MojaLekáreň.sk

Zlacnili sme respirátory triedy FFP2 a vyššej a daňovú výhodu prenechali zákazníkom

Zlacnili sme ceny respirátorov FFP2 a vyšších o celých 20 %. Pokles DPH z 20 % na nulu sme teda poctivo premietla do cien a ochranné pomôcky, ktorých sa daňová výhoda z rozhodnutia slovenskej vlády týka, ponúkame svojim zákazníkom lacnejšie.

Od kedy do kedy platí 0 % DPH pre respirátory FFP2 a vyššie

Zákon č. 57/2021 Z. z., tj. zákon, ktorým sa dopĺňa zákon č. 67/2020 Z. z. o niektorých mimoriadnych opatreniach vo finančnej oblasti v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 v znení neskorších predpisov nadobúda účinnosti od 12. februára 2021 a platí do 30. apríla 2021. 

Objednávky zákazníkov

Zníženie DPH z 20 % na nulu u respirátorov sme na Slovensku zvládli obratom, a to vďaka skúsenosti z Česka, kde podobná úľava vstúpila do platnosti 4. februára 2021 a realizovali sme ju pre sesterskú internetovú lekáreň Lékárna.cz. Sme pripravení vyjsť v ústrety tým zákazníkom, ktorí si objednali respirátory pred platnosťou novej dane a platili ich už v čase jej platnosti. Rozhodli sme sa tieto rozdiely zákazníkom kompenzovať, teda preplatky vyplývajúce zo zmeny sadzby dane, vracať – tým naozaj dôsledne nechávame celú daňovú výhodu na strane našich zákazníkov.

Dostupnosť tovaru

Extrémne predaje týchto ochranných pomôcok ale kryje Mojalekaren.sk od samého začiatku extrémnymi nákupmi na sklad, zásoby máme na minimálne mesiac aj pri takom ohromnom záujme o ne.

Kde nájdete zľavnené respirátory triedy FFP2 a vyššej

Zákazníkom sme vytvorili špeciálnu kategóriu s ponukou ochranných pomôcok, ktoré nulová DPH zlacnela, aby mali jasno na prvý pohľad.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.