Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Voľnopredajné lieky » Lieky na bolesť » Lieky na bolesť v krku » Lieky na boleni v krku

Lieky na boleni v krku

Trápi vás bolesť či nepríjemné škrabanie v krku? Ukončite svoje problémy pomocou účinných liekov na bolesť v krku.

Najčastejšie býva škriabanie a bolesť v krku spôsobené bakteriálnymi alebo vírusovými zápalmi dýchacích ciest. Škriabanie je vlastne nižším stupňom bolesti. Pokiaľ je naviac imunitný systém oslabený, začnú sa v sliznici množiť vírusy alebo baktérie. V krku sa objavuje zápal, ktorého príznaky všetci poznáme – pálenie, bolesť a škrabanie v krku a prekrvenie slizníc.

Čo zaberá na boľavý krk

Ak vás trápia spomenuté problémy, môžete sa pokúsiť pomôcť si sami, bez rady lekára. Ak nastanú problémy alebo dôjde k ich zhoršeniu, je na mieste návšteva lekára, ktorý určí správnu liečbu, podľa toho, či sa jedná o zápal vírusového alebo bakteriálneho pôvodu.

 • Protizápalové účinky ponúkajú ústne spreje a kloktadlá. Tieto produkty využijete nie len pri bolesti v krku, ale tiež napríklad pri zápale ďasien, mandlí alebo aftách.
 • Na kloktanie sa skvele hodia i odvary z liečivých byliniek, napríklad zo šalvie.
 • Vyskúšajte účinky tabletiek či pastiliek určených k dezinfekcii dutiny ústnej. Pastilky predstavujú rýchlu a pohodlnú variantu zbavenia sa nepríjemností. V ponuke sú v rôznych príchutiach. Čo napríklad Müllerovy pastilky, Anginal pastilky alebo bylinné pastilky HerbalMed?
 • K liečbe zápalu a infekcií hrtanu a dýchacích ciest (nádcha, angína, zápal hrtanu atď.) môžete využiť roztoky k inhalácii.
 • Pri ľahších zápaloch vám môže pomôcť pitie zázvorového čaju s medom a citrónom.
 • Ak vás trápi i zahlienený krk, je treba zvýšiť denný príjem tekutín a vyvarovať sa mliečnym výrobkom. Je možné užívať i prípravky uľahčujúce odhlienenie.

Bolesť v krku nebýva smrteľná ale niekedy je pekne nepríjemná a prechádza v až ostrú bolesť, preto vyskúšajte naše produkty. Veľa prípravkov lieči a zároveň znecitlivejú boľavé tkanivo, takže uľaví okamžite.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

 • Tantum Verde Mint pas ord 3 mg (obal papier) 1x20 ks Liek

  skladom > 5 ks

  Liek vo forme pastiliek obsahuje liečivo benzydamín, ktoré má výrazné protizápalové, dezinfekčné a bolesť utišujúce vlastnosti a preto je určený na liečbu zápalov a opuchov dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, zápaloch mandlí, predovšetkým pri chorobách z nachladnutia.

  6,47 €

  6,47
 • Strepsils PLUS pas ord 1x24 ks Liek

  skladom 1 - 2 ks

  Strepsils Plus je otorinolaryngologikum, lokálne antiseptikum dutiny ústnej a hltanu.

  7,06 €

  7,06
 • TANTUM VERDE SPRAY aer ora (liek.HDPE) 1x30 ml Liek

  skladom 1 - 2 ks

  Sprej obsahuje liečivo benzydamín, ktoré má výrazné protizápalové, bolesť tlmiace, mierne miestne znecitlivujúce a dezinfekčné účinky.

  6,40 €

  6,40
 • DRILL pas ord 1x24 ks Liek

  skladom 3 - 5 ks

  Doplňujúca antibakteriálna a analgetická lokálna liečba ľahších infekcií sliznice dutiny ústnej a hltanu (bolestivý zápal htanu bez horúčky a celkových príznakov, aftózna stomatitída, drobné poranenia dutiny ústnej), nachladenie, chrípka.

  4,92 € -11% 5,55 €

  4,92
 • STOPANGIN 30 ml Liek

  skladom

  Na dezinfekciu ústnej dutiny a hltanu pri zápalových a infekčných ochoreniach, pri chirurgických výkonoch v ústnej dutine, ústnu hygienu, prípadne na potlačenie zápachu v ústach.

  4,91 €

  4,91
 • TANTUM VERDE SPRAY FORTE aer ora (liek.HDPE) 1x15 ml Liek

  skladom

  Sprej obsahuje liečivo benzydamín, ktoré má výrazné protizápalové, bolesť tlmiace, mierne miestne znecitlivujúce a dezinfekčné účinky.

  6,47 € -8% 7,05 €

  6,47
 • Strepfen pas ord 8,75 mg 1x24 ks Liek

  skladom

  Liek zmierňuje bolesť a opuch hrdla, ktoré sprevádzajú zápalové a infekčné ochorenia horných dýchacích ciest bakteriálneho alebo vírusového pôvodu.

  7,44 €

  7,44
 • STREPFEN 8,75 mg sprej 15 ml Liek

  skladom

  Strepfen Sprej 8,75 mg sa používa na krátkodobé zmiernenie príznakov sprevádzajúcich bolesť v hrdle, ako sú škriabanie v hrdle, bolesť, ťažkosti s prehĺtaním a opuch. Použitie u dospelých starších ako 18 rokov.

  7,32 €

  7,32
 • STREPFEN s pomarančovou príchuťou bez cukru 24 pastiliek

  skladom

  Liek zmierňuje bolesť a opuch hrdla, ktoré sprevádzajú zápalové a infekčné ochorenia horných dýchacích ciest bakteriálneho alebo vírusového pôvodu.

  7,37 €

  7,37
 • Dr.Weiss STOPKAŠEĽ Medical sirup 200+100 ml navyše Výživový doplnok

  skladom

  StopKašeľ Medical – obsahuje zmes 5 bylinných extraktov, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky bežných ochorení spojených s nachladnutím ako je kašeľ a chrapot.

  5,79 €

  5,79
 • STREPSILS Plus ústný spray 20 ml Liek

  skladom

  Liek na rýchle zmiernenie intenzívnej bolesti hrdla a infekcií ústnej dutiny.

  7,10 €

  7,10
 • Tantum Verde Lemon pas ord 3 mg (obal papier) 1x20 ks Liek

  skladom

  Liek vo forme pastiliek obsahuje liečivo benzydamínhydrochlorid, ktoré má výrazné protizápalové, dezinfekčné a bolesť utišujúce vlastnosti.

  6,47 €

  6,47
 • Septolete extra sprej 30 ml

  skladom

  Orálna roztoková aerodisperzia je protizápalový, bolesť tlmiaci liek na lokálne použitie v ústach, ktorý antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy.

  6,40 €

  6,40
 • Strepsils Citrón bez cukru 24 pastiliek Liek

  skladom

  Pastilky obsahujú liečivá: dichlórbenzénmetanol a amylmetakrezol, ktoré majú antiseptické účinky a ničia baktérie a vírusy, ktoré spôsobujú bolesť hrdla a zápaly v dutine ústnej.

  6,20 €

  6,20
 • Strepsils Med a Citrón pas ord 1x24 ks Liek

  skladom

  Pastilky Strepsils obsahujú liečivá dichlóbenzénmetanol a amylmetakrezol, ktoré majú antiseptické účinky a ničia baktérie, ktoré spôsobujú bolesti hrdla a zápaly v ústnej dutine.

  5,90 €

  5,90
 • Strepsils Pomaranč s vitamínom C pas ord 1x24 ks Liek

  skladom

  Pastilky obsahujú liečivá, dichlórbenzénmetanol a amylmetakrezol, ktoré majú antiseptické účinky a ničia baktérie a vírusy, ktoré spôsobujú bolesť hrdla a zápaly v ústnej dutine.

  5,95 €

  5,95
 • Strepsils Mentol a Eukalyptus 24 pastiliek

  skladom

  Pastilky obsahujú liečivá dichlóbenzénmetanol a amylmetakrezol, ktoré majú antiseptické účinky a ničia baktérie, ktoré spôsobujú bolesti hrdla a zápaly v ústnej dutine.

  5,90 €

  5,90
 • Septolete extra 3 mg/1 mg tvrdé pastilky pas ord 1x16 ks

  skladom

  Tvrdá pastilka je protizápalový, bolesť tlmiaci liek na lokálne použitie v ústach, ktorý antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy.

  5,68 €

  5,68
 • Neo-angin bez cukru tvrdé pastilky pas ord (blis.PVC/PVDC/Al)… Liek

  skladom

  Liek je antiseptikum ústnej dutiny a hrdla.

  5,56 €

  5,56
 • Neo-angin čerešňa tvrdé pastilky pas ord (blis.PVC/PVDC/Al) 1x24… Liek

  skladom

  Liek je antiseptikum ústnej dutiny a hrdla.

  5,61 €

  5,61
 • TANTUM VERDE 0,15% SOL ORA 120ML Liek

  skladom

  Roztok TANTUM VERDE 0,15 % je určený na vyplachovanie ústnej dutiny alebo kloktanie pri zápaloch a opuchoch dutiny ústnej, hltanu, pri zápaloch ďasien, paradentóze, zápaloch mandlí, predovšetkým pri chorobách z nachladnutia.

  5,47 €

  5,47
 • Neo-bronchol 15 mg mäkké pastilky pas orm 15 mg (blis.PVC/Al)… Liek

  skladom

  Liek na zriedenie hlienov v dýchacích cestách pri ochoreniach, ktoré sú sprevádzané tvorbou hustého hlienu (uľahčuje vykašliavanie).

  4,99 €

  4,99
 • SEPTOLETE PAS ORD 30 Liek

  skladom

  Ničí mnohé typy baktérii a tiež niektoré kvasinky. Pastilky pôsobia priamo na pôvodcov infekcií ústnej dutiny a hrdla, predchádzajú rozšíreniu infekcií a účinne zmierňujú ťažkosti spojené s infekciou a zápalom ústnej dutiny a hrdla.

  4,69 €

  4,69
 • SEPTOLETE D PASTILKY PAS ORD 30 Liek

  skladom

  Pastilky Septolete D účinkujú priamo proti mikroorganiznmom vyvolávajúcim infekciu, zabraňujú jej rozširovaniu a účinne zmierňnujú ťažkosti spojené s infekciou a zápalom hrdla a ústnej dutiny.

  4,69 €

  4,69

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám