MojaLekáreň.sk

Jarné upratovanie

Máme tu jar a s ňou každoročné jarné upratovanie. Poďte na to rozumne a vyberte si z našej širokej ponuky drogérie a pomocníkov na upratovanie, aby to šlo ľahšie. Nie je vám ľahostajná príroda? Siahnite po šetrnej eko drogérii a čistiacich prostriedkoch nielen k planéte, ale i k vášmu domovu a zdraviu. 

VILEDA Promo ponuka

Čistiace prostriedky a čistiace súpravy VILEDA za výhodné ceny!

Produktová ponuka

od 1,80 € -44 %

AJAX 3 za 2

AJAX

3 za cenu 2

Mať čistý a voňavý domov bez baktérií nemusí byť nesplniteľným snom! Prvé čistiace prostriedky AJAX boli uvedené na trh v 40. rokoch 20. storočia. Spoločnosť Colgate-Palmolive nám pod značkou AJAX prináša mnoho produktov vhodných na staroslivosť o domácnosť. V ponuke značkyAJAX nájdete nielen univerzálne čistiace prostriedky, ale i čističe okien, kúpeľňové čističe, umývacie prostriedky na riad a prášky na čistenie či tekuté čističe v spreji.

Značka

od 1,89 € -46 %

Allnature Esenciálne oleje 10 ml

Prírodné éterické oleje s antibakteriálnymi a antiseptickými účinkami.

Produktová ponuka

od 3,39 € -23 %

ALLNATURE Eko drogéria

ALLNATURE Eko drogéria

3 za cenu 2

Kyselina citrónová a jedlá sóda vo výhodných baleniach a prírodné esenciálne oleje na osvieženie vášho domova.

Produktová ponuka

od 1,59 € -50 %

ORGANIC PEOPLE Zľava 20%

ORGANIC PEOPLE

3 za cenu 2

Organic People - čistý domov, čistá príroda! Organic People obsahuje rad špeciálnych výrobkov pre domácnosť s plne biologicky odbúrateľnými zložkami, ktoré nepoškodzujú našu krásnu prírodu. Výrobky obsahujú vysoko účinné zložky, ktoré dokonale vyčistia vašu domácnosť a odstránia nepríjemné pachy.

Značka

od 2,99 €

EXALLER Ponuka sprejov pri alergii na roztoče

Produkty EXALLER odstraňujú roztoče z matracov, posteľnej bielizne, kobercov, čalúnenia a iného nábytku. Úľava od príznakov alergie na roztoče už po prvom použití.

Značka

od 12,99 € -30 %

ECOEGG

Vajíčko na pranie poslúži dlhé roky, stačí doň doplňovať minerálne perly. Pranie sa tak zaobíde bez dráždivých látok, bohužiaľ úplne bežných v konvenčných prostriedkoch. Ecoegg preto náramne svedčí predovšetkým domácnostiam s ekzematikami, alergikmi alebo malými deťmi. Ostatne, všetky ich prípravky sú k zdraviu človeka tak šetrné, že ich cenou Allergy Friendly Product ovenčila aj uznávaná organizácia Allergy UK. A keď už sme u tých vyznamenaní, za reč stojí aj to pod záštitou samotnej britskej kráľovnej z roku 2016, ktoré sa nazýva Queen's Award for Enterprise for Innovation a ide o vysoko cenené uznanie v oblasti inovácií. V roku 2020 ich unikátne produkty ocenila aj nezávislá organizácia The Grocer, a to cenou New Product Award.

Značka

od 6,19 € -16 %

LOVELA

Produkty na pranie značky LOVELA boli špeciálne vyvinuté pre deti a to od prvného dňa ich života. Oceňujú ich však i ľudia, ktorí vďaka svojej citlivej pokožke bojujú s alergiou alebo ktorí problémom spojeným s alergiou chcú predchádzať. Hypoalergénne zloženie pracích prostriedkov LOVELA zaručuje, že ku podráždeniu citlivej pokožky nedochádza. Túto vlastnosť ocenia nielen vysoko senzitívni jedinci, ale predovšetkým mamičky, ktoré pre svoje bábätka chcú len to najlepšie.

Značka

od 5,19 € -46 %

FINISH

Finish je najväčšia svetová značka výrobkov na automatické umývanie riadu v myčke. Jej výrobky dnes do svojich prístrojov doporučujú tak významní výrobci ako je napríklad Bosch, AEG, Electrolux, Beko, Gaggenau, Samsung, Siemens či Zanussi. Skúsenosti značky s umývaním riadu v myčkách siahajú už do 50. rokov minulého storočia, kedy bolo nutné vyriešiť problém s umývaním tvarovaného riadu a v tej dobe nastupujúceho plastu. Materská firma vtedy predstavila produkt, ktorý si dokázal naviac poradiť so škvrnami od kávy a fľakmi spôsobenými pomalým schnutím. Od tej doby prešiel Finish radom inovácií a prinášal stále dokonalejšie produkty, ktoré z umývania riadu raz a navždy odpárali punc neobľúbenej domácej činnosti. Prichádzať s novinkami, ktoré ľuďom pomáhajú, je ostatne jeho cieľom dodnes. Už v roku 1969 vznikol pod logom značky Finish vôbec prvý biologicky odbúrateľný prášok na svete a v roku 1995 prvá dvojvrstvá tableta na dvojfázové umývanie. Od roku 1999 slávia veľký úspech jej červené guličky Powerball, ktoré môžeme nájsť vprostriedku umývacích tabliet a ako prvá na trh uviedla lisované kapsule so systémom troch komôr. Značke Finish teraz dôverujú spotrebitelia vo viac než 40 krajinách celého sveta. Značka si veľmi zakladá na tom, aby jej výrobky boli bezpečné pre životné prostredie, preto sú všetky biologicky rozložiteľné.

Značka

od 1,99 € -68 %

AIRWICK

AIRWICK sú okúzľujúce interiérové vône, ktoré dokážu v každej miestnosti vytvoriť jedinečnú atmosféru. Značka AIRWICK započala svoj voňavý príbeh už v roku 1943, kedy začala ponúkať domáce vonné výrobky v Spojených štátoch. Vďaka veľkému záujmu spokojných zákazníkov sa predaj vôní a osviežovačov rozšíril do celého sveta. Jedinečný svet vôní AIRWICK ponúka okúzľujúce vonné sviečky, aróma difúzery, osviežovače vzduchu či izbové spreje. Podľa Vašej nálady alebo chute si môžete vybrať z tej najširšej škály vôní.

Značka

od 3,09 € -13 %

CALGON

CALGON je známy a účinný prostriedok, ktorý v priebehu prania odstraňuje vodný kameň. Calgon chráni pračku pred negatívnymi dopadmi vodného kameňa počas pracích cyklov. Tým predlžuje životnosť pračky a zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na bielizni. Naviac môžete dávkovať menšie množstvo pracieho prášku - dávkovanie pre mäkkú vodu podľa etikety na pracom prostriedku. Calgon sa dodáva v troch formách: prášok, gél alebo tablety. Calgon poskytuje kompletnú ochranu vašej pračky

Značka

od 5,19 € -63 %

CILIT

CILIT je značka, ktorá sa zameriava na inovácie a pohodlie pri udržiavaní dokonalej čistoty vášho domova. CILIT poskytuje prvotriedne čistiace prostriedky a príslušenstvo, ktoré uľahčujú údržbu domácnosti.

Značka

od 2,89 € -36 %

VANISH

Značku Vanish vyrába spoločnosť Reckitt Benckiser. Vanish sa zameriava na vývoj a výrobu produktov na textílie, ktoré účinne odstraňujú škvrny rôzneho pôvodu. Ako napríklad čokoláda, vaječný žĺtok, horčica, káva alebo čaj, červené víno, kečup a ďalšie (nie je určené na kožu, hodváb alebo vlnu). V sortimente sa mimo iné ponúkajú práškové alebo tekuté pracie prostriedky na bielu alebo farebnú bielizeň, ktoré sa pridávajú k praciemu prášku alebo sa dajú naliať alebo nastriekať i priamo na odolné škvrny kvôli lepšiemu účinku. Ďalšou veľmi úspešnou a obľúbenou položkou je prášok, šampón a sprej na škvrny a znečistené koberce. Vanish Oxi Action funguje na všetky druhy škvŕn i na tie najodolnejšie.  

Značka

od 2,79 € -74 %

WOOLITE

 Oživuje farby vášho oblečenia vďaka novej technológii "ColourBoost" a pomáha ho chrániť pred vyblednutím, pretože perie bez agresívnych prísad. Tiež obsahuje zložky neutralizujúce uvoľnené farbivo z textílií a tým pomáha chrániť svetlejšie časti oblečenia pred zafarbením.

Značka

od 5,99 € -62 %

LANZA

Jadrové mydlá na pranie a čistenie pračiek.

Značka

od 1,99 € -33 %

ECOVER

Ekologické čistiace, umývacie a pracie prostriedky Ecover, sú vyrobené na rastlinnej a minerálnej báze, neobsahujú zložky pochádzajúce z ropy, majú minimálny vplyv na vodný život, sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné, sú vhodné pre citlivú pokožku, nie sú testované na zvieratách, vyrábajú sa v ekologickej továrni, používajú sa na upratovanie v budovách inštitúcií EU, fľaše, uzávery a etikety sú 100% recyklovateľné, patria medzi najvyhľadávanejšie ekologické čistiace prostriedky na českom trhu.

Značka

od 2,19 € -84 %

PRONTO

Prachové spreje, prachovky, mydlové čistiace prostriedky, čistiace a leštiace prostriedky na drevo a viacúčelové čistiace prostriedky.

Značka

od 3,49 € -55 %

DUCK

Tekuté čistiace prostriedky na WC s rôznymi vôňami a gélové disky veľmi spoľahlivo vyčistia vašu toaletu a ochránia ju pred vodným kameňom.

Značka

od 2,59 € -44 %

ALEX

ALEX je značka čistiacich prostriedkov na staroslivosť o podlahu a nábytok. Táto značka ponúka najširšie portfólio výrobkov na ochranu, čistotu astaroslivosť o podlahy a nábytok všetkých materiálov (drevo, laminát, dlažba, vinyl, PVC). V kategórii špeciálnych čističov na podlahy je jedničkou na českom a slovenskom trhu. Jej výrobok Čistič s leskom 2 v 1 s pomarančovým olejom je už niekoľko rokov číslo 1 vo voľbe spotrebiteľov na staroslivosť o podlahy. Či už vlastníte cenné kúsky v modernom designe alebo drevenú truhlu po babičke alebo staré drevené parkety alebo novú vinylovú podlahu, produktyALEX Vám pomôžu so starostlivosťou o ich krásu!

Značka

od 3,69 € -10 %

SANYTOL

Dezinfekčné čistiace prostriedky na podlahy a bielizeň, do kuchyne a kúpeľne, osviežovače vzduchu, čistiace prostriedky do práčky - všetko pre čistý domov.

Produktová ponuka

od 3,39 € -18 %

DETTOL Upratovacie prostriedky

Antibakteriálne čistiace prostriedky a praktické balenia vlhčených dezinfekčných utierok na dezinfekciu povrchov.

Produktová ponuka

od 2,69 € -23 %

SONETT čističe

Čistiace prostriedky na podlahy, čistiace prostriedky na toalety, univerzálne čistiace prostriedky a prostriedky na odstraňovanie vodného kameňa.

Produktová ponuka

od 3,59 € -27 %

CONCEPT Vysávače

Akumulátorové tyčové vysávače, ručné vysávače a robotické vysávače s mopom - pre každého sa niečo nájde.

Produktová ponuka

od 39,00 €

SALOOS Prírodné osviežovače vzduchu

Prírodné osviežovače vzduchu s vôňou eukalyptu, levandule alebo citrónu.

Produktová ponuka

od 5,19 € -2 %

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.