MojaLekáreň.sk

Prípravky do uši VISMED

OLIVOCAP ušný sprej 15 ml

Zdravotnícka pomôcka

OLIVOCAP ušný sprej 15 ml

Prírodný ušný sprej určený na čistenie uší. Hydratuje zvukovod a…

Na sklade

4,99 € 4,89 € -2 %

Prípravky do uši VISMED

V tejto kategórii nájdete spreje, kvapky, sviečky a tyčinky do uší. Tieto položky pomáhajú starať o vaše vonkajšie zvukovody. Likvidujú nadbytočný ušný maz, a vďaka tomu pomáhajú odstrániť ťažkosti ako je hučanie, pískanie, šum, nerovnováha ušného tlaku a pocit zalehnutých uší. Zároveň zlepšujú priechodnosť zvukovodu a prenos zvuku.

Pravidelne a trebárs aj niekoľkokrát denne sa sprchujeme, na chúlostivé partie používame špeciálne mydlá, zuby čistíme najrôznejšími pastami, nechty ošetrujeme kozmetickými maskami, na uši používame vatové tyčinky, olejčeky alebo ušné sviece.

Príznaky zápalu stredného ucha

Ako spoznať zápal stredného ucha? Akútna forma u detí prepukne najčastejšie v nočných hodinách, pretože poloha ležmo napomáha presunu infekcie do stredného ucha. Zápal môže postihnúť iba jedno ucho, zvyčajne ale býva obojstranný. Má rýchly nástup a prejavuje sa celou radou typických symptómov.

Čstenie uší

Nesprávne používanie vatových tyčiniek býva hlavnou príčinou nahromadenie ušného mazu na pozadí kanála vonkajšieho zvukovodu a jeho následného upchatiu.
Na čistenie uší má každý svoj obľúbený systém. Pomocou malíčku, oleje, sprejov. Jednou z účinných a bezpečných metód čistenie uší je použitie ušných sviečok.
Frekvencia čistenia uší je individuálna. Pri zvýšenej tvorbe ušného mazu čistite uši tak často, ako je potrebné. Pri bežnej tvorbe ušného mazu stačí vyčistiť uši raz za týždeň.

Široký výber prípravkov na uši nájdete na MojaLekáreň.sk

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: FYTOFONTANA,  MONT BLANCAURECONOTOSTICKALFASILVERCERUSTOP a pod.

Doplnkový sortiment

  • Ušné sviečky, spreje - Čistenie uší by malo vždy byť jemné, pohodlné, šetrné a bezpečné pre uši. Aj preto sa hodí prípravky, ktoré rozpúšťajú ušný maz a pomáhajú pri jeho odstránení prirodzenou cestou.
  • Ušné zátky, tyčinky - Možno poznáte to utrpenie, keď máte chrápajúceho manžela alebo suseda v panelovom byte. Sú jednoducho zvuky, ktoré vás nijako neohrozujú, ale "len" ovplyvňujú kvalitu vášho spánku ... A kto by potom bol príjemný a výkonný v práci, keď spal len pár hodín?
  • Vatové tyčinky - vatové tyčinky sa používajú hlavne na znečistené zvukovody. Zvlášť u malých detí lekári odporúčajú čistiť uši výnimočne a veľmi obozretne, aby sme zvukovod nepoškodili. Lepšie je zvoliť bezpečnostné tvar tyčiniek.

TIP! Zubná kefka je spoločník, ktorého asi nie je potrebné nijako zvlášť či zdĺhavo predstavovať. Nezaobídeme sa bez neho, je tu pre nás každé ráno aj večer ako úplná samozrejmosť a na účtenke ide o zanedbateľnú cenovú položku. Väčšina ľudí im napriek tomu nevenuje nijako osobitnú pozornosť. 

Kategóriu Prípravky do uši nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.