Úvodná strana Deti a mamičky Potreby pre mamičky Spodná bielizeň Dojčiace podprsenky

Dojčiace podprsenky

Po narodení dieťaťa sa dojčacia podprsenka stáva takmer nutnosťou. Mnoho žien si ich obľúbilo a nedá na ne dopustiť. Nielenže zjednodušia dojčenie, ale poskytujú prsiam i potrebnú podporu.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Dojčiace podprsenky - detailný popis

Počas tehotenstva prechádzajú prsia zásadnými zmenami. Jednou z nich je zväčšenie veľkosti poprsia, čomu musia tehotné ženy prispôsobiť výber podprsenky. Pokiaľ plánujete zaobstaranie si dojčacej podprsenky, majte na pamäti, že:

  • dojčaciu podprsenku je dobré vyberať a zaobstarávať si až v posledných týždňoch tehotenstva, len tak si zvolíte optimálnu veľkosť,
  • pri skúšaní dojčacej podprsenky je dobré do nej umiestniť tiež absorpčné vložky, aby ste mala istotu, že sa prsia do podprsenky zmestia,
  • pri výbere podprsenky dbajte na to, aby Vám bolo jej nosenie pohodlné, nemala by Vás nikde tlačiť,
  • je dobré si zaobstarať podprsenku z antibakteriálnych a priedušných materiálov

Akú podprsenku si vybrať?

V dnešnej dobe sa na trhu stretnete s nepreberným množstvom dojčacích podprseniek. Je pre Vás príjemnejšia vystužená, s kosticami, bez kostíc alebo push up?

Môžete sa stretnúť s rôznymi názormi na to, či sú na kojenie vhodné podprsenky s kosticami. Väčšina žien práve v tomto období prechádza k podprsenkám bez kostíc, ktoré bývajú pohodlnejšie, ale záleží na každej žene, čo jej bude vyhovovať.

Veľkou výhodou dojčacích podprseniek je to, že sa košíčky dajú vpredu odopnúť. Predstavujú tak veľmi jednoduchý a diskrétny spôsob, ako svoje dieťa kdekoľvek nakojiť.

Máte radi zľavové akcie? Na našom webe zoženiete lacné dojčacie podprsenky, ktoré Vás svojou cenou milo potešia. Okrem podprseniek tu nájdete široký sortiment potrieb pre tehotné.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika