MojaLekáreň.sk

Pleťové vody ESTÉE LAUDER

Estee Lauder Gentle Eye MakeUp Remover 100ml

Estee Lauder Gentle Eye MakeUp Remover 100ml Estee Lauder Gentle Eye MakeUp Remover 100ml

Kosmetika

Na sklade

25,09 €

Pleťové vody ESTÉE LAUDER

Pleťové vody nielen spoľahlivo odstráni drobné nečistoty, ale aj pokožku ľahko tonizujú, osviežujú a stiahnu pleťové póry. Či už sa vašim obľúbencom stane Uriage pleťová voda, Eucerin pleťová voda alebo regeneračná pleťová voda od ďalších značiek z našej ponuky, vaša pokožka vám bude vďačná.

Pleťové vody a ich účinky

  • Pleťová voda je kľúčovou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť. Jej hlavnou úlohou je dokončiť celý proces čistenia pokožky po použití čistiaceho kozmetického prípravku, pričom pomáha taktiež odstrániť zvyšné nečistoty a make-up, ktoré mohli zostať na koži.

  • Pleťová voda tiež pripravuje pleť na ďalšie kroky starostlivosti, ako je aplikácia séra alebo krému, pretože vyčistená pokožka lepšie vstrebáva účinné látky z ďalších produktov.

  • Pleťové vody a tonika používajte podľa typu vašej pleti. Po použití vody či tonika naneste na tvár svoj obľúbený krém.

MojaLekáreň.sk ponúka pleťové vody či tonika mnohých značiek, napr.

Pleťové vody a ich rozdelenie

Typy pleťových vôd na MojaLekáreň.sk

Pleťová voda: Ako ju používať?

Krok za krokom

  1. Odlíčte make-up pomocou vami zvoleného odličovača.
  2. Teraz môžete použiť pleťovú vodu. Naneste pleťovú vodu na vatový tampónik a začnite jemne tvár čistiť. Pokračujte dovtedy, kým bude vatový tampónik čistý.
  3. Tvár neoplachujte, aplikujte denný alebo nočný krém.

Pleťová voda a akné

  • Existujú rôzne typy pleťových vôd vhodné pre špecifické potreby rôznych typov pleti – od hydratačných a upokojujúcich pre suchú a citlivú pleť, cez zmatňujúcu a čistiacu pre mastnú a aknóznu pleť, až po anti-aging varianty obsahujúce antioxidanty a ďalšie omladzujúce zložky pre zrelú pleť.

  • Použitie pleťovej vody je tak esenciálnym krokom v starostlivosti o pleť, ktorý pomáha zlepšiť jej celkový vzhľad a zdravie.

Čistiaca voda na akné

Pokiaľ vás trápi akné a problematická pleť, vyberte si z našej ponuky pleťovú vodu na akné. Pri tomto type pleti je dôležitá pravidelnosť v čistení pleti. Čistiaca voda na akné vašu pokožku upokojí a pôsobí antibakteriálne.

Doplnkový tovar

Na Lekáreň.sk nájdete všetko, čím môžete poskytnú starostlivosť vašej pleti, ktorú potrebuje.

TIP! Pleťovú vodu je možné použiť samostatne, či v kombinácii s pleťovým mliekom alebo umývacím gélom.

Kategóriu Pleťové vody nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.