Obľúbené položky

Úvodná strana » Výživa a chudnutie » Športová výživa » Nápoje pre športovcov » Iontové nápoje

Iontové nápoje

Iontové nápoje sú dôležitou súčasťou športovej výživy. Zaisťujú optimálnu hydratáciu pri športe a zároveň telu dodávajú potrebné vitamíny a živiny. Vyberte si zo širokej ponuky izotonických a hypotonických drinkov alebo chutných nápojov v prášku. Ak športujete, nezabúdajte na pitný režim a dostatočný príjem vitamínov. S iontovými nápojmi z nášho webu zvládnete oboje naraz.

Ako sa líšia jednotlivé iontové nápoje

Keď sa povie iontový nápoj, iste sa Vám vybaví mnoho značiek a prípravku. Viete ale aký je medzi nimi rozdiel? Vysvetlíme Vám aspoň základné delenie, ktoré môže pomôcť uľahčiť Váš výber.

Iontové nápoje pre športovcov sú určené rekreačným, výkonnostným a vrcholovým športovcom . Podľa množstva obsiahnutých minerálnych látok sa delia na hypotonické, izotonické a hypertonické nápoje. Ďalej sa podľa obsahu energie delia na rehydratačné, rehydratačne-energetické a energetické. Športovcom sú k dispozícii v tekutej forme, v tekutej forme aebo ako iontové nápoje v prášku, určené pre neskoršiu prípravu.

Vedeli ste, že na každý šport je vhodný iný druh iontového nápoje?

Ako vybrať správny iontový nápoj Vám poradíme práve teraz.

 • Hypotonické nápoje sú odporúčané predovšetkým pri športoch, keď sa človek výrazne potí (beh, cyklistika). Je upravený tak, aby v tele reguloval dostatočnú hladinu vody a zásobil tak telo potrebnou tekutinou. Vyskúšajte napríklad nápoj REG-GE UNISPORT.
 • Izotonické nápoje sú určené pre športy, kde je výkon vysoký, ale netrvá príliš dlho (tenis, squash). Obsahuje väčšie množstvo iónov sodíka, draslíka a vápnika, ktoré sú dôležité pre svalové vypätie. Možno ich tiež užiť po športovom výkone, k doplneniu vitamínov a minerálov. Obľúbený je napríklad izotonický nápoj NUTREND Unisport 1 l pomaranč, iontový nápoj s minerálmi.
 • Hypertonické nápoje užívané vo veľkom množstve môžu viesť až k dehydratačnému účinku, preto je nutné požívať ich len pod dohľadom odborného zdravotného poradcu.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • KÁVOVINY Iontový nápoj G 30 sáček 17 g Výživový doplnok

  KÁVOVINY Iontový nápoj G 30 sáček 17 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Dávkování Dle zátěže 2-4x denně, 2 odměrky do 0,5 I vody. Kontraindikace Nápoj se nehodí k běžnému pití. Není určen pro děti. Složení dextróza, kyselina citrónová, sůl, dihydrogenfosforečnan draselný E340, hydrogenuhličitan sodný E 500, kyselina askorbová, pomerančové aroma Účinné látky Acidum ascorbicum

  0,47 €

 • MAXX IONT 1000 ml citron Výživový doplnok

  MAXX IONT 1000 ml citron

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Maxx Iont je bez cukru! Sladký, chutný a přesto bez cukru. Perfektní řešení pro všechny, kteří těžce trénují, dbají o pitný režim a potřebují doplnit ztracené živiny bez zbytečných kalorií. Nutriční hodnoty ve 100g* Energetická hodnota 63,75 kJ / 15 kcal Bílkoviny 3,75 g Sacharidy 0,1 g Tuky 0,1 g Složení: Voda, kyselina askorbová, taurin, jahodová emulze, arginin alfa-ketoglutarate, citruline malate, acetyl l-carnitin, umělá sladidla (acesulfam K, cyklamát sodný), konzervant (sorban draselný), Vitamin C, Vitamin E , Niacin,, Pantothenic acid, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, kyselina listová, Biotin, Vitamin B12, Podium, Potassium, Kalcium, Magnesium, Zinek, železo Doporučené dávkování Rozmíchejte 10 ml produktu Maxx Iont s 500 ml vody. Užijte v průběhu nebo po sportovním výkonu. Užijte maximálně 2 nápoje v průběhu dne. Upozornění Vhodné pro sportovce. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící matky. Uschovejte při teplotě 5-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

  12,34 €

 • NUTREND Unisport 1 l zelený čaj-citron Výživový doplnok

  NUTREND Unisport 1 l zelený čaj-citron

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby, pro efektivnější hydrataci a doplnění potřebných minerálů. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je UNISPORT nápoj hypotonický (tzn. hypoosmolální - 185 mmol/l při poměru 1:50). Tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje, a to jak před fyzickou zátěží, tak v jejím průběhu, ale i v období zotavení. UNISPORT je určený pro: podporu kvalitního pitného režimu během dne, doplňování tekutin před fyzickou aktivitou, během ní i po jejím skončení. Z 1000 ml nápojového koncentrátu připravíte až 70 l hotového hypotonického nápoje. UNISPORT je vhodný pro řešení pitného režimu sportovců a fyzicky zatěžovaných jedinců. Balení: 1000 ml Doporučené dávkování: 10 ml koncentrátu do 6,5 dcl vody. Maximálně 50 ml koncentrátu za den. Pro děti od 3 let maximálně 20 ml koncentrátu denně. Pro přípravu nepoužívejte minerální vody z důvodu narušení osmolality nápoje a minerální rovnováhy.

  15,97 € -16% 18,90 €

 • ENERVIT Pre Sport Želé brusinka 45 g Výživový doplnok

  ENERVIT Pre Sport Želé brusinka 45 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Snadno stravitelné želé na bázi sacharidů. Svým složením představuje optimální jídlo 1 až 2 hodiny před výkonem. Zamezuje pocitům hladu před výkonem. Kdy a jak Enervit použít Pro účinné doplnění energie a optimální přípravu organizmu před výkonem snězte jedno až dvě želé 60 až 120 minut před fyzickou námahou. Možno kombinovat i s Enervit PRE Sport cola + kofein. před kratším výkonem (do 120 minut) snězte 1 želé 45 až 60 minut před výkonem před delším výkonem (nad 120 minut) snězte před výkonem 2 želé: první želé snězte 90 až 120 minut před výkonem druhé želé snězte 45 až 60 minut před výkonem Složení produktu Kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy (42,9 %), glukózový sirup (15,3 %), voda, izomaltulosa (16,1 %*), želírující látka: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, citrát sodný, aroma, koncentrát mrkev ibišek, konzervační látky: benzonan sodný, sorban draselný, barviva: extrakt z papriky. (*) Isomaltulosa je zdrojem glukózy a fruktózy. Balení obsahuje 45 g.

  1,92 €

 • ISOSTAR Hydrate & Perform prášok ORANGE 400 g Výživový doplnok

  ISOSTAR Hydrate & Perform prášok ORANGE 400 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Isostar izotonický nápoj v prášku s príchuťou pomaranč. Zvláštna výživa vhodná pre športovcov - nápoj v prášku s prísunom sacharidov a elektrolytov, prispieva k udržaniu výkonnosti pri dlhšom vytrvalostnom športe a zvyšuje vstrebanie vody. Tento výrobok spĺňa potreby organizmu pri okamžitom svalovom úsilí, najmä počas súťaží alebo za zvláštnych podmienok prostredia, za súčasného dodržania zásad vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Charakteristika Pomarančová príchuť Izotonický iontový nápoj v prášku Urýchľuje a zlepšuje hydratáciu Počas záťaže zlepšuje výkonnosť a predlžuje vytrvalosť Znižuje pocity vyčerpanosti, svalovej únavy a urýchľuje celkovú regeneráciu Kvalitný zdroj energie = obsahuje 70g / l jednoduchých a komplexných sacharidov Zdroj vitamínov a minerálov Zloženie Sacharóza; Glukózový sirup; Regulátory kyslosti: kyselina citrónová, citrát sodný; maltodextrín; Vápenaté soli kyseliny fosforečnej; Prírodná citrónová aróma a prírodne identická aróma; Uhličitan horečnatý; Chlorid sodný; Korektory kyslosti: Chlorid draselný; Antioxidant: kyselina L-askorbová; Farbivo: beta karetonoidy; Vitamín B1, Obsahuje sodík. Použitie a dávkovanie Odporúčané denné dávkovanie 1/2 l až 1l nápoja. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu. Ukladajte mimo dosahu detí.

  9,52 €

 • MAXX IONT 1000 ml jahoda Výživový doplnok

  MAXX IONT 1000 ml jahoda

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Nutriční hodnoty ve 100g* Energetická hodnota 63,75 kJ / 15 kcal Bílkoviny 3,75 g Sacharidy 0,1 g Tuky 0,1 g Složení: Voda, kyselina askorbová, taurin, jahodová emulze, arginin alfa-ketoglutarate, citruline malate, acetyl l-carnitin, umělá sladidla (acesulfam K, cyklamát sodný), konzervant (sorban draselný), Vitamin C, Vitamin E , Niacin,, Pantothenic acid, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, kyselina listová, Biotin, Vitamin B12, Podium, Potassium, Kalcium, Magnesium, Zinek, železo Doporučené dávkování Rozmíchejte 10 ml produktu Maxx Iont s 500 ml vody. Užijte v průběhu nebo po sportovním výkonu. Užijte maximálně 2 nápoje v průběhu dne. Upozornění Vhodné pro sportovce. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící matky. Uschovejte při teplotě 5-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

  12,34 €

 • STRIP Iontia 9,1 g rehydratačná kúra Výživový doplnok

  STRIP Iontia 9,1 g rehydratačná kúra

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Balení: 30 sáčků, každý na přípravu 250 ml roztoku, tj. celkem 7,5 l. hmotnost počet sáčků množství roztoku v ml (litrech) za 6 hodin 20 kg 4 50 × 20 = 1000 (1 l) 40 kg 8 50 × 40 = 2000 (2 l) 60 kg 12 50 × 60 = 3000 (3 l) 80 kg 16 50 × 80 = 4000 (4 l) Skladování: Skladujte v originálním obalu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %.

  0,28 € -44% 0,50 €

 • Iontový nápoj G30 dóza 340 g Výživový doplnok

  Iontový nápoj G30 dóza 340 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Účinné látky: Acidum ascorbicum Dávkování Obsah sáčku rozpusťte v 0,5 l vody. Kontraindikace: Nápoj se nehodí k běžnému pití. Není určen pro děti. Složení dextróza, kyselina citrónová, sůl, dihydrogenfosforečnan draselný E340, hydrogenuhličitan sodný E 500, kyselina askorbová, pomerančové aroma

  2,27 €

 • ActivLab Isoactive iontový nápoj s guaranou 630 g pomaranč Výživový doplnok

  ActivLab Isoactive iontový nápoj s guaranou 630 g pomaranč

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Isoactive je izotonický iontový nápoj v prášku, ktorý obsahuje optimálny pomer sacharidov, iónov (vápnik, horčík, sodík, draslík, chlór), komplex vitamínov B a extrakt zo ženšenu. Isoactive zvyšuje absorpciu vody počas fyzickej záťaže a zabezpečuje dostatočné množstvo energie. Vápnik a horčík zaisťuje správnu funkciu svalov a komplex vitamínov B je dôležitý pre energetický metabolizmus. Spôsob použitia Rozpustite 1 odmerku prášku (31,5 g) v 500 ml vody a dostatočne premiešajte. Použite pred, počas (každých 15 min) alebo po fyzickej námahe. Zloženie Glukóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan horečnatý, sladidla látka: E950, extrakt semien z guarany (Paullinia cupana), aroma, vitamíny (thiamin mononitrát, riboflavin, kyselina nikotinová, pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina pteroylmonoglutami, kyanokobalamin), barviva: E104, E110. Priemerné nutričné hodnoty ve 100 g / v 1 dávke (31,5 g)Energetická hodnota - 1419 kJ / 334 kcal / 447 kJ / 105 kcalBielkoviny - 0 g / 0 gSacharidy - 83,5 g / 26,3 gTuky - 0 g / 0 gSodík - 1110 mg / 350 mgDraslík - 413 mg / 130 mgChlor - 381 mg / 120 mgVápník - 381 mg / 120 mgHorčík - 190 mg / 60 mgVitamin B1 - 0,55 mg / 173 µgVitamin B2 - 0,7 mg / 220 µgVitamin B - 8 mg / 2,5 mgVitamin B5 - 3 mg / 945 µgVitamin B6 - 0,7 mg / 220 µgBiotin - 25 µg / 7,9 µgKyselina listová - 100 µg / 32 µgVitamin B12 - 1,25 µg / 0,39 µgExtrakt z ženšenu - 159 mg / 50 mg

  9,26 € -17% 11,19 €

 • Red Bull sugar free 0,25 l

  Red Bull sugar free 0,25 l

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Nápoj Red Bull Energy Drink je funkční nápoj s jedinečnou kombinací přísad bez přidaného cukru. Byl vytvořen speciálně pro situace se zvýšenou duševní a fyzickou zátěží. Nápoj Red Bull Energy Drink osvěžuje tělo i mysl. Nápoj Red Bull Energy Drink zvyšuje výkon, zvyšuje soustředěnost a rychlost reakce, zlepšuje bdělost, zlepšuje emoční stav a stimuluje metabolismus. Účinky nápoje Red Bull oceňují na celém světě špičkoví sportovci, odborníci vystavení vysoké pracovní zátěži, aktivní studenti a řidiči na dlouhých cestách.

  1,45 €

 • ActivLab Isoactive iontový nápoj s guaranou 20 sáčků pomeranč Výživový doplnok

  ActivLab Isoactive iontový nápoj s guaranou 20 sáčků pomeranč

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Isoactive zvyšuje absorpci vody během fyzické zátěže a zajišťuje dostatečné množství energie. Vápník a hořčík zajišťuje správnou funkci svalů a komplex vitamínů B je důležitý pro energetický metabolismus. Guarana má stimulační účinky na organismus. Způsob použití: Rozpusťte obsah sáčku v 500 ml vody a dostatečně promíchejte. Použijte před, během (každých 15 min) nebo po fyzické námaze. Složení: Glukóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, sladidla látka: E950, extrakt semen z guarany (Paullinia cupana), aroma, vitamíny (thiamin mononitrát, riboflavin, kyselina nikotinová, pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina pteroylmonoglutami, kyanokobalamin), barviva: E104, E110. Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g / v 1 dávce (31,5 g)Energetická hodnota - 1419 kJ / 334 kcal / 447 kJ / 105 kcalBílkoviny - 0 g / 0 gSacharidy - 83,5 g / 26,3 gTuky - 0 g / 0 gSodík - 1110 mg / 350 mgDraslík - 413 mg / 130 mgChlor - 381 mg / 120 mgVápník - 381 mg / 120 mgHořčík - 190 mg / 60 mgVitamin B1 - 0,55 mg / 173 µgVitamin B2 - 0,7 mg / 220 µgNiacin - 8 mg / 2,5 mgVitamin B5 - 3 mg / 945 µgVitamin B6 - 0,7 mg / 220 µgBiotin - 25 µg / 7,9 µgKyselina listová - 100 µg / 32 µgVitamin B12 - 1,25 µg / 0,39 µgExtrakt z guarany - 317 mg / 100 mg Velikost balení:20 x 31,5 g

  9,85 €

 • ActivLab Isoactive iontový nápoj s ženšenom 630 g grapefruit Výživový doplnok

  ActivLab Isoactive iontový nápoj s ženšenom 630 g grapefruit

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Isoactive je izotonický iontový nápoj v prášku, ktorý obsahuje optimálny pomer sacharidov, iónov (vápnik, horčík, sodík, draslík, chlór), komplex vitamínov B a extrakt zo ženšenu. Isoactive zvyšuje absorpciu vody počas fyzickej záťaže a zabezpečuje dostatočné množstvo energie. Vápnik a horčík zaisťuje správnu funkciu svalov a komplex vitamínov B je dôležitý pre energetický metabolizmus. Spôsob použitia Rozpustite 1 odmerku prášku (31,5 g) v 500 ml vody a dostatočne premiešajte. Použite pred, počas (každých 15 min) alebo po fyzickej námahe. Zloženie Glukóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan horečnatý, sladidla látka: E950, extrakt z ženšenu (Panax ginseng), aroma, vitamíny (thiamin mononitrát, riboflavin, kyselina nikotinová, pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina pteroylmonoglutami, kyanokobalamin), barviva: E124. Priemerné nutričné hodnoty ve 100 g / v 1 dávce (31,5 g)Energetická hodnota - 1419 kJ / 334 kcal / 447 kJ / 105 kcalBielkoviny - 0 g / 0 gSacharidy - 83,5 g / 26,3 gTuky - 0 g / 0 gSodík - 1110 mg / 350 mgDraslík - 413 mg / 130 mgChlor - 381 mg / 120 mgVápník - 381 mg / 120 mgHorčík - 190 mg / 60 mgVitamin B1 - 0,55 mg / 173 µgVitamin B2 - 0,7 mg / 220 µgVitamin B - 8 mg / 2,5 mgVitamin B5 - 3 mg / 945 µgVitamin B6 - 0,7 mg / 220 µgBiotin - 25 µg / 7,9 µgKyselina listová - 100 µg / 32 µgVitamin B12 - 1,25 µg / 0,39 µgExtrakt z ženšenu - 159 mg / 50 mg

  9,26 € -17% 11,19 €

 • ActivLab Isoactive iontový nápoj s ženšenem 20 sáčků grapefruit Výživový doplnok

  ActivLab Isoactive iontový nápoj s ženšenem 20 sáčků grapefruit

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Isoactive zvyšuje absorpci vody během fyzické zátěže a zajišťuje dostatečné množství energie. Vápník a hořčík zajišťuje správnou funkci svalů a komplex vitamínů B je důležitý pro energetický metabolismus. Ženšen napomáhá regeneraci organismu. Způsob použití: Rozpusťte obsah sáčku v 500 ml vody a dostatečně promíchejte. Použijte před, během (každých 15 min) nebo po fyzické námaze. Složení: Glukóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, sladidla látka: E950, extrakt z ženšenu (Panax ginseng), aroma, vitamíny (thiamin mononitrát, riboflavin, kyselina nikotinová, pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina pteroylmonoglutami, kyanokobalamin), barviva: E124, E110. Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g / v 1 dávce (31,5 g):Energetická hodnota - 1419 kJ / 334 kcal / 447 kJ / 105 kcalBílkoviny - 0 g / 0 gSacharidy - 83,5 g / 26,3 gTuky - 0 g / 0 gSodík - 1110 mg / 350 mgDraslík - 413 mg / 130 mgChlor - 381 mg / 120 mgVápník - 381 mg / 120 mgHořčík - 190 mg / 60 mgVitamin B1 - 0,55 mg / 173 µgVitamin B2 - 0,7 mg / 220 µgVitamin B - 8 mg / 2,5 mgVitamin B5 - 3 mg / 945 µgVitamin B6 - 0,7 mg / 220 µgBiotin - 25 µg / 7,9 µgKyselina listová - 100 µg / 32 µgVitamin B12 - 1,25 µg / 0,39 µgExtrakt z ženšenu - 159 mg / 50 mg Velikost balení:20 x 31,5 g

  9,85 €

 • ActivLab HotSport iontový nápoj 1000 g citron Výživový doplnok

  ActivLab HotSport iontový nápoj 1000 g citron

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Hot Sport Drink zvyšuje absorpci vody během fyzické zátěže a poskytuje dostatečné množství energie. Vápník a hořčík zajišťují správnou funkci svalů a komplex vitamínů B je důležitý pro energetický metabolismus. Způsob užití a dávkování:Smíchejte jednu odměrku prášku (37 g) s 500 ml vody nebo 15 g s 200 ml vody a dostatečně promíchejte. Použijte před (500 ml hodinu před tréninkem), během (1000 ml každou hodinu během tréninku) nebo po fyzické zátěži (alespoň 500 ml hodinu po tréninku). Složení:Maltodextrin, glukóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma, L-caritine, vitamíny (kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferol-acetát, retinylacetát, cholekalciferol, d-panothenate vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát , kyselina pteroylmonoglutamic, d-biotin, fylochinon, kyanokobalamin) a minerální látky (chlorid sodný, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, fosforečnan vápenatý), sladidla látky E950, barviva: E140. Obsahuje cukr a sladidlo. Nutriční hodnoty ve 100 gEnergetická hodnota - 1549 kJ / 364 kcalBílkoviny - 0 gSacharidy - 91 gTuky - 0 gVitamin A - 800 µgVitamin D - 5 µgVitamin E - 12 mgVitamin K - 75 µgVitamin C - 80 mgThiamin - 1,1 mgRiboflavin - 1,4 mgNiacin - 16 mgVitamin B6 - 1,6 mgFolacin - 200 µgVitamin B12 - 2,5 µgKyselina pantotenová - 6 mgBiotin - 50 mgVápník - 123 mgMagnezium - 57 mgSodík - 533 mgDraslík - 480 mgL-karnitin - 333,3 mg  

  15,20 €

 • MAXX IONT 1000 ml višeň Výživový doplnok

  MAXX IONT 1000 ml višeň

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Nutriční hodnoty ve 100g* Energetická hodnota 63,75 kJ / 15 kcal Bílkoviny 3,75 g Sacharidy 0,1 g Tuky 0,1 g Složení: Voda, kyselina askorbová, taurin, jahodová emulze, arginin alfa-ketoglutarate, citruline malate, acetyl l-carnitin, umělá sladidla (acesulfam K, cyklamát sodný), konzervant (sorban draselný), Vitamin C, Vitamin E , Niacin,, Pantothenic acid, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, kyselina listová, Biotin, Vitamin B12, Podium, Potassium, Kalcium, Magnesium, Zinek, železo Doporučené dávkování Rozmíchejte 10 ml produktu Maxx Iont s 500 ml vody. Užijte v průběhu nebo po sportovním výkonu. Užijte maximálně 2 nápoje v průběhu dne. Upozornění Vhodné pro sportovce. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící matky. Uschovejte při teplotě 5-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

  12,24 €

 • ISO Plus, izotonický nápoj v prášku, 700 g, Olimp - Tropic Blue Výživový doplnok

  ISO Plus, izotonický nápoj v prášku, 700 g, Olimp - Tropic Blue

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Charakteristika: OLIMP Iso Plus je izotonický nápoj určený k užívání během, nebo po náročném tréninku nebo tělesné námaze   Nutriční informace (ve 100 g prášku) Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 87,4 z toho cukry: 70 g, Tuky: 0 g, Vláknina: 0 g, Sodík 0,5 g Energetická hodnota (ve 100 g prášku): 1461,3 kJ/ 349,6 kcal Složení (v 17,5 g prášku a 250 ml vody) sacharidový-mix (cukr, maltodextrin, glukóza, fruktóza), regulátor kyselosti - kyselina jablečná, minerálních prvků (chlorid sodný: fosforečnan draselný: 85,7 mg *4,3%, fosforečnan vápenatý: 25 mg *3,1%, citronan sodný, uhličitan hořečnatý: 12,6 mg *3,3%), zahušťovadlo - arabská guma, aroma, L-glutamin, L-karnitin, vitamínů (L-kyselina askorbová - vit. C: 16 mg *20%, dl-alfa-tokoferyl acetát - vit. E: 2,4 mg *20%, nikotinamid - niacin: 3,2 mg *20%, D-biotin: 10 ug *20%, retinyl acetát - vit. A: 160 ug *20%, D-pantotenát - kyselina pantotenová: 1,2mg *20%, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6: 0,3 mg *20%, cholekalciferol - vit. D: 1 ug *20%, pteroylmonoglutamic kyselina - kyselina listová, thiamin mononitrát - vit. B1: 0,2 mg *20%, riboflavin - vit. B2: 0,5 ug *20%, kyanokobalamin - vit. B12: 0,5 ug * 20%), sladidla - sukralosa, acesulfam K, barvy: riboflavin (citron), beta-karotenu (pomeranč-grapefruit), E133 (tropic).     Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. DávkováníRozpusťte 17,5 g prášku (2 ploché polévkové lžíce) ve 250 ml vody. Užívejte podle potřeby, zejména při cvičení a náročné fyzické práci BaleníBalení obsahuje 700 g - 40 dávek.

  8,07 €

 • VITAR Iontový nápoj multiiont 20 sáčkov Výživový doplnok

  VITAR Iontový nápoj multiiont 20 sáčkov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Dôležitých minerálnych látok a vitamínov, ktoré organizmus stráca pri ťažkej fyzickej aktivite. Zmes prispieva na pokrytie odporúčanej dennej dávky týchto nevyhnutných látok. V sypkej zmesi sú obsiahnuté vitamíny B, C, D, E a K.

  6,07 €

 • OLIMP Carbo-Nox iontový nápoj citron 1000 g Výživový doplnok

  OLIMP Carbo-Nox iontový nápoj citron 1000 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Složení ve 100 g Bílkoviny 0 g, Sacharidy 95 g z toho cukry 25 g, Tuky 0,1 g, Vláknina 0 g, Sodík 0 g, L-arginin 1 g. 95% sacharidů (maltodextrin, glukóza, izomaltulosa), 1% L-arginin-hydrochlorid, regulátor kyselosti - kyselina citronová, kyselina jablečná, 1% minerálních složek (fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, hořečnatý hydroxycarbonate, železné fumaráty, mangan sulfát, jodid draselný, chrom chlorid sodný molybden, seleničitan sodný), aromata, 0,1% vitamínů (L-kyselina askorbová - vit C, dl-alfa-tokoferol acetát. vit E, nikotinamid. niacin, D-biotin, retinylacetate - vit, D-kalcium pantotenát -. kyselina pantotenová, pyridoxin hydrochlorid. vit B6, cholekalciferol -. vit D, pteroylmonoglutamová kyselina - kyselina listová, thiamin mononitrát - vit B1, riboflavin. -vit. B2, kyanokobalamin - vit. B12), sladidla - acesulfam K, sukralóza, barvy: beta-karoten (pomerančová příchuť), karmín (višeň příchuť), riboflavin (příchuť citrónu). Energetická hodnota 1592,5 kJ / 381 kcal. Doporučené dávkování Užívejte  2-4 porce denně, v závislosti na frekvenci a intenzitě tréninku a tělesné hmotnosti. Jednu porci 50 g - 90 g (3 odměrky nebo 5 polévkových lžic) rozmíchejte do 100 ml vody. Balení obsahuje 1000 g.

  6,84 €

 • ALL STARS IONTSTAR SPORT 1000ML PINK GREP Výživový doplnok

  ALL STARS IONTSTAR SPORT 1000ML PINK GREP

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Xpower IontStar ® Sport Sirup – doplněk stravy se sladidly. Před výkonem zajistí správnou hydrataci organismu a připraví tělo na maximální výkon, v průběhu výkonu doplní a podporuje uvolnění potřebné energie. Výživové údaje na 100 ml přípravku Energetická hodnota 1201,5 kJ/ 283kcal, Tuky < 1 g, z toho - nasycené mastné kyseliny < 0,5 g, Sacharidy 67 g, z toho - cukry 65 g, Bílkoviny < 1,5 g, Sůl 1,5 g.  Aktivní látky mg/10 ml, Taurin 500, DMG - DiMethylGlycine 300, L-citrulin malát 100, Beta-Alanin(CarnoSyn®) 100, L-Karnitin 100. Složení sacharóza, fruktóza, glukóza, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, taurin, chlorid sodný, sladidlo acesulfam K; N, N-dimethylglycine , sladidlo sukralosa. Splenda®, citronan hořečnatý, citrát draselný, konzervant: sorban draselný, L-citrulin malát, Beta-Alanin (CarnoSyn®), L-Karnitin báze, barviva (příchuť citron - tartrazín; příchuť jahoda azorubín a tartrazín; příchuť růžový grep - žluť SY, košenila červená; příchuť pomeranč - karoten, beta apo8-karotenal; příchuť ananas - žluť SY, tartrazín; příchuť multivitamín - žluť SY, tartrazín; příchuť višeň - azorubín, příchuť černý rybíz - azorubín, košenila červená, brilantní modř). Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a korýšů. Návod k použití a doporučené dávkování Před použitím protřepte. Rozmíchejte 10 ml sirupu v 500 ml vody. Hotový nápoj neskladujte déle než 24 hod. Maximální denní dávka je 50 ml koncentrátu. Průměrná osmolalita takto připraveného nápoje 175-195 mOsm / 1 l. Důležitá upozornění Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Barviva žluť SY, košenilová červeň, azorubin a tartrazin mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

  16,12 € -5% 17,05 €

 • AMINOSTAR XPOWER Recovery XT pomeranč 500 g Výživový doplnok

  AMINOSTAR XPOWER Recovery XT pomeranč 500 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Xpower Recovery XT obsahuje kombinaci sacharidů účinně stimuluje novotvorbu energetických zásob. Kromě základních iontů-minerálů je přípravek doplněn o další účinné látky Další účinné látky L-leucin a L-isoleucin - esenciální aminokyseliny, jsou základem proteinů, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty L-glutamin - neesenciální aminokyselina, základní stavební látka bílkovin s největším zastoupením ve svalové buňce směs minerálů - vápník a hořčík, které přispívají k normální činnosti svalů a nervového systému. Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze v organizmu, jejíž porušení, především při sportovním výkonu, může být příčinou svalových křečí. arginin alfa-ketoglutarát Průměrné nutriční hodnoty 500 ml nápoje Bílkoviny 6,2 g, Sacharidy 24 g, Tuky 0,17 g.  Aktivní látky - Vápník/Ca 130, Hořčík/Mg 120, L-Leucin 497, L-Isoleucin 497, L-Glutamin 1001, L-Glycin HCl 1001, Arginin alfa-ketoglutarát 2002. Dextróza, maltodextrin, sukrasweet (sladidlo: sukralóza/maltodextrin 1/10), arginin afla-ketoglutarát, glukonan draselný, mléčnan hořečnatý, mléčnan vápenatý, L-glycin HCl, L-glutamin, regulátor kyselosti kyselina citrónová, L-leucin, L-isoleucin, aroma, barviva tartrazin, košenilová červeň, karmín. Doporučené dávkování Nápoj připravíme rozpuštěním 35 g prášku (velká odměrka naplněná pod spodní okraj úchytky) v 500 ml vody. Nechte asi 5-10 minut odstát a poté důkladně promíchejte. Podávejte ihned skončení zátěže. Důležitá upozornění Nápoj je určen výhradně pro sportovce! Nápoj v žádném případě není vhodný pro diabetiky, těhotné a kojící ženy a děti do 12 let a osoby trpící vysokým krevním tlakem a poruchami činnosti ledvin. Nekonzumujte denně více než 2 litry nápoje a to jen v případě, že absolvujete náročnou fyzickou zátěž, jejíž doba trvání výrazně překročila 60 minut. Po otevření skladujte v suchu a chladnu. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Skladujte při teplotě do 25ºC. Chraňte před mrazem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření potřebujte do 3 měsíců. Tartrazin a košenilová červeň mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

  21,00 €

 • AMINOSTAR XPOWER IontStar sport sirup pomeranč 1000 ml Výživový doplnok

  AMINOSTAR XPOWER IontStar sport sirup pomeranč 1000 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Xpower IontStar ® Sport Sirup – doplněk stravy se sladidly. Před výkonem zajistí správnou hydrataci organismu a připraví tělo na maximální výkon, v průběhu výkonu doplní a podporuje uvolnění potřebné energie. Výživové údaje na 100 ml přípravku Energetická hodnota 1201,5 kJ/ 283kcal, Tuky < 1 g, z toho - nasycené mastné kyseliny < 0,5 g, Sacharidy 67 g, z toho - cukry 65 g, Bílkoviny < 1,5 g, Sůl 1,5 g.  Aktivní látky mg/10 ml, Taurin 500, DMG - DiMethylGlycine 300, L-citrulin malát 100, Beta-Alanin(CarnoSyn®) 100, L-Karnitin 100. Složení sacharóza, fruktóza, glukóza, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, taurin, chlorid sodný, sladidlo acesulfam K; N, N-dimethylglycine , sladidlo sukralosa. Splenda®, citronan hořečnatý, citrát draselný, konzervant: sorban draselný, L-citrulin malát, Beta-Alanin (CarnoSyn®), L-Karnitin báze, barviva (příchuť citron - tartrazín; příchuť jahoda azorubín a tartrazín; příchuť růžový grep - žluť SY, košenila červená; příchuť pomeranč - karoten, beta apo8-karotenal; příchuť ananas - žluť SY, tartrazín; příchuť multivitamín - žluť SY, tartrazín; příchuť višeň - azorubín, příchuť černý rybíz - azorubín, košenila červená, brilantní modř). Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a korýšů. Návod k použití a doporučené dávkování Před použitím protřepte. Rozmíchejte 10 ml sirupu v 500 ml vody. Hotový nápoj neskladujte déle než 24 hod. Maximální denní dávka je 50 ml koncentrátu. Průměrná osmolalita takto připraveného nápoje 175-195 mOsm / 1 l. Důležitá upozornění Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Barviva žluť SY, košenilová červeň, azorubin a tartrazin mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

  16,12 €

 • NUTREND Unisport 1 l pomeranč Výživový doplnok

  NUTREND Unisport 1 l pomeranč

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby, pro efektivnější hydrataci a doplnění potřebných minerálů. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je UNISPORT nápoj hypotonický (tzn. hypoosmolální - 185 mmol/l při poměru 1:50). Tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje, a to jak před fyzickou zátěží, tak v jejím průběhu, ale i v období zotavení. UNISPORT je určený pro: podporu kvalitního pitného režimu během dne, doplňování tekutin před fyzickou aktivitou, během ní i po jejím skončení. Z 1000 ml nápojového koncentrátu připravíte až 70 l hotového hypotonického nápoje. UNISPORT je vhodný pro řešení pitného režimu sportovců a fyzicky zatěžovaných jedinců. Balení: 1000 ml Doporučené dávkování: 10 ml koncentrátu do 6,5 dcl vody. Maximálně 50 ml koncentrátu za den. Pro děti od 3 let maximálně 20 ml koncentrátu denně. Pro přípravu nepoužívejte minerální vody z důvodu narušení osmolality nápoje a minerální rovnováhy.

  15,84 € -16% 18,90 €

 • ISOSTAR Energy šport drink prášok POMARANČ 790 g Výživový doplnok

  ISOSTAR Energy šport drink prášok POMARANČ 790 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Isostar izotonický nápoj s predĺženým energetickým účinkom s príchuťou pomaranča. Potravina pre zvláštnu výživu - vhodné pre športovcov a pri zvýšenom telesnom výkone. Je vhodný len ako doplnenie vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Charakteristika Vhodný pre dlhodobú vytrvalostnú záťaž nad 2 hod. Izotonický nápoj s predĺženým energetickým účinkom Obsahuje viac uhľohydrátov, najmä dlhších polysacharidov pre pomalšie vyprázdňovanie žalúdka a trvalú dodávku energie a zároveň obmedzenú zložku jednoduchých cukrov Jednoduché a zložené uhľohydráty plynule dodávajú energiu pri dlhodobom výkone Obsahuje vylepšenú zmes antioxidantov k predchádzaniu kyslíkovému dlhu Vitamíny C a E pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom, vitamín C prispieva k zníženiu únavy Zloženie Maltodextrín, sacharóza, farbivá: farbivo červenej repy a karetonoidy, okysľujúca látka: kyselina citrónová, aróma, citran sodný, chlorid sodný, vitamíny C, E a B1, obsahuje sodík. Užívanie Pite 150 ml pred dlhodobým výkonom, v priebehu výkonu 150-250 ml každých 15 min. a 150 ml po výkone.

  13,96 € -0% 13,97 €

 • NUTREND Unisport 1 l cherry Výživový doplnok

  NUTREND Unisport 1 l cherry

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby, pro efektivnější hydrataci a doplnění potřebných minerálů. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je UNISPORT nápoj hypotonický (tzn. hypoosmolální - 185 mmol/l při poměru 1:50). Tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje, a to jak před fyzickou zátěží, tak v jejím průběhu, ale i v období zotavení. UNISPORT je určený pro: podporu kvalitního pitného režimu během dne, doplňování tekutin před fyzickou aktivitou, během ní i po jejím skončení. Z 1000 ml nápojového koncentrátu připravíte až 70 l hotového hypotonického nápoje. UNISPORT je vhodný pro řešení pitného režimu sportovců a fyzicky zatěžovaných jedinců. Balení: 1000 ml Doporučené dávkování: 10 ml koncentrátu do 6,5 dcl vody. Maximálně 50 ml koncentrátu za den. Pro děti od 3 let maximálně 20 ml koncentrátu denně. Pro přípravu nepoužívejte minerální vody z důvodu narušení osmolality nápoje a minerální rovnováhy.

  15,84 € -16% 18,90 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam