Úvodná strana Výživa a chudnutie Športová výživa Sacharidy, gainery Gainery

Prípravky s gainermi pre športovcov

Naberte svalovú hmotu vďaka pravidelnej konzumácii špeciálnych gainerov. Gainery perfektne navýšia obsah nevyhnutných sacharidov v jedálničku a vy tak budete o krok bližšie k vašej vyrysovanej postave s vyváženým pomerom všetkých dôležitých zložiek stravy.

 • Maximum Heavy Weight Gainer 3000 g čokoláda Výživový doplnok

  Maximum Heavy Weight Gainer obsahuje jedinečnú zmes troch sacharidových zdrojov namiešaných za účelom maximálneho zásobenia organizmu potrebnú energiu. Čokoládová príchuť.

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  32,90 €

  32,90
 • Super Mega Mass 2000, Gainer, Weider, 3000 g - Vanilka Výživový doplnok

  Super Mega Mass 2000, Gainer, Weider, 3000 g - Vanilka

  Doprava zadarmo

  Najnovšia verzia najznámejšieho gaineru na svete. Super Mega Mass 2000, Gainer, Weider, 3000 g, čokoláda, vanilka, banán, jahoda, cookies & cream. Vhodné pre športovcov, doplnok stravy, určený pre športové výživu.

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  44,89 €

  44,89
 • Mega Mass 4000, Weider, 3000 g - Jahoda Výživový doplnok

  Mega Mass 4000, Weider, 3000 g - Jahoda

  Doprava zadarmo

  Skladom už iba 3 - 5 kusy

  40,19 €

  40,19
 • Maximum Heavy Weight Gainer 3000 g vanilka Výživový doplnok

  Maximum Heavy Weight Gainer obsahuje jedinečnú zmes troch sacharidových zdrojů.Doplněk stravy pre športovcov. Vanilková príchuť.

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  25,39 €

  25,39
 • Profi Mass, Gainer, Olimp, 1000 g - Banán Výživový doplnok

  Profesionálny prípravok zvyšujúci nárast čistej svalovej hmoty bez tuku. Je založený na komplexe pokročilých zložitých sacharidov, a používa aj maltodextríny s dlhým reťazcom, a navyše aj dokonalý kukuričný škrob, s nízkym glykemickým indexom. Tento sacharidový základ bol dodatočne doplnený modernými proteínovými receptúrami, obsahuje matrix dokonale asimilovaného koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu srvátkových bielkovín, v kombinácii s pomaly sa absorbujúcim exkluzívnym micelárnym kazeínom. Ideálny pomer plno-hodnotných bielkovín a komplexných sacharidov, zaisťuje optimálne zisk bez tukovej telesnej hmotnosti, tento matrix je naviac obohatený o izomaltulózy, MCT olej, L-glutamín, taurín a komplex väčšiny základných vitamínů.Složení Profi Mass zaisťuje vzájomnú súčinnosť všetkých zložiek tak, aby poskytovali maximálny anabolický efekt s minimálnou úrovňou telesného tuku.

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  19,00 €

  19,00
 • OLIMP Profi Mass Tiramisu 1000 g Výživový doplnok

  Profesionálny prípravok zvyšujúci nárast čistej svalovej hmoty bez tuku.

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  19,00 €

  19,00
 • Maximum Heavy Weight Gainer 1000 g vanilka Výživový doplnok

  Doplnok stravy pre športovcov.

  Skladom viac ako 5 kusov

  12,29 €

  12,29

Prípravky s gainermi pre športovcov - detailný popis

Gainery a sacharidy ocení každý správny kulturista, fitness nadšenec i športovec, ktorý chce zväčšiť objem svojich svalov a podávať lepšie fyzické výkony. Sacharidy i gainery sú na efektívny a rýchly nárast svalov nevyhnutné, a preto je dôležité ich pravidelne dostávať do tela.

Konzumácia gainerov je dôležitá hlavne po tréningu, kedy je telo poriadne vyčerpané a potrebuje dodať velkú porciu potrebných sacharidov. Prvé jedlo po tréningu musí obsahovať sacharidy, ktoré zásobia ľudský organizmus energiou a preto sa ako vhodný potravinový doplnok po tréningu javia práve gainery.

Neefektívnym spôsobom je konzumovanie proteínov ihneď po tréningu, najdôležitejšie je dodať vyčerpaným svalom energiu a až potom podávať produkt s obsahom proteínov, ktorý zaistí nárast svalovej hmoty.

Pokiaľ sa snažíte schudnúť, po tréningu prijímajte menšie množstvo sacharidov. Jedinci, ktorí sa snažia nabrať svalovú hmotu, by mali príjem sacharidov po tréningu naopak zvýšiť.

Najideálnejšie a najčastejšie doporučované sú gainery so 70% obsahom sacharidov, ktoré sú univerzálne a hodia sa pre športovcov, ktorí chcú schudnúť i pre kulturistov, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu.

Pokiaľ ľahko priberáte tuk, sacharidom a gainerom sa vyhnite. Môžu spôsobiť priberanie na telesnom tuku.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika