Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » P » PROTEFIX

PROTEFIX

Produktové rady: Protefix
 • PROTEFIX CREME 40 ML Registrovaný liečivy prípravok

  PROTEFIX CREME 40 ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Fixačný krém Protefix® sa odporúča pre riešenie problémov s priľnavosťou aj pri silnej tvorbe slín. Ľahko sa nanáša, je chuťove neutrálny a neovplyvňuje prirodzenú chuť konzumovaných jedál a nápojov. Extra silný a účinný na mokré protézy Na rozdiel od mnohých iných fixačných krémov sa fixačný krém Protefix® nanáša priamo na  mokrú protézu. Silná priľnavosť krému pôsobí okamžite. Účinné tesnenie okrajov protézy pomôže zamedziť vniknutiu zvyškov jedla pod zubnú náhradu. Dlhodobý účinok zaručí užívateľovi istotu a nezávislosť pre jedle, pití alebo smiechu. Dokonca ani horúce nápoje nemajú negatívny vplyv na priľnavosť. Vďaka svojej konzistencii sa nanáša jednoducho. Použitie iba jedenkrát denne. Použitie: Zubnú náhradu dôkladne očistite a na mokrú zubnú protézu naneste extra silný fixačný krém Protefix®. Tubu s krémom stlačte v spodnej tretine blízko uzávera. V prípade nutnosti je tiež možné naniesť prúžok extra silného fixačného krému Protefix® na zadnú časť hornej zubnej protézy. Naneste iba menšie množstvo extra silného fixačného krému Protefix®, pretože pri použití väčšieho množstva môže dôjsť ku zníženiu priľnavosti zubnej náhrady. náhradu nasaďte do úst a niekoľko sekúnd pevne pritlačte. Jedlo môžete konzumovať až po uplynutí 5 minút. Fixačný krém nezmení viditeľne pozíciu zubnej náhrady. Kontraindikácie: Precitlivenosť na jednu z prísad. Vedľajšie účinky: V ojedinelých prípadoch sa nedá vylúčiť podráždenie ústnej sliznice alebo dokonca systémovú reakciu. Pokiaľ máte podozrenie na výskyt reakcie na precitlivenosť, kontaktujte svojho zubára. Prosím poznamenajte si niekoľko nasledujúcich dôležitých rád: Používa sa iba na zdravé sliznice. Uschovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte po uplynutí času použiteľnosti. Zloženie: 100 g fixačného krému Protefix® obsahuje: Zmes sodíkových a vápenatých solí kopolyméru metylvinyléteru a anhydritu kyseliny maleinovej, carboxymetylcelulóza, parafín, vazelína, silika, mentol, azorubín, metylester kyseliny p-hydroxybenzoovej.

  4,71 €

 • Protefix Aktivní čistící tablety na zubní protézu tbl.66 Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Čistící tablety Protefix® s vysokým obsahem kyslíku jsou zárukou vynikající čistoty a nemají nepříznivý účinek na materiál zubní náhrady. Jsou samočisticí a vyčistí zubní náhradu rychle a dokonale. Navíc mají aktivní čistící tablety Protefix dezodorační účinek a poskytují čistotu a pocit svěžesti v průběhu celého dne. Svěží a čistý s aktivním kyslíkem Dokonale odstraňuje zbytky jídla, kávy, čaje a nikotinu. Má dezodorační účinek. Se sílou aktivního kyslíku. Samočinné čištění do 15 minut. Použití: Nejlepšího čistícího účinku dosáhnete rozpuštěním jedné tablety ve sklenici vlažné vody. Zubní náhradu ponechejte ve sklenici po dobu 15 minut. Tato doba je k dokonalému vyčištění zubní náhrady dostatečná.

  5,51 €

 • PROTEFIX FIXAČNÁ PODLOŽKA 30 KS - DOLNÁ Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  obsahuje alginát sodný, ktorý i krátko po navlhčení zvyšuje fixačný účinok. Pre niektorých nositeľov zubných náhrad, ktorí majú vážnejšie problémy s priľnavosťou – pokiaľ nič iného nedrží – sú fixačné podložky Protefix? posledným možným riešením. Riešenie pre prechodné obdobie Používa sa pre dočasné zubné náhrady Vyplňuje dutiny vzniknuté vďaka regresným zmenám v čeľusti Je preukázaná vysoká účinnosť predovšetkým v staršom veku pri nadmernom úbytku kosti v dolnej čeľusti Podložky predstavujú účinnú ochranu proti otlakom a zápalom Hygienické riešenie vďaka každodennej výmene, jednoduchá aplikácia Dôležitá poznámka: Iba pre celkové zubné náhrady. Nie sú určené pre čiastočné zubné náhrady a náhrady so zásuvnými spojmi alebo pre kónické korunky. Použitie: Horné zubné náhrady 1. U malýc zubných náhrad zastrihnite nožnicami podložky do požadovaného tvaru (viď obrázok). Nezabudnite, že 2mm zubnej náhrady zostanú v zadnej časti náhrady nepodložené. 2. Po dobu 10 sekúnd namáčajte podložku do vlažnej vody a potom ju nechajte odkvapkať. 3. Umiestnite podložku na navlhčenú zubnú náhradu. 4. Pomocou oboch palcov pritláčajte podložku na správne miesto (od stredu smerom von), dokiaľ nie je podložka pri priľnutí úplne rovná. Dolné zubné náhrady 1. U malých zubných náhrad zastrihnite nožnicami podložku do požadovaného tvaru. Navlhčite podložku a umiestnite ju do správnej pozície ako v prípade hornej zubnej náhrady. 2. Pomocou ukazováka pritláčajte podložku do dutiny v zubnej náhrade (od stredu smerom von), dokiaľ nie je podložka pri priľnutí celkom rovná. Dávkovanie a spôsob použitia: Horná zubná náhrada:  Skontrolujte veľkosť: u malých zubných náhrad zastrihnite nožnicami podložku do požadovaného tvaru. Navlhčite podložku: po dobu 10 sekúnd namáčajte fixačnú podložku do vlažnej vody a potom ju nechajte odkvapkať. Aplikácia podložky: umiestnite jednu stranu podložky na navlhčenú zubnú náhradu. Posledné 2mm zubnej náhrady musia zostať nezakryté. Pritlačte podložku: podložku pritláčajte k zubnej náhrade smerom od stredu von, dokiaľ nie je podložka po celej ploche rovná. Dolná zubná náhrada:   U malých zubných náhrad zastrihnite podložku do požadovaného tvaru. Navlhčite podložku a umiestnite ju do správnej pozície ako v prípade hornej zubnej náhrady. Pritlačte podložku: Pomocou ukazováka pritláčajte podložku do čeľustnej dutiny zubných náhrad (smerom od stredu von, dokiaľ nie je podložka po celej ploche rovná).

  5,36 € -1% 5,40 €

 • PROTEFIX Fixační krém na zubní protézu 47g

  skladom do 24 hodín

  Použití Aplikuje se do prohlubní horní a dolní zubní protézy, které pak budou doléhat na čelist (v případě potřeby je možno nanést tenký proužek krému i na zadní část horní zubní protézy). Na vyčištěnou mokrou zubní protézu naneste v pravidelných odstupech v několika malých dávkách PROTEFIX fixační krém. Protézu vložte do úst a na několik vteřin pevně přitiskněte. Dávkuje se úsporně, neboť velké množství krému by mohlo snížit přilnavost zubní protézy. Složení Směsi sodných a vápenatých solí kopolymeru methylvinylethyleru a maleinanhydridu, karboxymethylcelulózy, parafín, bílá vazelína, oxid křemičitý, mentol, azorubin, methylester p-hydroxybenzenové kyseliny

  4,58 €

 • PROTEFIX FIXAČNÝ PRÁŠOK 50 GM Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Extra silný fixačný prášok Protefix®je klasikou medzi fixačnými prípravkami a je ideálnym riešením pre osoby s miernymi problémami a riedkymi slinami. Použitie je veľmi jednoduché: fixačný prášok Protefix® sa nasype na mokrú protézu a okamžite po nanesení a nasadení protézy bezpečne a dlhodobo priľne. Prirodzená priľnavosť Pokiaľ sa zubná náhrada začne uvoľňovať skôr než očakávame, môžete to rýchlo a okamžite „napraviť", a to tak, že jednoducho nasypete fixačný prášok Protefix® na mokrú zubnú náhradu a pevne ju pritlačíte späť, pričom náhrada zostane na svojom mieste  niekoľko ďalších hodín. Fixačný prášok Protefix® sa skladá z alginátu sodného, čo je 100% prírodná látka, ktorá sa vyznačuje veľmi dobrou znášanlivosťou. Prášok je bez chuti a bez zápachu. Už mnoho rokov patrí medzi veľmi uznávané výrobky. Používa sa na mokré zubné náhrady. Odporúča sa predovšetkým užívateľom s citlivou sliznicou. Použitie: Nasypte fixačný prášok Protefix® v tenkej vrstve rovnomerne na mokrú zubnú náhradu. Zubná náhrada sa pevne usadí na svojom mieste okamžite po nasadení a zostane v ústach pevne a bezpečne veľa hodín. Pokiaľ sa protéza predčasne uvoľní, jednoducho nasypte na zubnú protézu v tenkej vrstve ešte trochu fixačného prášku Protefix®.

  4,74 € -11% 5,35 €

 • PROTEFIX FIXAČNÁ PODLOŽKA 30 OK - HORNÁ

  PROTEFIX FIXAČNÁ PODLOŽKA 30 OK - HORNÁ

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  obsahuje alginát sodný, ktorý i krátko po navlhčení zvyšuje fixačný účinok. Pre niektorých nositeľov zubných náhrad, ktorí majú vážnejšie problémy s priľnavosťou – pokiaľ nič iného nedrží – sú fixačné podložky Protefix® posledným možným riešením. Riešenie pre prechodné obdobie Používa sa pre dočasné zubné náhrady Vyplňuje dutiny vzniknuté vďaka regresným zmenám v čeľusti Je preukázaná vysoká účinnosť predovšetkým v staršom veku pri nadmernom úbytku kosti v dolnej čeľusti Podložky predstavujú účinnú ochranu proti otlakom a zápalom Hygienické riešenie vďaka každodennej výmene, jednoduchá aplikácia Dôležitá poznámka: Iba pre celkové zubné náhrady. Nie sú určené pre čiastočné zubné náhrady a náhrady so zásuvnými spojmi alebo pre kónické korunky. Použitie: Horné zubné náhrady 1. U malýc zubných náhrad zastrihnite nožnicami podložky do požadovaného tvaru (viď obrázok). Nezabudnite, že 2mm zubnej náhrady zostanú v zadnej časti náhrady nepodložené. 2. Po dobu 10 sekúnd namáčajte podložku do vlažnej vody a potom ju nechajte odkvapkať. 3. Umiestnite podložku na navlhčenú zubnú náhradu. 4. Pomocou oboch palcov pritláčajte podložku na správne miesto (od stredu smerom von), dokiaľ nie je podložka pri priľnutí úplne rovná. Dolné zubné náhrady 1. U malých zubných náhrad zastrihnite nožnicami podložku do požadovaného tvaru. Navlhčite podložku a umiestnite ju do správnej pozície ako v prípade hornej zubnej náhrady. 2. Pomocou ukazováka pritláčajte podložku do dutiny v zubnej náhrade (od stredu smerom von), dokiaľ nie je podložka pri priľnutí celkom rovná. Horné zubné náhrady 1. U malýc zubných náhrad zastrihnite nožnicami podložky do požadovaného tvaru (viď obrázok). Nezabudnite, že 2mm zubnej náhrady zostanú v zadnej časti náhrady nepodložené. 2. Po dobu 10 sekúnd namáčajte podložku do vlažnej vody a potom ju nechajte odkvapkať. 3. Umiestnite podložku na navlhčenú zubnú náhradu. 4. Pomocou oboch palcov pritláčajte podložku na správne miesto (od stredu smerom von), dokiaľ nie je podložka pri priľnutí úplne rovná. Dolné zubné náhrady 1. U malých zubných náhrad zastrihnite nožnicami podložku do požadovaného tvaru. Navlhčite podložku a umiestnite ju do správnej pozície ako v prípade hornej zubnej náhrady. 2. Pomocou ukazováka pritláčajte podložku do dutiny v zubnej náhrade (od stredu smerom von), dokiaľ nie je podložka pri priľnutí celkom rovná. Dávkovanie a spôsob použitia: Horná zubná náhrada:  Skontrolujte veľkosť: u malých zubných náhrad zastrihnite nožnicami podložku do požadovaného tvaru. Navlhčite podložku: po dobu 10 sekúnd namáčajte fixačnú podložku do vlažnej vody a potom ju nechajte odkvapkať. Aplikácia podložky: umiestnite jednu stranu podložky na navlhčenú zubnú náhradu. Posledné 2mm zubnej náhrady musia zostať nezakryté. Pritlačte podložku: podložku pritláčajte k zubnej náhrade smerom od stredu von, dokiaľ nie je podložka po celej ploche rovná. Dolná zubná náhrada:   U malých zubných náhrad zastrihnite podložku do požadovaného tvaru. Navlhčite podložku a umiestnite ju do správnej pozície ako v prípade hornej zubnej náhrady. Pritlačte podložku: Pomocou ukazováka pritláčajte podložku do čeľustnej dutiny zubných náhrad (smerom od stredu von, dokiaľ nie je podložka po celej ploche rovná).

  5,16 € -4% 5,40 €

 • PROTEFIX fixačný krém s Aloe Vera 40 ml + 4 ml Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Protefix Fixačný krém 40ml + 4ml Pôsobí na mokrej protéze. Navyše malé cestovné balenie pre spotrebiteľa ZDARMA. Produkty neobsahujú zinok. Protefix Fixačný krém sa vyznačuje zvlášť silným účinkom a dlhodobým pôsobením. Pôsobí na mokrej protéze. Zamedzuje prenikaniu zvyškov jedla medzi ďasno a zubnú protézu. Je vhodný aj pri silnej tvorbe slín. Chuťovo neutrálny. Fixačný krém sa nanesie na vyčistenú mokrou protézu v pravidelných odstupoch v niekoľkých malých dávkach. Aplikuje sa do priehlbín hornej a dolnej zubné protézy, ktoré potom budú doliehať na čeľusť. Protéza sevloží do úst a na niekoľko sekúnd pevne pritlačí k čeľusti. Na čistenie sa odporúča použiť Protefix Aktívne čistiace tablety. Vyskúšajte tiež Protefix Fixačné podložky pre dolnú či hornú zubnú protézu.

  4,58 € -0% 4,60 €

 • PROTEFIX FIXAČNÝ KRÉM ALOE VERA 40ML

  PROTEFIX FIXAČNÝ KRÉM ALOE VERA 40ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Protefix Fixačný krém s Aloe Vera 40ml Použitie Protefix Fixačný krém pomáha dosiahnuť pocit istoty pri nosení zubnej protézy a vďaka Aloe Vera jemne stará o sliznicu úst. Protefix Fixačný krém možno vďaka vynikajúcou priľnavosťou nanášať na mokrú protézu, pôsobí bezprostredne a dlhodobo poskytuje istotu a sebadôveru (po celý deň) a to aj na veľmi zle držiacich protézách. Fixačný krém PROTEFIX veľmi dobre upevňuje umelý chrup. Jeho najvýraznejšou prednosťou je to, že sa na rozdiel od mnohých iných prípravkov nanáša na vlhkú protézu. Tak je hneď po nanesení zaručená dôkladná fixácie umelého chrupu, trvajúci 8-10 hodín. Dávkovanie V rovnomerných odstupoch v tenkej vrstve na mokrú protézu, dávkujte úsporne,

  4,72 € -7% 5,06 €

 • PROTEFIX FIXAČNÝ PRÁŠOK 20 G Registrovaný liečivy prípravok

  PROTEFIX FIXAČNÝ PRÁŠOK 20 G

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Extra silný fixačný prášok Protefix®je klasikou medzi fixačnými prípravkami a je ideálnym riešením pre osoby s miernymi problémami a riedkymi slinami. Použitie je veľmi jednoduché: fixačný prášok Protefix® sa nasype na mokrú protézu a okamžite po nanesení a nasadení protézy bezpečne a dlhodobo priľne. Prirodzená priľnavosť Pokiaľ sa zubná náhrada začne uvoľňovať skôr než očakávame, môžete to rýchlo a okamžite „napraviť", a to tak, že jednoducho nasypete fixačný prášok Protefix® na mokrú zubnú náhradu a pevne ju pritlačíte späť, pričom náhrada zostane na svojom mieste  niekoľko ďalších hodín. Fixačný prášok Protefix® sa skladá z alginátu sodného, čo je 100% prírodná látka, ktorá sa vyznačuje veľmi dobrou znášanlivosťou. Prášok je bez chuti a bez zápachu. Už mnoho rokov patrí medzi veľmi uznávané výrobky. Používa sa na mokré zubné náhrady. Odporúča sa predovšetkým užívateľom s citlivou sliznicou. Použitie: Nasypte fixačný prášok Protefix® v tenkej vrstve rovnomerne na mokrú zubnú náhradu. Zubná náhrada sa pevne usadí na svojom mieste okamžite po nasadení a zostane v ústach pevne a bezpečne veľa hodín. Pokiaľ sa protéza predčasne uvoľní, jednoducho nasypte na zubnú protézu v tenkej vrstve ešte trochu fixačného prášku Protefix®.

  3,16 € -1% 3,20 €

 • PROTEFIX PROTECT GÉL 10ML Registrovaný liečivy prípravok

  PROTEFIX PROTECT GÉL 10ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Protefix Hojivý ústny gél 10 ml Užívanie Jedinečný princíp účinku pomáha proti áft, zápalom, poranením a bolestivým otlakom ústnej sliznice (napr. otlakom pod zubnou protézou, strojčekom, apod) Účinné látky Glyceroloxytriester (TGO) Oxid kremičitý Sodná soľ sacharínu Dávkovanie 3 -4 x za deň nanášať (jemne a rovnomerne votrieť) gél na postihnuté miesto v ústach. Po aplikácií je doporučované cca 15 min nejesť a nevyplachovať ústa.Vytvára ochranný film, chrániaci poranené miesta proti mechanickému a chemickému dráždenie.

  8,32 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam