Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Prebaľovanie, zapareniny » Prebaľovacie podložky a potreby

Prebaľovacie podložky a potreby

Každú mamičku iste jej bábätko niekedy pri prebaľovaní prekvapilo a “pokropilo” všetko okolo. Preto isto ocení praktické jednorazové Prebaľovacie podložky. Sú ideálnym doplnkom nielen na prebaľovací pult. Určite je užitočné pribaliť ich medzi ostatné potreby na prebaľovanie, keď sa chystáte na výlet, do prírody alebo napríklad na prehliadku k detskému lekárovi.

Prebaľovacie podložky sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov. Ich horná vrstva je príjemne mäkká a nechladí. Vnútorná vrstva je vyrobená z celulózy a superabsorbentu, ktoré výborne viažu vlhkosť. Spodnú vrstvu, ktorá prilieha na podložku, tvorí fólia s potiskom alebo bez, ktorá výborne chráni pred pretečením.

Jednorazové prebaľovacie podložky sú tiež nevyhnutným pomocníkom osôb starajúcich sa o inkontinentných pacientov nielen v nemocniciach a ústavoch, ale i v domácom prostredí.

Vyrábajú sa v niekoľkých veľkostiach, takže si môžete vybrať taký rozmer, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Medzi mamičkami sú obľúbené prebaľovacie podložky Batist 60x60 cm vhodné pre novorodencov a Batist 60x90 cm pre väčšie deti.

Pre dospelých pacientov sa vyrábajú veľké podložky, napríklad Seni Soft 90x170 cm.

Ako doplnok k podložkám si u nás môžete vybrať detské vlhčené vrecovky.

Zaujať by vás mohol i zdravotnícky materiál Perla Pervin, ktorý sa predáva v rolkách 0,5x100 m a je možné ho použiť ako univerzálnu podložku, uterák, podbradník, utierku a podobne.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • T-tomi Látkové plienky sada 4 kusov žlté žirafy

  skladom 3 - 5 ks

  Kvalitné látkové plienky s veselou potlačou sú určené nielen ako klasické detské plienky, ale aj ako podkladové plienky do kočiarikov a postielok, na prebaľovaciu podložku a iné všestranné využitie. Veľkou výhodou je ich využitie aj ako detská osuška na cestách a výletoch. Použitý materiál je veľmi príjemný k detskej pokožke, mäkký, savý a nielen deti ocenia modernú a zaujímavú potlač týchto plien. - látkové plienky T-tomi s vysokou gramážou bavlny - 167g/m2 - materiál - 100% bavlna - povrchová úprava - jemný flanel - štvorcový rozmer - 76 x 76 cm - balenie obsahuje - 4 kusy plien - vysoká savosť materiálu - moderná farebná potlač Plienky spĺňajú požiadavky stanovené vyhláškou MZČR č. 84/2001 Sb. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do 3 rokov.

  10,33 € -5% 10,90 €

 • BEL BABY PODLOŽKA 60X60CM 10KS

  BEL BABY PODLOŽKA 60X60CM 10KS

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Príjemne mäkké: Hodvábne mäkký povrch stará o jemnú detskú pokožku Extra savé: Účinná výplň z buničiny do seba rýchlo a bezpečne uzamyká tekutiny Nepremokavé: Potlačená zadnej fólie spoľahlivo chráni proti presiaknutiu

  4,37 € -15% 5,15 €

 • PAMPERS Ochranné podložky 7 kusov

  PAMPERS Ochranné podložky 7 kusov

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  PAMPERS detské ochranné podložky do postele BedMats sú jednorazové podložky pre ochranu matraca. Výhody podložiek dokonale nepriepustné, avšak na rozdiel od plastových výrobkov ochrany matrace sú hebké a jednorazové držia na svojom mieste vďaka stranám, ktoré sa ohýbajú cez okraj matraca super absorpčné jadro absorbuje ako plienka po použití podložku jednoducho zložte, vyhoďte a nahraďte novou veľkosť 90 x 80 cm plus strany využijete aj na prebaľovanie

  6,28 € -20% 7,85 €

 • T-TOMI nepromokavý pytlík bílé sovy 35x30 cm

  skladom 1 - 2 ks

  Nepromokavý pytlík T-tomi je vyrobený ze 100% polyesteru s PUL zátěrem. Další vlastnosti pytlíku T-tomi 2 velké kapsy na zip praktické ucho s patentkou všestranné využití moderní design

  8,10 €

 • Podložka absorbčná pod nemluvňa ​​BATIST 40x60cm 25ks

  skladom do 24 hodín

  Použitie :Zdravotnícke podložky sa využívajú pre podloženie inkontinentných pacientov na lôžku a iné podobné účely v zdravotníctve a v domoch pre seniorov. Jadro z prírodnej celulózy a superabsorbentu zaručujúce vynikajúcu savosť, nepriepustná spodná fólia pre optimálnu ochranu pred pretečením. Určené pre jednorazové použitie. Vyhnite sa riziku zadusenia - obal udržujte mimo dosahu detí.

  6,74 €

 • Podložka absorbčná pod nemluvňa ​​BATIST 60x60cm 25ks

  skladom do 24 hodín

  Použitie :Zdravotnícke podložky sa využívajú pre podloženie inkontinentných pacientov na lôžku a iné podobné účely v zdravotníctve a v domoch pre seniorov. Jadro z prírodnej celulózy a superabsorbentu zaručujúce vynikajúcu savosť, nepriepustná spodná fólia pre optimálnu ochranu pred pretečením. Určené pre jednorazové použitie. Vyhnite sa riziku zadusenia - obal udržujte mimo dosahu detí.

  8,67 €

 • Podložky absorpčné Seni Soft 60x40cm 10ks

  skladom do 24 hodín

  PoužitieAbsorpčná vrstva podložiek Seni Soft je vyrobená z celulózového savého papiera. Hornú vrstvu podložiek tvorí mäkká príjemná vláknina, ktorá poskytuje chorému náležitý komfort. Podložky zo spodnej strany chráni nepriepustná protišmyková fólia, ktorá zabraňuje posúvaniu podložky po obliečky a znečisteniu lôžka. DávkovaniePre celodenné použitie. Podložku rozložíme na lôžku inkontinentnej osoby tak, aby chránila posteľnú bielizeň pred znečistením. KontraindikácieNie sú známe. Vedľajšie príznakyNie sú známe.

  2,02 €

 • Seni Soft 60 x 40 cm 30 ks podložky absorpčné

  skladom do 24 hodín

  Použitie: Absorpčná vrstva podložiek Seni Soft je vyrobená z celulózového savého papiera, hornú vrstvu tvorí mäkká príjemná vláknina, ktorá poskytuje chorému náležitý komfort. Spodnú stranu chráni nepriepustná protišmyková fólia, ktorá zabraňuje posúvaniu podložky po obliečke a znečisteniu lôžka. Dávkovanie: Pre celodenné použitie. Podložku rozložíme na lôžko inkontinentnej osoby tak, aby chránila posteľnú bielizeň pred znečistením. Kontraindikácie: Nie sú známe. Vedľajšie príznaky: Nie sú známe.

  7,93 €

 • Perla Pervin 45g 0.50 x 100m 1ks/role

  skladom do 24 hodín

  Pervin/Perlan bol koncom 70. rokov minulého storočia vyvinutý primárne pre použitie v zdravotníctve, preto neprekvapí, že aj dnes polovica všetkej výroby Pervin/Perlan smeruje práve do zdravotníctva. Na zdravotnícke účely sa ako ideálna, v rámci pomeru cena/kvalita, stala gramáž 45g/m2. Pervin/Perlan sa pre zdravotníctvo vyrába v klasickej verzii bez perforácie (čo je tento výrobok), ale aj vo verzii WP s nepriepustnou vrstvou poddajného laminátu, ktorý je umiestnený na rube textílie. Pervin/Perlan a Pervin/Perlan WP má atest pre priamy styk s pokožkou a má certifikát CE. Možno ho ľahko sterilizovať a potlačiť na reklamné účely špeciálnymi odolnými farbami so zdravotným atestom. Pre zdravotníctvo sa Pervin/Perlan vyrába vo veľmi širokej škále rozmerov a výrobkov. Používa sa najčastejšie ako rôzne hygienické podložky pod pacientov, utierky, uteráky, podbradníky, predložky, žinky atď. Okrem verzie s nepriepustnou úpravou sa pre zdravotníctvo vyrába aj v rolovanom prevedení. vysoká úžitková hodnota nízka cena hygienická nezávadnosť príjemný omak pevnosť a odolnosť proti oderu mimoriadna savosť (cca 10-násobok vlastnej hmotnosti) pri použití na filtráciu rýchla prietočnosť a vysoká čistota výstupného média

  21,25 €

 • Seni Soft 60 x 60 cm 30 ks podložky absorpčné

  skladom do 24 hodín

  Hygienické podložky Seni Soft tvoria významnú časť systému ochrany o inkontinentné osoby a predstavujú ideálne dodatočné zabezpečenie lôžka.

  10,69 €

 • T-TOMI nepromokavý pytlík Růžová sova 35x30 cm

  skladom 1 - 2 ks

  Díky dvěma velkým kapsám se zapínáním na zip a praktickým uchem s patentkou se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem nejen doma ale i na cestách. Je vhodný nejen pro mokré pleny, ale i pro plavky, ručník, osušku, dudlík, deštník či jiné všestranné využití. V čem je nepromokavý pytlík jedinečný 100% polyester s PUL zátěrem 2 velké kapsy na zip praktické ucho s patentkou všestranné využití moderní design Produkty T-tomi  splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. 

  8,10 €

 • Podložka absorbčná pod nemluvňa ​​BATIST 60x90cm 25ks

  skladom do 24 hodín

  Použitie :Zdravotnícke podložky sa využívajú pre podloženie inkontinentných pacientov na lôžku a iné podobné účely v zdravotníctve a v domoch pre seniorov. Jadro z prírodnej celulózy a superabsorbentu zaručujúce vynikajúcu savosť, nepriepustná spodná fólia pre optimálnu ochranu pred pretečením. Určené pre jednorazové použitie. Vyhnite sa riziku zadusenia - obal udržujte mimo dosahu detí.

  10,92 €

 • Seni Soft 90 x 60 cm 30 ks podložky absorpčné

  skladom do 24 hodín

  Hygienické podložky Seni Soft tvoria významnú časť systému ochrany o inkontinentné osoby a predstavujú ideálne dodatočné zabezpečenie ich lôžka.

  14,47 €

 • BABY2GO! Přebalovací podložka 40x60 cm 5 kusů

  skladom do 24 hodín

  Jednorázové podložky mají na spodní straně nepropustnou folii, a proto zabraňují protečení. Po použití vyhoďte podložku do odpadu. 

  1,77 €

 • T-TOMI Nepromokavý pytlík Abeceda 35x30 cm

  T-TOMI Nepromokavý pytlík Abeceda 35x30 cm

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Nepromokavý pytlík T-tomi je vyrobený ze 100% polyesteru s PUL zátěrem. Díky dvěma velkým kapsám se zapínáním na zip a praktickým uchem s patentkou se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem nejen doma, ale i na cestách.  100% polyester s PUL zátěrem 2 velké kapsy na zip praktické ucho s patentkou všestranné využití moderní design

  8,40 €

 • LINTEO Baby Prebaľovacie podložky 5 kusov

  skladom do 24 hodín

  Detské prebaľovacie podložky Linteo Baby sú vhodné na doma i cestovanie Spodná nepriepustná vrstva proti presiaknutiu. Prostredná vrstva, absorbent, zaisťuje maximálne vstrebanie tekutiny a poskytnutie sucha na celú dobu prebaľovania. Horná vrstva je vyrobená z netkanej textílie s embosom (pravidelné ryhy), ktoré spôsobujú rovnomerné vstrebanie tekutiny. Materiál netkaná textília, SAP a buničina, polyetylén.

  4,28 €

 • Multilind Baby spray 100 ml : Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Prípravok pomáha chrániť pred dojčenskými vyrážkami (zapareninami) a upokojuje sčervenenú kožu. Zložky prípravku vytvoria na koži ochrannú vrstvu. Takto je chránená citlivá detská koža proti dráždivým látkam obsiahnutým v stolici a moči. Zložky prípravku súčasne ošetrujú pokožku.  Spôsob použitiaPrípravok sa jednoducho používa a nanáša sa bezbolestne a hygienicky v rovnomerne tenkej vrstve na sčervenený a podráždený detský zadoček. Krúživými pohybmi nastriekame na kožu zo vzdialenosti 5 až 10 cm rovnomerne tenký film. V prípade potreby môžeme aj vmasírovať. Podľa potreby použijeme viackrát denne. Balenie: 100ml

  8,54 €

 • Bella Panda prebaľovacie podložky (10)

  3 dni

  Prebaľovacie podložky z radu produktov Bella Panda sú spolu s vlhčenými obrúskami doplnkom ponuky priedušných a anatomicky tvarovaných detských plienok Bella Panda s bočnými elastickými volánikmi, zaisťujúcimi voľný prístup vzduchu k pokožke, čím zmenšujú riziko vzniku jej podráždenia.Vyrábané sú v troch veľkostiach: Midi (pre deti s hmotnosťou od 5 do 9 kilogramov, 48 ks v balení), Maxi (pre deti s hmotnosťou od 8 do 18 kilogramov, 42 ks v balení) a Junior (pre deti s hmotnosťou od 12 do 25 kilogramov, 36 ks v balení)

  2,94 €

 • WP-TEX1 - dětská nepropustná podložka 70x140cm

  skladom do 24 hodín

  Podložka pokrývá pouze povrch matrace uchycení 4 elastickými proužky materiál: froté, 80% bavlna, 20% PES opticky běleno potaženo nepropustnou membránou propouští vzduch zadržuje vodu brání pronikání mikroorganismů.

  10,38 €

 • Nástavec na WC 10cm

  skladom do 24 hodín

  35,76 €

 • Podložky hygienické Bella Baby Happy 5ks

  3 dni

  Absorpční vrstva podložek Seni Soft je vyrobena z celulózového savého papíru. Horní vrstvu podložek tvoří měkká příjemná vláknina, která poskytuje nemocnému náležitý komfort. Podložky ze spodní strany chrání nepropustná protiskluzová fólie, která zabraňuje posouvání podložky po povlečení a znečištění lůžka.

  2,79 €

 • PAMPERS Prebaľovacie podložky 12 kusov

  PAMPERS Prebaľovacie podložky 12 kusov

  Akcia

  3 dni

  PAMPERS prebaľovacie podložky sú absorpčné, jednorazové podložky, ktoré sa používajú pri výmene plienky mimo domova. Výhody prebaľovacích podložiek Nepriepustná zadná vrstva chráni pred pretečením. Super absorpčné jadro absorbuje ako plienka. Ľahko sa skladá a je dostatočne malá, aby sa zmestila do tašky. Po použití alebo znečistení jednoducho vyhodíte. Rozmer podložky 60x60 cm.

  7,18 € -18% 8,77 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam