Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Zdravotné topánky Šľapky

Zdravotnícke sandále

Patríte medzi priaznivcov zdravotnej obuvi? Máme pre vás skvelú správu: táto obuv môže vašim nohám poskytnúť potrebnú oporu a hlavne pohodlie. Vyskúšajte zdravotnícke “šľapky”!

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Zdravotnícke sandále - detailný popis

Máme len jedny nohy na celý život

Výber vhodnej obuvi výrazne prispieva k zdravým chodidlám. Zdravotná obuv poskytuje nohám potrebnú oporu, stabilizáciu a komfort. Môžeme tak predchádzať najrôznejším problémom spojeným s nosením zlej obuvi, ako je napríklad porucha nožnej klenby, vybočenie palca apod. Zdravotné topánky sa dajú dostať v rôznych prevedeniach a to ako papuče, sandále, žabky či šľapky.

Zdravotné šľapky sa príjemne nosia, pritom spĺňajú požiadavky na zdravotnú obuv. Už dávno neplatí, že taký druh obuvi nie je príliš pekný a moderný. V súčasnej dobe sa kladie dôraz i na vzhľad topánok, aby si mohol vybrať naozaj každý.

Šľapky kúpite:

  • pánske: s plnou špičkou alebo naopak s voľnou, vzhľadovo zaujímavé a hlavne pohodlné,
  • dámske: veľmi pekné sú korkové ale i gumové šľapky, dámske šľapky sú nielen funkčné, ale môžu sa stať i vašim módnym doplnkom.

Aby obuv spĺňala to čo má, je potrebné zvoliť vhodnú veľkosť a šírku topánky. Problémy, ktoré signalizujú poruchy v oblasti nôh, sa môžu prejavovať bolesťami celých dolných končatín, ale i bolesťami hlavy či chrbtice. Takže mnohokrát opakovane liečime niečo iné než je potrebné, pretože nepoznáme pravú príčinu našich problémov.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika