Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » W » WOBENZYM

WOBENZYM

Wobenzym a Phlogenzym od spoločnosti Mucos Pharma sú výnimočným prípravkom so schopnosťou posilňovať imunitu a tlmiť zápaly a opuchy. Na aké konkrétne zdravotné komplikácie je vhodné použiť práve tento liek?

Vďaka proteolytickým enzýmom, ktoré kapsuly Wobenzymu obsahujú, je jeho využitie naozaj široké a v každom nižšie uvedenom prípade sa môže zaslúžiť o skrátenie doby liečby a zmierňovať následky ochorenia. Priaznivé účinky a pozitívne skúsenosti užívateľov so skrátením liečby sú popisované snáď na všetkých internetových stránkach vyčlenených pre diskusie a fóra o zdraví.

Veľmi žiadaným je Wobenzym pri liečbe gynekologických ťažkostí, akými napríklad sú zápal vaječníkov a zápal maternice. Vďaka vhodnej skladbe rastlinných (papain, bromelain) a živočíšnych (trypsín, chymotrypsín) enzýmov umožňuje voľnejší priechod gynekológom predpísaným antibiotikám do miesta zápalu. U osôb s ochorením kĺbov (artróza) môže pomôcť znateľnou mierou k útlmu rannej stuhnutosti a všeobecnej bolestivosti kĺbu. Používa sa aj pre zmenšenie opuchov a bolestivosti u ďalšej choroby kĺbov, ktorou je artritída. Štúdie preukázali, že môže pomôcť zároveň proti zväčšeniu prostaty a jej zápalom, čo je laicky povedané ochorenia prostaty prejavujúce sa u mužov už od veku 40 rokov. Tento zápal však môže spôsobovať celý rad nepríjemných vedľajších účinkov. Aj v tomto prípade používajte liek Wobenzym ako doplnok k predpísaným liekom, vždy však po porade so svojím ošetrujúcim lekárom.

Proteolytické enzýmy sú veľmi dôležité aj pre zachovanie rovnovážnej imunity v ľudskom tele. Ich nedostatok v organizme spôsobuje narušenie imunity a môže spôsobovať ochorenia vírusového aj bakteriového pôvodu, napríklad angínu alebo chrípku. Užívaním Wobenzymu môžete týmto chorobám účinne predchádzať. A ak u vás už choroba z dôvodu oslabenej imunity vypukla, môže pomôcť urýchliť jej liečbu a zároveň znižovať možnosť opakovaného ochorenia. Už niekoľkokrát spomínané enzýmy obsiahnuté v tomto lieku môžu pomôcť aj pri liečení pooperačných rán (napr. Ortopedické zákroky, plastické operácie) a zlomenín. Pre zaistenie správnej účinnosti lieku je nutné navštíviť lekára a dávkovanie Wobenzymu s ním konzultovať. Pred použitím tohto voľnopredajného lieku si vždy starostlivo prečítajte písomné informácie.

Liek Wobenzym u nás zakúpite v troch rôzne objemných baleniach. Cena jednotlivých balení závisí od počtu zakúpených kapsúl.

Viac informácií
WOBENZYM
 • WOBENZYM TBL ENT 800 Liek

  WOBENZYM TBL ENT 800

  Doprava zadarmo

  Skladom už iba 3 - 5 kusy

  Pre dospelých pri poúrazových opuchoch, po operácii, chronických ochoreniach a zápaloch (žíl a ciev, kĺbov,prsníka, močového a pohl.ústrojenstva) a i.

  120,74 € 104,99 € -13 %

 • WOBENZYM tbl ent 300 tabliet Liek

  WOBENZYM tbl ent 300 tabliet

  Akcia Doprava zadarmo

  Skladom viac ako 5 kusov

  Obsahuje vhodne zostavené enzýmy, ktoré majú schopnosť účelne ovplyvňovať imunitu, tlmiť zápaly a opuchy, do istej miery aj rozpúšťať krvné zrazeniny.

  48,25 € 40,99 € -15 %

 • WOBENZYM 200 tabliet Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Wobenzym sa odporúča u dospelých pri stavoch ako poúrazové opuchy, zápalové a pooperačné stavy v chirurgii, zápaly povrchových žíl, niektoré choroby spôsobené imunokomplexami, chronické a recidivujúce zápaly, atd.

  37,30 € 32,99 € -12 %

 • Wobenzym tbl ent (blis.PVC/PE/PVDC/Al) 1x40 ks Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Liek obsahuje vhodne zostavené enzýmy (látky štiepiace bielkoviny), ktoré majú schopnosť účelne ovplyvňovať imunitu, tlmiť zápaly a opuchy, do istej miery aj rozpúšťať krvné zrazeniny.

  8,90 € 7,19 € -19 %

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam