovať v rôznych podobách. Klasická príprava čaju vyzerá nasledovne: Dve až tri lyžičky čaju našľahajte s malým množstvom horúcej vody (cca 75 ° C) v miske metličkou na jasne zelenú penu. Riedka napenená kaša po chvíľke zhustne nabobtnaním prášku z maličkých čiastočiek lístkov. Vodu následne dolejte do 200 ml. K dostatočnému prísunu antioxidantov postačí denne dve porcie čaju. Pre obmenu chuťou môžete do čaju pridať med a limetku alebo zázvor. Zaujíma vás niečo naviac Pestovanie čaju Premium Matcha Tea je náročné, ale výsledok v podobe 100% prírodného prášku z čajových lístkov je nenahraditeľný. Štyri týždne pred každoročné zberom čaju sú čajové plantáže zatienené plachtami, ktoré eliminujú až 90% prirodzeného svetla. Rastliny potom kompenzujú stratu svetla zvýšením obsahu chlorofylu v listoch. Iba kvalitné ručne zbierané čajové lístky sa potom sparí, vysuší a narežú, aby sa odstránili žilky a stonky. Starostlivo usušené listy sa šetrne skladujú, aby sa po celý rok zaistila ich špičková kvalita. Usušené čajové lístky sa namelú na žulových mlecích kameňoch. Každý krok výrobného procesu je dôkladne kontrolovaný a konečný produkt musí spĺňať prísne nemeckej normy pre bio výrobok. Výroba čaju Matcha Výroba tohto čaju je jednou z najnáročnejších metód produkcie čajov na svete. Je najstaršia odrodou zastiňovaných japonských zelených čajov, ktoré sa tradične, už viac ako 800 rokov, používajú pri budhistických ceremóniách. Dnes sa matcha používa okrem iného aj ako surovina do výrobkov s príchuťou zeleného čaju, vrátane zmrzliny, nealkoholických ovocných nápojov, latté alebo čokolád. U bežných zelených čajov sa väčšinou lístky po vylúhovaní vyhadzujú, listy match sa konzumujú našľahané s vodou a telo tak môže čerpať z veľkého množstva živín, ktoré lístky obsahujú. Pitím čaju Premium Matcha Tea tak dochádza k maximálnemu využitiu jeho účinných látok, antioxidantov, vitamínov, minerálov a vlákniny. Všetky tieto látky pôsobia blahodárne na organizmus človeka a pomáhajú mu v boji proti civilizačným chorobám. Matcha obsahuje veľké množstvo L-theanin, jedinečných prírodných aminokyselín, ktoré sa vyskytujú takmer výlučne v zelenom čaji. Ďalšie účinnou látkou vyskytujúce sa v čajovom prášku matcha je teofylín, ktorý má podobné účinky ako kofeín. Práve tieto látky konzumované v podobe čaju matcha spoločne pomáhajú udržovať duševnú pohodu a sviežosť, zároveň však telu dodávajú potrebnú energiu a živiny.  Venujte pozornosť Skladujte v suchu a chlade. Nepodávajte deťom do 4 rokov. Tehotné a dojčiace ženy môžu čaj konzumovať len v obmedzenom množstve.

  12,15 € -12% 13,80 €

 • FYTO BYLINNÝ ČAJ NA VYSOKÝ TLAK 20x1,25G Výživový doplnok

  FYTO BYLINNÝ ČAJ NA VYSOKÝ TLAK 20x1,25G

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Bylinná čajová zmes na vysoký krvný tlak - doplnok stravy Bylinná čajová zmes podporujúce stabilitu krvného tlaku a priaznivo pôsobí proti stareckej skleróze. Zloženie: breza - list medovka – vňať materina dúška - vňať bez čierny - plod ľubovník – vňať imela - vňať

  1,52 €

 • EKOMEDICA Artičok 99,8% šťava z artičokov 250 ml Výživový doplnok

  EKOMEDICA Artičok 99,8% šťava z artičokov 250 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Šťava je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov. Artičok je rastlina pôvodom zo Stredomoria. Obsahuje pre organizmus prospešné látky, ktoré sa vyskytujú najmä v kvetným lôžku. Zloženie Šťava z artičokov 99,8%, kyselina citrónová (regulátor kyslosti). Dávkovanie 10 ml 2x denne, minimálne 30 minút pred jedlom. Maximálna denná dávka (20 ml) obsahuje 19,96 ml šťavy z artičokov. Další informace Po otevření skladujte v původním obalu v chladničce. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve není na závadu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku. Barva, vůně i chuť šťávy se v různých šaržích výrobku muže poněkud měnit, což není na závadu kvality přípravku.

  11,81 € -17% 14,30 €

 • Generica Koenzym Q10 - 30 mg 60 kapsúl Výživový doplnok

  Generica Koenzym Q10 - 30 mg 60 kapsúl

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Koenzým Q10 je solubilizovaná forma látky. Mäkké želatínové kapsle obsahujúce koenzým Q10 v olejovej forme zaručujú vysokú biologickú dostupnosť účinnej látky. Zloženie Účinná látka - Obsah v jednej tablete Koenzým Q10 - 30,00 mg nosiče: sójový olej, palmový olej, kokosový olej, včelí vosk, čistená voda sójový lecitín; želírujúca látka: želatína; zvlhčovadlá: glycerol, sorbitol; koenzým Q10, farbivo: čierny oxid železa Dávkovanie 1 kapsula denne pol hodiny pred jedlom. Balenie 60 kapsulí

  9,35 €

 • EKOMEDICA Granátové jablko 100% šťava 500 ml Výživový doplnok

  EKOMEDICA Granátové jablko 100% šťava 500 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Šťava je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov. Granátové jablko je aromatické ovocie so sladkokyslou chuťou, je plodom granátovníka obyčajného (je známe tiež pod názvom marhaník granátový). Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému, nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom spôsobeným kyslíkovými radikálmi, k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zúčastňuje sa tvorby kolagénu pre udržiavanie normálnej funkcie ciev, kostí, chrupaviek, kože a zubov. Zloženie Šťava z granátového jablka 100 % 50 ml, kyselina L-askorbová (vitamín C) 120 mg v dennej dávke 50 ml prípravku. Dávka 50 ml obsahuje 120 mg vitamínu C, čo predstavuje 150% jeho odporúčanej dennej dávky. Odporúčané dávkovanie 25 ml 1-2 x denne, minimálne 30 minút pred jedlom. Balenie obsahuje odmerný kalíšok (25 ml). Skladovanie Po otvorení skladujte v pôvodnom obale v chladničke. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia. Chráňte pred svetlom. Upozornenie Pred použitím pretrepte. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti niektoré zložky prípravku. Farba, vôňa i chuť šťavy sa v rôznych dieloch výrobku muža trochu meniť, čo nie je na závadu kvality prípravku. Bez prídavku cukru, chemických konzervantov a farbív.

  9,78 € -25% 12,99 €

 • SWISS Vegapure cardio 60 kapsúl Výživový doplnok

  SWISS Vegapure cardio 60 kapsúl

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Swiss Vegapure cardio je doplnok stravy, ktorý napomáha starať o zdravú hladinu cholesterolu v krvi. Rastlinné steroly / stanoly prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 1,5 - 2,4 rastlinných sterolov denne. Zloženie 1 kupsule 1 kapsula obsahuje estery rastlinných sterolov - 650 mg. Ďalšie zložky - sójový olej, želatína, zahusťovadlo (glycerín), karob (farbivo), čistená voda. Môže obsahovať laktózu. Neobsahuje chemické konzervanty a syntetické farbivá, sladidlá, pšeničné výrobky, lepok ani kvasinky. Odporúčané dávkovanie 2-4 kapsule denne, s jedlom. Vyhnite sa konzumácii viac ako 3 g rastlinných sterolov denne - neužívajte viac ako 4 kapsule denne!  Ďalšie informácie Produkt nemusí byť vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 5 rokov. Mal by byť užívaný ako súčasť pestrej a vyváženej stravy, vrátane pravidelnej konzumácie ovocia a zeleniny pre udržanie hladiny karotenoidov. Osoby užívajúce lieky na zníženie cholesterolu by mali užívať tento produkt pod lekárskym dohľadom. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  15,00 € -45% 27,49 €

 • Brainway L- Arginin 100 cps. Výživový doplnok

  Brainway L- Arginin 100 cps.

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Výživový doplnok. Semiesenciálna aminokyselina. DávkovanieZvyčajná denná dávka je 1 - 2 kapsule (raz) ráno nalačno alebo večer pred zaspaním. Zloženie kapsule: L-arginin 400mg, želatina 85mg. Upozornenie:Arginín nie je určený deťom a mladým ľuďom do 25 rokov, tehotným a dojčiacim ženám ..

  13,19 €

 • MedinTerra Šišák bajkalský tbl. 90 + 10 zdarma Výživový doplnok

  MedinTerra Šišák bajkalský tbl. 90 + 10 zdarma

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Složení: Všechny tablety obsahují atomizovaný suchý extrakt z bylin jako účinnou látku.Dále i pomocné složky, které nejsou Vašemu organizmu škodlivé, právě naopak. Mikrokrystalická celulóza či vláknina (inulin) působí příznivě na Vaše zdraví. Balení obsahuje 90+10 tablet, směsi bylin (např. medea) obsahují 60 tablet. 1 tableta = 250 mg. Doporučené dávkování: 1 tableta denně (pokud není na etiketě řečeno jinak). Upozornění: Všechny popisované bylinné a přírodní přípravky mohou dobře sloužit, pokud k ním budete přistupovat jako k podpůrným přípravkům a doplňkům. Tyto přípravky nepoužívejte namísto léků, které Vám předepsal lékař – nejsou to léčiva! Nemocní lidé by měli konzultovat užívání s lékařem a to zvláště tonizující přípravky užívané ve více, než doporučených dávkách. Složení: V jedné tabletě (250 mg): suchý extrakt z Scutelaria baicalensis (50 mg), mikrokrystalická celulóza, vláknina, stearan hořečnatý

  4,90 €

 • BYLINÁŘ Bylinný čaj na cholesterol 40x1.6g Výživový doplnok

  BYLINÁŘ Bylinný čaj na cholesterol 40x1.6g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Složení: dvouzubec nať, smil květ, artyčok list, máta nať, oman kořen. Použití: Tato bylinná směs podporuje procesy látkové výměny a příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi.

  1,60 €

 • EkoMedica Oregano 50 ml Výživový doplnok

  EkoMedica Oregano 50 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Oregano (pamajorán) bolo oddávna používané ako veľmi užitočná rastlina. Jej základnou účinnou látkou je silica karvakrol s antimikrobním pôsobením, ktorej obsah v našom oleji dosahuje 70-80 %. Olej obsahuje cca 30 aktívnych zložiek vrátane ďalších silíc, fytosteroly, flavonoidy a ďalšie látky. Oregano prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov, napomáha udržiavať normálnu funkciu žlčníka. Priaznivo pôsobí na srdce a obehový systém, podporuje srdcovú funkciu. Pozitívne ovplyvňuje organizmus, posilňuje imunitu. Zloženie Olivový olej extra virgin, olej z oregana (pamajorán obyčajný, Origanum vulgare) 20 %. Odporúčané dávkovanie Používať rozriedený, 1 - 5 kvapiek na 100 ml vody alebo šťavy 1 - 3 krát denne. Priemerná denná dávka 6 kvapiek obsahuje 26 mg oreganového oleja. Maximálna denná dávka 15 kvapiek obsahuje 65 mg oreganového oleja. Skladovanie Prechovávať na suchom, chladnom a tmavom mieste. Chrániť pred priamym slnečným svetlom. Upozornenie Pred použitím pretrepať. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neužívať u osôb citlivých na akúkoľvek zložku produktu

  11,71 €

 • APOTHEKE ČAJ NA CHOLESTEROL 20 X 1,5 G Výživový doplnok

  APOTHEKE ČAJ NA CHOLESTEROL 20 X 1,5 G

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Určenie pre potravinový doplnok Napomáha podporovať procesy látkovej výmeny a znižovať hladinu cholesterolu v krvi Spôsob použitia Čaj sa užíva podľa potreby. 1 nálevové vrecko sa zaleje 250ml vriacej vody a nechá 15 min. lúhovať. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý tesne pred použitím.

  1,39 € -29% 1,95 €

 • HERBATA Nať jmelí bal.50g

  HERBATA Nať jmelí bal.50g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Účinky Jmelí bílé prokazatelně snižuje krevní tlak, působí močopudně, tlumí některé bolesti hlavy, závratě a působí antiskleroticky. Zastavuje krvácení a působí také jako kardiosedativum. Odstraňuje pocit návalů krve do hlavy, zejména v klimakteriu. Reguluje vylučování žluči do střev a ovlivňuje činnost slinivky. Má jistou protirevmatickou aktivitu, potlačuje chorobně zvýšenou činnost štítné žlázy a pomáhá při léčbě některých projevů senné rýmy. Při křečových žilách a bércových vředech lze doporučit omývání, případně koupele nohou. Jmelí prospívá při léčbě nočního pomočování dospělých a bílého výtoku. Dávkování Droga se nejčastěji používá ve formě macerátu (jmelí se v množství asi 8 g na 1/2 I vody luhuje ve studené vodě nejméně 4 hodiny, podává se pak 2x až 3x denně) nebo tinktury (20 až 40 kapek, 2x až 3x denně) nebo se užívá jemně pomletá usušená droga v jednotlivé dávce do 1 g, denně pak max. 5 g. Příznaky Používá se jako pomocný prostředek při vysokém krevním tlaku - snižuje vysoký krevní tlak, zmírňuje bolesti hlavy způsobené vysokým tlakem, pomáhá uklidnit nervový systém (jen malé dávky), pomáhá při bolestivé menstruaci, při ateroskleróze a příznacích stáří vůbec, má příznivý uklidňující účinek na srdeční činnost, byly prokázány i určité protinádorové účinky. Kontraindikace Bobule jsou prudce jedovaté, neměly by se užívat vnitřně - i ostatní léčba se doporučuje pod odborným dohledem. Jmelí Jmelí má v lidovém léčitelství dlouhou tradici, o vánočních svátcích je stále živá tradice jmelí jako symbol pohody a míru a rostliny přinášející štěstí. V lidovém léčitelství se jmelí používá buď ve formě prášku nebo jako nálev. Nedoporučuje se připravovat odvar, protože účinné látky, které jsou ve jmelí obsažené, se varem rozkládají. Jmelí se používá v čajových směsích. Složení Obsahuje lektin, pryskyřice (např. viskotoxin, který je však ve větším množství toxický), alkaloidy, flavonoidy, cholin, acetylcholin, histamin, organické kyseliny, triterpeny, aminokyseliny, fenylové sloučeniny aj.

  1,13 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam