MojaLekáreň.sk

Dni dopravy zadarmo (13. - 15. 11. 2018)

MojaLekáreň.sk sa zapojí do akcie Dni dopravy zadarmo, ktoré sa uskutočnia od 13. novembra od 12:00 hod. do 15. novembra 2018 do 23:59 hod.

Každý, kto zháňa darčeky pod stromček pre svojich blízkych, má jedinečnú šancu ušetriť na platbe za dopravu.

Ak nakúpite tovar v hodnote 15 € a viac, budete mať od 13.11. (od 12:00 hod.) do 15.11. (do 23:59 hod.) dopravu zadarmo. Výnimku tvorí nákup na dobierku, za ktorú zaplatíte 2 €.

Že ešte neviete, čo by vašich najbližších potešilo?

Tipy na darčeky

  • Pre ženy - kozmetické taštičky, dermokozmetika, doplnky stravy, zdravé maškrtenie, čaje, parfémy, vitamíny, zubná hygiena, dekoratívna kozmetika, vonné sviečky, žehličky na vlasy, ale aj ryžovar alebo tonometer - zo širokej ponuky si určite vyberie každý :-)
  • Pre mužov - vitamíny, čaje, pánska kozmetika, holiace strojčeky, doplnky stravy, zdravé potraviny a maškrtenie, proteínové nápoje, športu výživa, ale aj alkoholtester alebo zastrihávač fúzov - stačí sa len pozrieť!
  • Pre deti - hračky, vitamíny, čajíky, zdravé maškrtenie, veľa detskej kozmetiky pre dievčatká aj pre chlapcov
  • Pre starších - doplnky stravy, vitamíny, teplomery, tonometre, kozmetika, darčekové balenie čajov, profesionálna zubná hygiena, vonné sviečky, prípravky na kĺby a veľa ďalšieho
  • Pre domácich miláčikov - pochúťky pre psíkov aj mačičky, šampóny, hračky, kĺbová výživa a ďalšie darčeky

A ak si stále nie ste istí - dobre vybratou darčekovou vianočnou sadou nikoho neurazíte :-)

Navyše v našej čarovnej kuchyni pečieme výhry každý deň - v podobe zľavy, darčeka či dopravy zadarmo. A raz denne máte šancu vyhrať aj veľký nákup za 30 € zadarmo!

Tak, čo pôjdete sa pozrieť?

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.