Podrobné informácie

Cream Okamžite po aplikácii pleť získa svoju plastickosť, farebný tón je zjednotený, pleť je vyhladená a vypnutá, po mesiaci štruktúra pokožky je obnovená, pleť je rozjasnená, tvárové kontúry sú znova zreteľné.

Informácie o produkte

Výrobca: Helena Rubinstein
Značka: HELENA RUBINSTEIN
Produktová rada:
Kód výrobku: 231180
Kód EAN: 3605520748318
Držiteľ rozhodnutia: Helena Rubinstein

Popis tovaru Helena Rubinstein Prodigy RePlasty Cream SPF15 15ml

Kozmetika Helena Rubinstein

Helena Rubinstein Prodigy RePlasty Cream SPF15 Intenzívny liftingový krém pre normálnu až zmiešanú pleť.

Okamžite poskytuje viditeľnú protivráskový a vyhladzujúci akciu.

Vaša pokožka konečne získa vzhľad vašich snov!

Naplní ju nádych mladosti.

Obsahuje:

Mezo-solution - exkluzívny komplex vychádzajúci z mezoliftu obnovuje štruktúru pokožky a rozjasňuje ju, kyselina ferulová - zložka prírodného pôvodu je jednou z najúčinnejších prirodzených látok chrániacich kožné bunky pred starnutím, či už ide o starnutí vplyvom pribúdajúceho veku alebo starnutia vplyvom pôsobenia vonkajších agresorov, " Glow-Filter "- rozjasňuje pleť a chráni ju pred UV žiarením. Okamžite po aplikácii pleť získa svoju plastickosť, farebný tón je zjednotený, pleť je vyhladená a vypnutá, po mesiaci štruktúra pokožky je obnovená, pleť je rozjasnená, tvárové kontúry sú znova zreteľné.

Použiť:

Aplikujte ráno na dokonale vyčistenú pleť (tvár a krk), vyhnite sa očnému okoliu.

Helena Rubinstein

Helena Rubinstein sa v roku 1908 vydala za amerického novinára poľského pôvodu, Edwarda Tita. V Paríži otvorila v roku 1912 ďalšie prvotriedne salón na adrese: Rue Faubourg-Saint-Honoré. Až do svojej smrti v roku 1965 (94 rokov), žila milionárka Helena Rubinstein veľmi intenzívne. Jeden z nesmrteľných výrokov Heleny Rubinstein znie: "Žiadna žena nie je škaredá, len niektoré sú lenivé". Novou tvárou, značky Heleny Rubinstein sa stala slávna americká herečka Demi Moore, lebo stelesňuje elegantný, upravenú, a moderné ženkost s podobným charizmu zakladateľky Heleny Rubinstein.

Recenzie

Recenzie produktu Helena Rubinstein Prodigy RePlasty Cream SPF15 15ml

Diskusia

Diskusia k produktu Helena Rubinstein Prodigy RePlasty Cream SPF15 15ml

Pridať nový príspevok do diskusie