Obľúbené položky

productLineBreadcrumb.home » Produktové rady » L » Listerine 2+1

Listerine 2+1

Značka:
Všetky
 • LISTERINE Green Tea 500 ml 2+1

  LISTERINE Green Tea 500 ml 2+1

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Ústna voda s jemnou príchuťou poskytuje ochranu pred zubným kazom. Účinné zložky Esenciálne oleje: redukujú baktérie zubného povlaku, hlavnou príčinou vzniku zubného kazu, zápalu ďasien a zápachu z úst. Fluorid:  posilňuje zubnú sklovinu aj na ťažko prístupných miestach. Prírodná chuť zeleného čaju: osviežuje dych. Odporúčané použitie Ústnou vodou si vyplachujte ústa dvakrát denne po mechanickom vyčistení zubov (20 ml po dobu 30 sekúnd) alebo podľa odporúčania zubného lekára. Ústnu vodu je možné používať od veku 6 rokov. Pre deti vo veku od 6 do 12 rokov používajte 10 ml.

  11,80 € -17% 14,20 €

 • LISTERINE Total Care 500 ml 2+1

  LISTERINE Total Care 500 ml 2+1

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Pri používaní ústnej vody 2x denne chráni pred zubným povlakom, znižuje zubný povlak, zubný kameň a napomáha udržať zuby prirodzene biele. Listerine Total Care znižuje zubný povlak až o 56% lepšie ako samotné čistenie zubov zubnou kefkou. Pri používaní ústnej vody 2x denne poskytuje 24 hodinovú ochranu pred zubným povlakom. Ničí baktérie v medzizubnom priestore, udržuje svieži dych. Vlastnosti Chráni pred zubným kameňom a napomáha udržiavať zuby prirodzene biele. Ničí škodlivé baktérie, ktoré môžu spôsobiť ochorenie ďasien. 24 hodín denne chráni ústnu dutinu pred baktériami, ktoré spôsobujú zápach z úst. Ústna voda 100% pomáha zabiť baktérie v ústach. Posilňuje zubnú sklovinu a tým posilňuje zuby proti zubnému kazu. Ústna voda znižuje až o 56% tvorbu plaku ako čistenie samotnou kefkou.

  11,47 € -21% 14,54 €

 • LISTERINE Teeth & Gum Defence 500 ml 2+1

  LISTERINE Teeth & Gum Defence 500 ml 2+1

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Ústna voda LISTERINE® TEETH & GUM DEFENCE s pridaným fluoridom poskytuje pri používaní dvakrát denne stálu ochranu pre zdravšie zuby a ďasná. Výhody výrobku posilňuje zubnú sklovinu a pomáha tak chrániť pred zubným kazom chráni pred zubným povlakom a znižuje obsah zubného povlaku, ktorý je hlavnou príčinou ochorenia ďasien ničí baktérie v medzizubnom priestore Odporúčané použitie Prípravok je mimoriadne účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 plné čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien po dobu 30 sekúnd a potom vypľujte.

  9,79 € -21% 12,39 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam