Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Prekvapkávače

Nemusíte dávať tisícky korún za drahý kávovar. Výbornú kávu zvládne urobiť aj prekvapkávač v cenovo ďaleko priaznivejšej relácii. Filtrovaná káva nie je o nič horšia, než espresso, je len iná. Nie je síce tak silná, zato je ju však možné pripraviť vo väčšom množstve. To ocenia hlavne tí, ktorí si radi dajú poriadny hrnček kávy alebo si počas náročného dopoludnia hrnček radi dolejú.

Prekvapkávače - detailný popis

Moderné prekvapkávače sú hotový zázrak s mnohými vychytávkami. Vďaka časovaču sú ideálne pre tých, ktorí sa radi budia vôňou čerstvej kávy. Zároveň šetria čas, takže si môžu svôj obľúbený ranný nápoj v kľude vychutnať. Sú vybavené termostatom, ktorý nedovolí káve vychladnúť, dokiaľ sa automaticky po určenom čase samé nevypnú.

Aby ste si skutočne pochutili, venujte pozornosť výberu kvalitnej kávy. Filtrovaná káva si žiada skôr jemnejšie namletie, svetlejšie pražené zrná kvalitných odrôd. Lepšie tak vynikne jemná chuť kávy. Kávu môžete umlieť buď v mlynčeku priamo vstavanom vo vašom prekvapkávači alebo si u nás kúpiť kvalitný elektrický mlynček na kávu.

Nevyhnutnou súčasťou prekvapkávača je filter. Niektoré prístroje majú filter vlastný, ktorý sa dá opakovane použiť, do iných sa dajú jednorazové papierové filtre.

Tip: Papierové filtre vždy prepláchnite horúcou vodou. Zbavíte ich chute papiera a ohrejete konvicu, do ktorej budete kávu prekvapkávať.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.