Podrobné informácie

Jemný šampón obsahuje účinné látky, ktoré spevňujú vlasy.

Informácie o produkte

Výrobca: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA
Značka: RECEPT
Kód výrobku: 36510
Kód EAN: 3838980512568
Držiteľ rozhodnutia: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA

jemný šampón obsahuje účinné látky, ktoré spevňujú vlasy. Výťažok chmeľu znižuje vypadávanie vlasov a zrýchľuje ich rast. Vlasy zachová zdravé a krásne.

Lupiny, vypadávanie vlasov a mastné vlasy sú najčastejšie problémy vlasov a vlasovej pokožky. Pomocou obyčajných šampónov nemôžeme tieto problémy vyriešiť natrvalo. Prehnaným používaním nevyhovujúcich výrobkov sa problémy môžu iba stupňovať. Preto je tu SUBRINA RECEPT, skutočný recept na problémy vlasov a vlasovej pokožky.

ZDRAVÁ VLASOVÁ POKOŽKA JE PODMIENKOU PRE RAST ZDRAVÝCH VLASOV.

Vo výrobkoch SUBRINA RECEPT sa prírodné substancie efektívne prelínajú s aktívnymi zložkami a tak odstraňujú bežné vlasové problémy a zároveň však nepoškodzujú zdravú mikroflóru vlasovej pokožky.

Všetky výrobky z kolekcie SUBRINA RECEPT sú dermatologicky testované. Označením dermatologicky testované sa môžu pýšiť len tie výrobky, ktoré odpovedajúcim testovaním preverilo príslušné dermatologické zariadenie. Dermatologický test garantuje, že výrobky neobsahujú žiadne škodlivé látky a preto nevyvolávajú alergické reakcie.

Produkty SUBRINA RECEPT ocenia predovšetkým tí, ktorí majú dlhodobé problémy s lupinami, mastnými vlasmi alebo s nadmerným vypadávaním vlasov. Mnohí sa s týmito problémami vysporiadajú sami pomocou prípravkov SUBRINA RECEPT.

Výrobky, ktoré prehnane vysušujú vlasovú pokožku, nie sú vhodné na riešenie problémov mastných vlasov. Problém mastných vlasov sa prejaví pri nadmernej činnosti mazových žliaz. Vplyvom znečisteného životného prostredia , ktorému sme vystavení , sa naše vlasy rýchlo mastia. Mastné vlasy sú bez života, bez objemu, matne sa lesknú a pôsobia zanedbane. U mastných vlasoch je dôležité, aby sme ukľudnili činnosť mazových žliaz a nevysušovali vlasovú pokožku. Pokiaľ sa snažíme vysušiť vlasovú pokožku, dosiahneme pravého opaku - ešte viac zaktivizujeme mazové žľazy. Je teda dôležité aby sme používali výrobky, ktoré obsahujú mierne zložky a pôsobia blahodárne na naše vlasy a vlasovú pokožku.

ÚČINNÉ LÁTKY:

Výťažok pomaranča: - pôsobí protizápalovo. Ukľudňuje činnosť mazových žliaz a tým znižuje mastenie vlasov. Pomaranč obsahuje veľké množstvo výživných látok, ako je kalcium, fosfor, železo, kálium, vitamín A, ostatné zo skupiny B- vitamínov, a samozrejme veľmi veľa vitamínu C. Pantenol - vracia vlasom prirodzenú vlhkosť, pružnosť a lesk, ošetruje a ukľudňuje vlasovú pokožku a umožňuje zdravý rast vlasov.

Recenzie (2)

Recenzie produktu RECEPT ŠAMPÓN PROTI VYPADÁVANIU VLASOV 200ML

Pridať recenziu produktu

(2) (1)

20 %

(1) (1)

40 %

Mne nepomohol, vlasy mi padajú rovnako..

Diskusia

Diskusia k produktu RECEPT ŠAMPÓN PROTI VYPADÁVANIU VLASOV 200ML

Pridať nový príspevok do diskusie