Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Sexuálne potreby » Kondómy

Kondómy

Tiež máte pocit, že konečne je preč tá doba, kedy slovo prezervatív alebo kondóm bolo takmer tabu. Dnes už je to naozaj inak a to je dobre. Aj tak sme ale občas v rozpakoch, keď "to" máme kúpiť. V rozpakoch byť síce nemusíte, ale ak sa vám nechce ísť do kamennej predajne, tak si proste a jednoducho objednajte kondómy online práve u nás.

Na rozdiel od predajne si tu môžete v kľude vyberať - podľa veľkosti (bežná veľkosť - dĺžka 170 mm, šírka 52 - 56 mm, u nás zoženiete aj kondómy veľkosti XXL) cm, latexové aj bezlatexové, lubrikované silikónovým olejom, kondómy s vôňou i bez vône, ultra tenké alebo vrúbkované. Proste je z čoho vyberať a vy môžete nájsť to pravé pre vaše krásne chvíľky.

Kondómy sú samozrejme hlavne prevenciou pred otehotnením a jedinou spoľahlivou ochranou pred pohlavnými chorobami. Aj keď pri dnešnom výbere môžu kondómy slúžiť aj ako spestrenie vášho sexuálneho života.

História kondómu siaha až do starého Egypta. Také kondómy by ste ale asi nechceli - vyrábali sa z látky, ovčieho čreva a pod. Prvé "gumené" kondómy sa začali vyrábať v polovici 19.storočia. Dnes už je množstvo rôznych materiálov, pevností i prevedení, takže je isté, že si vyberiete.

Druhy a značky kondómov

Prvý, ktorý sa vám asi vybaví je kondóm značky Durex. Niet divu, táto značka už má tiež nejakú históriu a jej výrobky pozná celý svet. Medzi najžiadanejšie patria anatomicky tvarované Durex kondómy pre dlhšie trvajúcu rozkoš aj kondómy Durex pre väčšiu citlivosť.

Podľa čoho kondómy vyberať

 • Kondómy podľa veľkosti - v ponuke máme "štandardnú” veľkosť, zúžené kondómy alebo kondómy XXL.
 • Kondómy latexové alebo bezlatexové - tu ide skôr o vkus a o to čo vám vyhovuje. Ak neviete, vyskúšajte oboje a uvidíte.
 • Kondómy pevné aj tenké - nežné milovanie alebo "rýchla akcia" - je isté, že nie vždy môžete spád udalostí odhadnúť - pokiaľ ale už viete, tak pre nežné milovanie sú vhodné ultra tenké kondómy, ak je to inak, zvoľte radšej "odolnejšie".
 • Kondómy podľa značky - možno máte svoju obľúbenú, iste ale stojí za to vyskúšať aj iné - vždy si môžete byť istí, že u nás nakupujete kondómy podľa prísnych európskych noriem bezpečnosti a s overenou kvalitou.
 • Kondómy podľa druhu - tak to už je naozaj na vás - a ako je známe, fantázii sa medze nekladú - práve u nás nájdete naozaj veľa inšpirácie. Vrúbkované, masírovacie aj voňavé kondómy spestria vaše nežné chvíľky.

Pri prezervatívoch nezabudnite na správne skladovanie - najlepšie pri izbovej teplote. Veľmi riskujete jeho poškodenie, ak ho nosíte vo vrecku, kabelke alebo len tak v peňaženke.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Kondomy INSPIRACE Klasik 3ks

  skladom 3 - 5 ks

  Účinné látky Latex Jedině kondomy pomáhají bránit šíření sexuálně přenosných chorob včetně HIV (virus, který způsobuje AIDS), pokud jsou používány správně a vždy. Jsou spolehlivou metodou zabránění početí při správném a důsledném používání. Mohou pomoci chránit ženy před rakovinou pochvy. Prezervativ je určen pouze pro jednorázové použití. Nepoužívejte při přecitlivělosti na latex. Každý kondom je elektronicky testován podle normy EN ISO4074:2002.

  0,67 €

 • DUREX Prezervatív RealFeel 10 ks

  skladom > 5 ks

  Vyrobený z technicky pokročilého materiálu RealFeelTM. Sprostredkováva prirodzenejšie pocit pre oboch partnerov, pocit kože na koži. Tvar, vďaka ktorému sa kondóm lepšie nasadzuje a lepšie sedí. Nominálna šírka: 56 mm . Balenie: 10 kusov.

  7,09 €

 • DUREX Elite 3 kusy

  DUREX Elite 3 kusy

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Durex ELITE 3ks DUREX Elite veľmi jemný kondóm. Kondóm je extra lubrikovaný s ultra tenkou stenou pre prirodzené a senzitívne milovanie a väčší prežitok. Kondóm je vyrobený z prvotriedneho materiálu. Ochrana pred otehotnením a pohlavne prenosnými chorobami. Všetky typy kondómov sú dermatologicky testované. Pri použití dodržujte pokyny uvedené v návode. Vlastnosti a popis výrobku počet ks v krabičke: 3 ks nominálna šířka: 53mm

  2,21 € -45% 3,99 €

 • PEPINO prezervativy kondomy colour 3 kusy

  skladom 1 - 2 ks

  PEPINO kondomy z přírodního latexu, barevné s rezervoárem. Balení obsahuje černý, červený a růžový kondom. Specifika výrobku Šířka 53 mm, délka 180 mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. S rezervoárem. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  1,56 €

 • DUREX Prezervativ RealFeel 3 kusy

  DUREX Prezervativ RealFeel 3 kusy

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vyrobené z technicky pokročilého nelatexového materiálu - polyisoprenu. Vhodný pri alergii na latex. Balenie: 3 kusy

  2,25 € -45% 4,11 €

 • DUREX Prezervativ Mutual Pleasure 10 kusů

  skladom > 5 ks

  Kondomy Durex Mutual Pleasure pro velmi intenzivní prožitky obou partnerů s jedinečně umístěnými vroubky a výstupky. Jsou vyrobeny z přírodního kaučukového latexu a lubrikovány speciálním lubrikantem. Užití Ochrana před početím, HIV a pohlavně přenosnými chorobami. Pokud je kondom správně a důsledně používán snižuji riziko početí či nákazy pohlavními chorobami na minimum. Než kondom použijete, zkontrolujte datum spotřeby na krabičce. Kondom opatrně vyjměte z obalu, pozor na poškození kondomu nehtem nebo ostrými předměty. Prezervativ používejte po celou dobu pohlavního styku.  Dávkování Prezervativ je určen pro jednorázové použití. Použitý kondom nesplachujte do toalet, mohl by ucpat odpad. vyhoďte jej do odpadkového koše, tak, aby nedošlo k ohrožení třetí osoby.

  6,38 €

 • PEPINO prezervatívy kondómy classic 12 kusov

  PEPINO prezervatívy kondómy classic 12 kusov

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  PEPINO anatomicky tvarované kondómy z prírodného latexu s rezervoárom. Špecifiká výrobku Šírka 53mm, dĺžka 180mm. Vlhčené silikónovým olejom. 100% elektronicky testované. Balenie obsahuje 12 kusov v krabičke.

  5,41 € -26% 7,31 €

 • PEPINO prezervatívy kondómy Extra Thin 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  Chcete všetko cítiť, pritom nič necítiť a cítiť sa bezpečne? Potom je super tenký prezervatív Pepino - anatomicky tvarovaný kondóm z prírodného latexu s rezervoárom tým najvhodnejším riešením. Špecifiká výrobku Šírka 52mm, dĺžka 180mm. Vlhčené silikónovým olejom. 100% elektronicky testované. Balenie obsahuje 3 kusy v krabičke.

  1,72 €

 • PEPINO prezervatívy kondómy Long Action 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  Špecifiká výrobku Šírka 52 mm, dĺžka 180 mm. Vlhčené silikónovým olejom. 100% elektronicky testované. S rezervoárom. Balenie obsahuje 3 kusy v krabičke.

  2,03 €

 • PEPINO prezervativy kondomy satisfaction 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  Specifika výrobku Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  0,94 €

 • DR. MÜLLER Tea Tree Oil kondómy 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Tea Tree Oil Kondómy s lubrikantom obsahujúcim olej čajovníka austrálskeho sú pri správnom používaní účinné ako ochrana pred otehotnením a znižujú riziko nákazy a šírenia sexuálne prenosných ochorení vrátane AIDS. 100% ochranu nemôže zaručiť žiadna antikoncepčná metóda. Kondómy sú z prírodného latexu s rezervoárom. Nominálna šírka je 52 mm. Výrobok obsahuje prírodný kaučukový latex a môže spôsobiť alergie. Skladujte v suchu a chlade. Chráňte pred poškodením, pred priamym slnkom. Iba na jedno použitie.

  1,66 € -14% 1,94 €

 • PEPINO prezervativy kondomy classic 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Specifika výrobku Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  1,56 €

 • PEPINO prezervativy kondomy pleasure 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  Specifika výrobku Šířka 52mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  1,72 €

 • DUREX Prezervativ Feel Thin 18 ks

  DUREX Prezervativ Feel Thin 18 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vlastnosti Nominální šířka 56mm
 Průhledné, lubrikované, s rezervoárkem
 Easy-On tvar Dermatologicky testováno 100% elektronicky testováno Nic vás nebude nepříjemně vyrušovat od naprostého uvolnění a vychutnaní si vašich intimních prožitků. Prezervati určený na jedno použití. Po použití nesplachujte do toalety.

  8,23 € -42% 14,25 €

 • DUREX Prezervatív Performa 3ks

  DUREX Prezervatív Performa 3ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Pro déle trvající rozkoš - je na svém konci lubrikovaný speciálním lubrikantem, který u mužů napomáhá oddálit vyvrcholení, čímž prodlužuje sexuální zážitek během milování.

  2,10 € -61% 5,32 €

 • PEPINO prezervativy kondomy s dráždivým efektem 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  Specifika výrobku Šířka 52 mm, délka 180 mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  1,72 €

 • PEPINO prezervativy kondomy jahoda 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s jahodovou vůní s rezervoárem. Specifika výrobku Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  1,72 €

 • PEPINO prezervativy kondomy 3in1 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu, se zdrsněnými vroubky a kroužky pro maximální efekt. Jste připraveni na takový nával potěšení? Specifika výrobku Šířka 52mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  2,03 €

 • DUREX Prezervatív Classic 3 ks

  DUREX Prezervatív Classic 3 ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Štandardné kondómy pre bezstarostný sex. Easy-on tvar Vám umožní ísť rovno na vec. Sú vyrobené z prírodného kaučuku a lubrikované nespermicídnym lubrikantom obsahujúcim Zeus Odour Masker, ktorý účinne prekryje pach kaučuku. Vždy sa riaďte inštrukciami uvedenými v letáčiku, ktorý nájdete v krabičke s kondómami. Než kondóm použijete, skontrolujte dátum spotreby, uvedený na balíčku kondómu. Opatrne odtrhnite zúbkovanou stranu fólie tak, aby ste pri tom nepoškodili vložený kondóm. Opatrne ho vyberte. Pozor na poškodenie kondómu nechtom alebo ostrými predmetmi; ako napríklad prsteňom či piercingom. Nominálna šírka: 56 mm Balenie: 3 ks

  1,65 € -54% 3,60 €

 • DUREX love/B Close (3+1ks/krabička)

  skladom do 24 hodín

  Easy-on tvar pro snadnější nasazení a mnohem lepší prožitek. Poskytují spolehlivou ochranu, jsou jemně lubrikované pro dosažení maximální citlivosti. Zeus Odour Masker přeryje zápach latexu. Pečlivě si přečtěte příbalový leták uvnitř balení. Kondom je jen na jedno použití. Jiné než vaginální použití kondomu může vést k riziku poškození nebo sklouznutí. Žádná antikoncepční metoda nemůže zaručit 100% ochranu před nežádoucím početím, HIV nebo jinými pohlavně přenosnými chorobami. Dermatologicky testováno.

  2,46 €

 • PEPINO prezervativy kondomy malina 3 kusy

  skladom do 24 hodín

  PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s rezervoárem. Specifika výrobku Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  1,72 €

 • DUREX Prezervatív Ultra thin 3 ks

  DUREX Prezervatív Ultra thin 3 ks

  Akcia

  2 dni

  Kondómy Feel Thin - veľmi jemné kondómy, ktoré vďaka svojej ultra tenkej stene zaisťujú vyššiu citlivosť. Popis Vždy sa riaďte inštrukciami uvedenými v letáčiku, ktorý nájdete v krabičke s kondómami. Než kondóm použijete, skontrolujte dátum spotreby, uvedený na balíčku kondómu. Opatrne odtrhnite zúbkovanou stranu fólie tak, aby ste pri tom nepoškodili vložený kondóm. Opatrne ho vyberte. Pozor na poškodenie kondómu nechtom alebo ostrými predmetmi; ako napríklad prsteňom či piercingom. Nominálna šírka: 56 mm Balenie 3 ks Pre lepší sexuálny zážitok odporúčame prípravok Eregma MAX power. Odporúčame tiež prirodzenú formu antikoncepcie Lady-Comp. Produkt doručujeme v diskrétnom balení.

  2,21 € -45% 3,99 €

 • DUREX Prezervativ Fetherlite ultima 3 ks

  skladom do 24 hodín

  Super jemné kondomy se sensi-fit pro ještě lepší pocit O 20% tenčí než běžné kondomy Stejná kategorie jako Elite a Ultra Thin Nový kondom Fetherlite Ultima má signifikantně zlepšenou tloušťku obzvláště v oblasti zakončení u rezervoárku. V minulosti tloušťka SSL kondomů byla měřena / specifikována ve střední části kondomu. Avšak kritické pro citlivost je oblast zakončení kondomu u rezervoárku. Super jemný materiál O 20% tenčí než standardní kondomy Tenčí a rovnoměrnější tvar než stávající Fetherlite Ultima (k dostaní v zahraničí a přes některé internetové obchody) Sensi-fit tvar kondomů je navržen tak, aby zprostředkoval co nejlepší pocity v místech, kde to chcete nejvíce Balení s prémiovým vzhledem

  2,51 €

 • Prezervativ Durex Select 3ks 08837

  skladom do 24 hodín

  kondomy pro ozvláštnění sexuálního života barevné ochucené kondomy, které přinesou zábavu do sexuálního života lubrikovány nespermicidním lubrikantem výběr z banánové, jahodové, pomerančové a mátové příchuti

  2,10 €

 • PEPINO prezervativy kondomy banán 3 kusy

  2 dni

  PEPINO anatomicky tvarované kondomy z přírodního latexu s banánovou vůní s rezervoárem. Specifika výrobku Šířka 53mm, délka 180mm. Vlhčeno silikonovým olejem. 100% elektronicky testováno. Balení obsahuje 3 kusy v krabičce.

  1,72 €

 • Kondomy INSPIRACE vlhké ve fólii volně balené 144ks

  skladom 1 - 2 ks

  Šířka kondomu je 52 mm a délka minimálně 180 mm. Účinné látky: Latex Užití: Jedině kondomy pomáhají bránit šíření sexuálně přenosných chorob včetně HIV (virus, který způsobuje AIDS), pokud jsou používány správně a vždy. Jsou spolehlivou metodou zabránění početí při správném a důsledném používání. Mohou pomoci chránit ženy před rakovinou pochvy. Dávkování: Prezervativ je určen pouze pro jednorázové použití. Kontraindikace: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na latex. Vedlejší příznaky: Nejsou známy. Fakta: Každý kondom je elektronicky testován podle normy EN ISO4074:2002.

  20,84 €

 • DUREX Prezervativ Classic 18 ks

  2 dni

  Vlastnosti Vyrobeno z přírodního průhledného latexu. Easy-On tvar pro pohodlné nasazování a používání. Dermatologicky testováno a 100% elektronicky testováno. Průhledné kondomy s rezervoárem pro bezstarostný sex. Prezervativ pro jedno použití. Použitý kondom nesplachujte do toalety. Vyhoďte jej do odpadkového koše, tak aby nedšlo k ohrožení ostatních osob. Nominální šířka: 56 mm

  12,08 € -0% 12,10 €

 • DUREX Prezervatív Extra safe 3 ks

  DUREX Prezervatív Extra safe 3 ks

  Akcia

  5 dní

  Velkosťšírka 56mm hrúbka 0.077mm Durex Extra Safe sú najbezpečnejším dielom z fabriky Durexu, v našej ponuke nájdete najnovší najmodernejší druh Extra Safe kondómov vyrobených Durexom exkluzívne len pre náš obchod. Potrebujete dokonalý pocit bezpečia? V bezpečnosti nepoznáte žiadne kompromisy? Tieto prezervatívy sú určené práve pre Vás. Vyrobené z prémiovej odrody latexu, hrubšie a odolnejšie voči pretrhnutiu. Mimoriadne vhodné aj pre začiatočníkov. Použitie môžeme odporúčiť aj mužom, ktorí si chcú zabezpečiť dlhšiu výdrž(menšiu citlivosť). Väčšia hrúbka kondómu reguluje aj citlivosť počas styku. Nikdy nepoužívajte dva kondómy naraz, paradoxne sa tak znižuje ich ochranná schopnosť!

  1,67 € -54% 3,60 €

 • DUREX Prezervatívy Classic 12 ks

  DUREX Prezervatívy Classic 12 ks

  Akcia

  7 dní

  priehľadné kondómy s rezervoárom pre bezstarostný sex lubrikované nespermicídnym lubrikantom obsahujúcim Zeus Odour Masker, ktorý prekryje zápach latexu

  6,54 € -35% 10,00 €

 • PRIMEROS Prezervativ you&me 3 kusy

  2 dni

  Vsaďte na českou kvalitu a užijte si bezpečný sex bez obav o zdraví nebo nechtěné početí. Specifikace produktu Velikost kondomů standardní. Tloušťka kondomů standardní. Délka kondomů 180 mm. Šířka kondomů 52 mm. Tloušťka kondomů v mm 0,065 mm. Tvar standardní. Materiál latex. Povrch hladký. Barva transparentní. Balení obsahuje: 3 kusy

  1,08 €

 • DUREX Prezervativ Mutual Pleasure 3 ks

  DUREX Prezervativ Mutual Pleasure 3 ks

  Akcia

  7 dní

  Kondómy Durex Mutual Pleasure sú navrhnuté pre intenzívny zážitok oboch partnerov. Svojimi vlastnosťami pomáhajú k spoločnému vyvrcholeniu. Na svojom povrchu obsahujú výstupky a bodky pre rýchlejšie dosiahnutie vyvrcholenia partnerky a na vnútornej strane obsahujú benzocaine, ktorý spomaľuje vyvrcholenie partnera. Prírodný latexový kondóm s lubrikačnou zložkou, ktorý obsahuje 5% benzokainu a  vrúbky pre stimuláciu (pre potešenie a uspokojenie). Je určený na jedno použitie.

  2,27 € -34% 3,45 €

 • DUREX Prezervatív Extra Safe 12 kusov

  DUREX Prezervatív Extra Safe 12 kusov

  Akcia

  7 dní

  Priehľadné, lubrikované kondómy pre bezpečný sex. Použitie Ochrana pred počatím, HIV a pohlavne prenosnými chorobami. Ak je kondóm správne a dôsledne používaný znižujem riziko počatia či nákazy pohlavnými chorobami na minimum. Ako kondóm použijete, skontrolujte dátum spotreby na škatuľke. Kondóm opatrne vyberte z obalu, pozor na poškodenie kondómu nechtom alebo ostrými predmetmi. Prezervatív používajte po celú dobu pohlavného styku. Dávkovanie Prezervatív je určený na jednorazové použitie. Použitý kondóm nesplachujte do toaliet, mohol by upchať odpad. Vyhoďte ho do odpadkového koša tak, aby nedošlo k ohrozeniu tretej osoby.

  6,59 € -40% 10,98 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam