MojaLekáreň.sk

Modelovacie podprsenky

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Modelovacie podprsenky

I pri dojčení sa môžete cítiť príťažlivá a sexy s designovo prepracovanými modelovacími podprsenkami. Sťahovacie podprsenky zaistia, že vaše prsia získajú pekný tvar a uľavia od bolesti, keď sú vaše prsia natečené a vy sa práve necítite najlepšie.

Podprsenky pre tehotné a dojčiace ženy

Pokiaľ máte bábätko alebo ho práve čakáte, určite sa vám budú hodiť špeciálne sťahovacie podprsenky pre mamičky, ktoré zaistia úľavu pri bolestiach pŕs. Rozboľavelé a natečené prsia bývajú častým problémom v dobe tehotenstva a krátko po pôrode a preto je potrebné týmto problémom predchádzať výberom pohodlnej podprsenky.

Využite sťahovacie podprsenky i pri športe

Nadšené športovkyne uvítajú nespočetné využitie sťahovacích a modelovacích podprseniek pri športe a ďalších namáhavých fyzických činnostiach. Vďaka sťahovacím podprsenkám bez kostíc sa budete i pri športových aktivitách cítiť v pohode a nebude vás bolieť chrbát, pretože športové podprsenky majú rozšírené ramienka, ktoré lepšie rozprestrú tiahu vašich pŕs. Sťahovacie podprsenky majú dôležitú funkciu modelovania poprsia, vďaka ktorej budú mať vaše prsia pekný tvar i pri športe.

Pokiaľ sa chcete cítiť sexy a príťažlivo, potom je pre vás vhodná push-up sťahovacia podprsenka. Vystužené modelovacie podprsenky s kosticami fungujú ako skvelá opora pre vaše poprsie a vďaka ich prepracovanému designu sa budete cítiť atraktívne pri každej príležitosti.

Okrem modelovacích podprseniek si môžete zaobstarať i sťahovacie nohavičky, ktoré sformujú a opticky zoštíhlia vašu postavu. Sťahovacia bielizeň je neviditeľná pod akýmkoľvek typom oblečenia, preto ju využijete i pod priliehavé šaty, topy a obopínajúce sukne a nohavice.

Kategóriu Modelovacie podprsenky nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.