MojaLekáreň.sk

Zdravotné topánky

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko toho denne naše nohy zvládnu? Svoje nohy namáhame každý deň, preto si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť, aby boli schopné prejsť ešte ďalšie kilometre, ktoré ich v budúcnosti čakajú.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Zdravotné topánky - detailný popis

Základom pre zdravé nohy je kvalitná obuv

Vhodná zdravotná obuv poskytuje nohám potrebnú oporu, môžete tak predísť rôznym problémom. Ak už máte nejaké problémy, napríklad poruchu nožnej klenby či bolesť chodidiel, zdravotná obuv je na mieste. V takýchto prípadoch slúžia zdravotnícke topánky aj k rehabilitácii. Dôležité je vybrať si správnu veľkosť a typ topánky, ktorý vám bude vyhovovať.

Zdravotnícke topánky sú vyrábané tak, aby boli pohodlné a zároveň poskytli chodidlám komfort a stabilitu. Aj zdravotná obuv môže vyzerať pekne, elegantne a moderne. Presvedčte sa sami!

Ponuka jednotlivých typov obuvi je naozaj široká - od zdravotných papúč, sandálov, až po vychádzkové letné či zimné topánky. A samozrejme si môžete vyberať tiež medzi pánskymi, dámskymi a detskými. 

Obuv pre špeciálne potreby

Špeciálnou kategóriou obuvi sú topánky pre diabetikov. Strih a veľkosť obuvi rešpektuje zmeny objemu nôh behom dňa, dostatok priestoru v prstovej časti zabraňuje lokálnym otlakom a deformitám prstov. Uľavujú od bolesti nôh a chrbtice pri chôdzi, zlepšujú stabilitu a samozrejme podporujú správnu funkciu nožnej klenby.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac