MojaLekáreň.sk

Odčervovacie tablety a pasty PHARMAGAL

GALCES tablety pre psy 10 ks

Veterinárny liek

GALCES tablety pre psy 10 ks GALCES tablety pre psy 10 ks

Akcia

Odčervovacie tablety na liečbu infekcií psov spôsobených parazitmi …

Na sklade viac ako 5 kusov

10,49 € 6,66 € -37 %

Odčervovacie tablety a pasty PHARMAGAL

Odčervenie psov patrí k základným chovateľským úkonom. Správnym a pravidelne vykonávaným odčervením tabletami alebo pastou chránime nielen svojho psa, ale zabránime aj prípadnému prenosu parazitov na človeka.
 

Odčervovacie tablety a pasty pre psov a mačky sú jednoduché riešenie, ako zbaviť vašich miláčikov nepríjemných a nebezpečných parazitov, ktoré môžu ohroziť aj vaše zdravie.

Rad psích a mačacích parazitov je totiž prenosný aj na človeka a spôsobuje nebezpečná ochorenie. Preto je v záujme každého chovateľa, aby na pravidelné odčervenie svojho miláčika myslel. Odčervovacie tablety pre psov i odčervovacie tablety pre mačky existujú v rôznych variantách, s rôznym spektrom účinnosti a je vždy dôležité dodržiavať uvedené dávkovanie. Na odčervenie šteniat a odčervenie mačiatok sa odporúča použiť šetrná odčervovacia pasta, ktorá je síce účinná len na hlísty, ale to je u mláďat dostačujúce (u dospelých zvierat však nie). Odčervenie by sa malo vykonávať pravidelne, ideálne 3ꟷ4x do roka. Širokú ponuku odčervovacích tabliet a pást teraz nájdete aj na MojaLekáreň.sk, veríme, že si vyberiete.

Široký výber odčervovacích tabliet a pást pre psov nájdete na MojaLekáreň.sk

V tejto kategórii nájdete tablety, pasty, suspenzie, pipety

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: DRONTALDEHINELCANIVERMCESTAL GALCESVERM-X

Doplnkový tovar

  • Spreje proti kliešťom a blchám - V tejto kategórii nájdete prípravky chrániaci psy pred kliešťami alebo blchami nastriekaním na psiu srsť. Môžu byť na úplne prírodnej báze alebo chemicko-farmaceutické.
  • Obojky proti kliešťom a blchám - Výhoda obojkov tkvie predovšetkým v dlhej dobe účinnosti. Obojok psovi zložíte až po niekoľkých mesiacoch od nasadenia. Obojky sú vodeodolné, prispôsobené k dlhodobému noseniu.
  • Pipety proti kliešťom a blchám - pipety čiže kvapky aplikujúce sa za krk zvieraťa, sú repelentné prípravky slúžiace ako alternatíva pre tých, ktorým vadí neustála prítomnosť antiparazitického obojku na krku psa.
  • Kliešte a pinzety na kliešte pre psov - Na bezpečné odstránenie kliešťa vždy používajte pinzetu alebo klieštiky na to určené. Kliešťa tak ľahko uchopíte a bezpečne a hygienicky z kože jemnými pohybmi odstránite.

TIP! Vitamíny pre psov kŕmených kvalitnými krmivami nie sú takmer potreba. Ale samozrejme každý psík môže začať trpieť nejakými nepríjemnosťami, ktoré možno zahnať jednoduchým podávaním vitamínov a doplnkov pre psov.

Kategóriu Odčervovacie tablety a pasty nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.