Moje srdcovky

Úvodná strana » Krčné liečivá

Lieky na boleni v krku

Trápi vás bolesť či nepríjemné škrabanie v krku? Ukončite svoje problémy pomocou účinných liekov na bolesť v krku.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam
 • DORITHRICIN 20 tvrdých pastiliek Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Liek na liečbu zápalu a bolesti hrdla spojenej s bolestivým prehĺtaním a na liečbu zápalu ústnej dutiny, hrtana, hltana a ďasien vyvolaného baktériami

  7,90 € 7,39 € -6 %

  7,39
 • TANTUM Verde Eucalyptus 3mg 20 pastiliek Liek

  Skladom

  Pastilky na cmúľanie, ktoré sú účinnou terapiou zápalových prejavov spojených s bolesťou v ústnej dutine a v krku.

  6,99 € 6,49 € -7 %

  6,49
 • Septolete extra 3 mg/1 mg tvrdé pastilky pas ord 1x16 ks

  Skladom

  Tvrdá pastilka je protizápalový, bolesť tlmiaci liek na lokálne použitie v ústach, ktorý antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy.

  6,49 € 5,69 € -12 %

  5,69
 • Neo-angin bez cukru tvrdé pastilky pas ord (blis.PVC/PVDC/Al)… Liek

  Skladom

  Liek je antiseptikum ústnej dutiny a hrdla.

  7,49 €

  7,49
 • STREPSILS Jahoda bez cukru 24 pastiliek Liek

  Skladom

  Pastilky bez cukru obsahujú liečivá, ktoré majú antiseptické účinky a ničia baktérie, ktoré spôsobujú bolesť a zápaly hrdla a v ústnej dutine.

  8,19 € 6,99 € -15 %

  6,99
 • TANTUM VERDE SPRAY FORTE aer ora (liek.HDPE) 1x15 ml Liek

  Skladom

  Sprej obsahuje liečivo benzydamín, ktoré má výrazné protizápalové, bolesť tlmiace, mierne miestne znecitlivujúce a dezinfekčné účinky.

  7,05 € 6,39 € -9 %

  6,39
 • SEPTOLETE PAS ORD 30 Liek

  Skladom

  Ničí mnohé typy baktérii a tiež niektoré kvasinky. Pastilky pôsobia priamo na pôvodcov infekcií ústnej dutiny a hrdla, predchádzajú rozšíreniu infekcií a účinne zmierňujú ťažkosti spojené s infekciou a zápalom ústnej dutiny a hrdla.

  5,19 €

  5,19
 • STREPSILS Plus ústny spray 20 ml Liek

  Skladom

  Liek na rýchle zmiernenie intenzívnej bolesti hrdla a infekcií ústnej dutiny.

  7,69 € 6,99 € -9 %

  6,99
 • Tantum Verde Lemon pas ord 3 mg (obal papier) 1x20 ks Liek

  Skladom

  Liek vo forme pastiliek obsahuje liečivo benzydamínhydrochlorid, ktoré má výrazné protizápalové, dezinfekčné a bolesť utišujúce vlastnosti.

  7,39 € 6,99 € -5 %

  6,99
 • STREPFEN s pomarančovou príchuťou bez cukru 24 pastiliek

  Skladom

  Liek zmierňuje bolesť a opuch hrdla, ktoré sprevádzajú zápalové a infekčné ochorenia horných dýchacích ciest bakteriálneho alebo vírusového pôvodu.

  8,09 €

  8,09
 • FLORSALMIN GTT 50ML Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Používa sa pri zápalových ochoreniach ústnej dutiny, ďasien a hltana, ako podporná liečba pri angíne a po chirurgických výkonoch v ústnej dutine, na potlačenie zápachu z úst. Liek môžu užívať dospelí, dospievajúci aj deti.

  3,79 € 2,99 € -21 %

  2,99
 • STOPANGIN orálna aerodisperzia 30 ml Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Liek sa používa u dospelých a detí od 8 rokov na dezinfekciu ústnej dutiny a hltanu pri zápalových a infekčných ochoreniach.

  4,79 €

  4,79
 • Strepfen pas ord 8,75 mg 1x24 ks Liek

  Skladom

  Liek zmierňuje bolesť a opuch hrdla, ktoré sprevádzajú zápalové a infekčné ochorenia horných dýchacích ciest bakteriálneho alebo vírusového pôvodu.

  8,79 €

  8,79
 • STREPFEN 8,75 mg sprej 15 ml Liek

  Skladom

  Strepfen Sprej 8,75 mg sa používa na krátkodobé zmiernenie príznakov sprevádzajúcich bolesť v hrdle, ako sú škriabanie v hrdle, bolesť, ťažkosti s prehĺtaním a opuch. Použitie u dospelých starších ako 18 rokov.

  8,69 €

  8,69
 • STREPSILS PLUS 24 pastiliek Liek

  Skladom

  Strepsils Plus je otorinolaryngologikum, lokálne antiseptikum dutiny ústnej a hltanu.

  7,99 €

  7,99
 • TANTUM VERDE SPRAY aer ora (liek.HDPE) 1x30 ml Liek

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  Sprej obsahuje liečivo benzydamín, ktoré má výrazné protizápalové, bolesť tlmiace, mierne miestne znecitlivujúce a dezinfekčné účinky.

  6,79 €

  6,79
 • Tantum Verde Mint pas ord 3 mg (obal papier) 1x20 ks Liek

  Skladom

  Liek vo forme pastiliek obsahuje liečivo benzydamín, ktoré má výrazné protizápalové, dezinfekčné a bolesť utišujúce vlastnosti a preto je určený na liečbu zápalov a opuchov dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, zápaloch mandlí, predovšetkým pri chorobách z nachladnutia.

  6,99 €

  6,99
 • JOX orálna aerodisperzia 30 ml Liek

  Skladom

  Liek sa používa na dezinfekciu ústnej dutiny a hltana pri zápalových a infekčných ochoreniach ‑ angínach, zápaloch hltana, mandlí...

  5,79 €

  5,79
 • Orofar pas ord 1x24 ks

  Skladom

  Liek obsahuje 2 účinné látky: benzoxóniumchlorid: antiseptikum alebo látka proti infekcii; lidokaíniumchlorid: lokálne anestetikum alebo látka na znecitlivenie (lokálne pôsobiace liečivo proti bolesti).

  6,99 €

  6,99
 • STREPSILS Mentol a Eukalyptus 24 pastiliek Liek

  Skladom

  Pastilky obsahujú liečivá dichlóbenzénmetanol a amylmetakrezol, ktoré majú antiseptické účinky a ničia baktérie, ktoré spôsobujú bolesti hrdla a zápaly v ústnej dutine.

  7,89 € 6,99 € -11 %

  6,99
 • Neo-angin čerešňa tvrdé pastilky pas ord (blis.PVC/PVDC/Al) 1x24… Liek

  Skladom

  Liek je antiseptikum ústnej dutiny a hrdla.

  6,79 €

  6,79
 • DRILL 24 tvrdých pastiliek Liek

  Skladom

  Kombinovaný liek s antiseptickým (dezinfekčným) a lokálne anestetickým (znižuje bolesť) účinkom.

  5,89 €

  5,89
 • TANTUM VERDE 0,15% SOL ORA 120ML Liek

  Skladom

  Roztok TANTUM VERDE 0,15 % je určený na vyplachovanie ústnej dutiny alebo kloktanie pri zápaloch a opuchoch dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, zápaloch mandlí, predovšetkým pri chorobách z nachladnutia.

  5,79 €

  5,79
 • Septolete extra sprej 30 ml

  Skladom

  Orálna roztoková aerodisperzia je protizápalový, bolesť tlmiaci liek na lokálne použitie v ústach, ktorý antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy.

  6,19 €

  6,19

Lieky na boleni v krku - detailný popis

Najčastejšie býva škriabanie a bolesť v krku spôsobené bakteriálnymi alebo vírusovými zápalmi dýchacích ciest. Škriabanie je vlastne nižším stupňom bolesti. Pokiaľ je naviac imunitný systém oslabený, začnú sa v sliznici množiť vírusy alebo baktérie. V krku sa objavuje zápal, ktorého príznaky všetci poznáme – pálenie, bolesť a škrabanie v krku a prekrvenie slizníc.

Čo zaberá na boľavý krk

Ak vás trápia spomenuté problémy, môžete sa pokúsiť pomôcť si sami, bez rady lekára. Ak nastanú problémy alebo dôjde k ich zhoršeniu, je na mieste návšteva lekára, ktorý určí správnu liečbu, podľa toho, či sa jedná o zápal vírusového alebo bakteriálneho pôvodu.

 • Protizápalové účinky ponúkajú ústne spreje a kloktadlá. Tieto produkty využijete nie len pri bolesti v krku, ale tiež napríklad pri zápale ďasien, mandlí alebo aftách.
 • Na kloktanie sa skvele hodia i odvary z liečivých byliniek, napríklad zo šalvie.
 • Vyskúšajte účinky tabletiek či pastiliek určených k dezinfekcii dutiny ústnej. Pastilky predstavujú rýchlu a pohodlnú variantu zbavenia sa nepríjemností. V ponuke sú v rôznych príchutiach. Čo napríklad Müllerovy pastilky, Anginal pastilky alebo bylinné pastilky HerbalMed?
 • K liečbe zápalu a infekcií hrtanu a dýchacích ciest (nádcha, angína, zápal hrtanu atď.) môžete využiť roztoky k inhalácii.
 • Pri ľahších zápaloch vám môže pomôcť pitie zázvorového čaju s medom a citrónom.
 • Ak vás trápi i zahlienený krk, je treba zvýšiť denný príjem tekutín a vyvarovať sa mliečnym výrobkom. Je možné užívať i prípravky uľahčujúce odhlienenie.

Bolesť v krku nebýva smrteľná ale niekedy je pekne nepríjemná a prechádza v až ostrú bolesť, preto vyskúšajte naše produkty. Veľa prípravkov lieči a zároveň znecitlivejú boľavé tkanivo, takže uľaví okamžite.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam