MojaLekáreň.sk

Úsmev! Prichádza revolúcia v čistení zubov

Priznajte sa, ako sa staráte o svoje zuby? Ak to s vašou zubnou hygienou nie je ideálne a viete, že by si vaše zuby zaslúžili to najlepšie, čítajte ďalej. Predstavujeme vám unikátne, a nebojíme sa povedať aj revolučné, kefky Megasmile s aktívnym uhlím.

Úsmev! Prichádza revolúcia v čistení zubov
Zdielať
Navštívte súvisiace produktové kategórie

Myslíte si, že vám stačí obyčajná zubná kefka? Tak to ste sa ešte nezoznámili s Megasmile. Dajte zbohom tvrdým štetinám, ktoré len dráždia ďasná. Megasmile prichádza s úplnou novinkou - čistením a zosvetlením zubov s pomocou jednej kefky!

Ako to všetko funguje?

Mega úsmev so zubnou kefkou Megasmile

Nové zubné kefky Megasmile si vás podmania hneď na prvý pohľad. A čo potom, keď ich vyskúšate - už nebudete chcieť iné.

Zatiaľ čo bežné nylonové kefky sú často tvrdé a zbytočne nám dráždia ďasná a narúšajú zubnú sklovinu, Megasmile využívajú vlastnosti aktívneho uhlia. Štetiny tejto kefky sú vyrobené z uhlíkových vlákien, ktoré sú maximálne šetrné k našim zubom. Uhlíkové, čiže karbónové vlákno je známe pre svoju vysokú pevnosť aj pri veľmi malej hrúbke.

Zubné kefky Megasmile dokážu to, čo iné kefky nevedia: zosvetľujú zuby. Mikročastice aktívneho uhlia obsiahnuté v štetinách kefky zbavujú zuby nežiaduceho zafarbenia a leštia ich povrch bez poškodzovania skloviny. A toto všetko zvládnu bez použitia zubnej pasty!

Ďalšou výhodou uhlíkového vlákna sú jeho antibakteriálne vlastnosti. Štetiny nezadržiavajú vlhkosť a v kefke sa vďaka tomu nevytvárajú nežiadúce baktérie. Kefka má tiež dlhšiu životnosť, pretože má schopnosť spätného vrátenia vlákien do pôvodného tvaru.

Dizajn, ktorý vás dostane

Takáto zubná kefka tu ešte nebola. Štíhle, úsporné a nadčasové telo kefky získalo dokonca medzinárodné ocenenie Good Design Award (tradičná cena udeľovaná už od roku 1950) a stalo sa tiež víťazom Reddot Award.

Unikátny dizajn má predovšetkým kefka Megasmile LOOP s patentovanou dvojitou rukoväťou, ktorá je antistresová. Pri čistení zubov nás nenúti vyvíjať na zuby prílišný tlak, a my si tak nepoškodzujeme zubnú sklovinu. Ďalší dôvod, prečo mať Megasmile vo svojej kúpeľni!

Vedeli ste, že...

Megasmile je produktom švajčiarskej spoločnosti Apenzell, ktorá pri jeho výrobe myslela aj na životné prostredie. Telo kefky je totiž z biomasy, nie z bežného plastu.

Megasmile, kompletná starostlivosť o váš chrup

Vyberte si z radu kefiek Megasmile takú, ktorá bude 100% vyhovovať vášmu životnému štýlu:

  • Sonická kefka - elektrická zubná kefka vytvára pulzujúce vlny tekutiny, ktorá sa dostane aj do tých najmenších medzierok medzi zubami. Má aj ďalšie prvotriedne vlastnosti.
  • Black Whitening LOOP - najľahšia zubná kefka na svete (má len 17 g) s patentovanou antistresovú rukoväťou. Chcem vedieť viac >>
  • Black Whitening - základná rada kefiek s unikátnym uhlíkovým vláknom. Chcem vedieť viac >>
  • Black Whitening SOFT - ultra jemné štetiny kefky s uhlíkovými mikročasticami Chcem vedieť viac >>

Vyskúšajte, ako sa čistia zuby so zubnými kefkami Megasmile. Budeme veľmi radi, keď nám na ne napíšete recenzie. Kefky Megasmile sú dôkazom toho, že aj čisto praktické veci môžu byť trendy a zároveň nám dokážu poskytnúť prvotriednu starostlivosť.

 

 

Navštívte súvisiace produktové kategórie
Kozmetika a hygiena Kozmetika a hygiena

Prečítajte si tiež

Probiotiká pomáhajú imunitnému systému v boji proti chorobám tým, že podporujú zdravie črevného mikrobiómu a chránia ho pred škodlivými baktériami, kvasinkami, plesňami a vírusmi. Nájdete ich v…

viac

Crohnova choroba je autoimunitné chronické ochorenie tráviaceho traktu. Spôsobuje zápalové procesy v rôznych častiach tráviacej sústavy, najčastejšie však v oblasti spojenia tenkého a hrubého čreva.…

viac

Tiež ste sa stretli s názvami prvá, druhá, tretia, štvrtá, piata, šiesta a siedma detská choroba? Číslovanie pochádza z čias, keď sa ešte veľmi nevedelo, čo choroby spôsobuje. Tieto choroby postihujú…

viac

Veľmi často je jedným z príznakov bežného prechladnutia, známeho aj ako vírusové ochorenie dýchacích ciest. Toto vírusové ochorenie dýchacích ciest najčastejšie postihuje nos a hltan. Medzi príznaky…

viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.