MojaLekáreň.sk

Prebaľovacie podložky a potreby HAPPY MIMI

HAPPY MIMI detské prebaľovacie podložky 10 ks

HAPPY MIMI detské prebaľovacie podložky 10 ks HAPPY MIMI detské prebaľovacie podložky 10 ks

Podložky majú všestranné použitie, chránia pred znečistením a…

Na sklade

3,99 €

Prebaľovacie podložky a potreby HAPPY MIMI

Každú mamičku iste jej bábätko niekedy pri prebaľovaní prekvapilo a “pokropilo” všetko okolo. Preto isto ocení praktické jednorazové prebaľovacie podložky. Sú ideálnym doplnkom nielen na prebaľovací pult. Určite je užitočné pribaliť ich medzi ostatné potreby na prebaľovanie, keď sa chystáte na výlet, do prírody alebo napríklad na prehliadku k detskému lekárovi.

Prebaľovacie podložky a potreby

Prebaľovacie podložky sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov. Ich horná vrstva je príjemne mäkká a nechladí. Vnútorná vrstva je vyrobená z celulózy a superabsorbentu, ktoré výborne viažu vlhkosť. Spodnú vrstvu, ktorá prilieha na podložku, tvorí fólia s potiskom alebo bez, ktorá výborne chráni pred pretečením.

Jednorazové prebaľovacie podložky sú tiež nevyhnutným pomocníkom osôb starajúcich sa o inkontinentných pacientov nielen v nemocniciach a ústavoch, ale i v domácom prostredí.

Vyrábajú sa v niekoľkých veľkostiach, takže si môžete vybrať taký rozmer, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Medzi mamičkami sú obľúbené prebaľovacie podložky Batist 60x60 cm vhodné pre novorodencov a Batist 60x90 cm pre väčšie deti.

Pre dospelých pacientov sa vyrábajú veľké podložky, napríklad Seni Soft 90x170 cm.

Zaujať by vás mohol i zdravotnícky materiál Perla Pervin, ktorý sa predáva v rolkách 0,5x100 m a je možné ho použiť ako univerzálnu podložku, uterák, podbradník, utierku a podobne.

Tašky na kočíky

Tašky na kočíky sú praktickým doplnkom pre každého rodiča na prechádzkach či výletoch s deťmi. Umožňujú bezpečné a pohodlné uskladnenie všetkého potrebného - od prebaľovacích podložiek, cez detské vlhčené vreckovky, až po občerstvenie a hračky. Tieto tašky sú navrhnuté tak, aby dokonale pasovali na väčšinu modelov kočíkov, a vďaka variabilným upevňovacím systémom ich možno ľahko pripevniť a odopnúť. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou a ľahkou údržbou, čo z nich robí neoceniteľného pomocníka pre rodičov. Ich nákup predstavuje investíciu do pohodlia a organizácie pri každodennom používaní, čím značne uľahčujú starostlivosť o dieťa mimo domova. Na našom e-shope si môžete kúpiť napríklad štýlovú tašku na kočík od značky LIONELO.

Kategóriu Prebaľovacie podložky a potreby nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.