Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » F » FILLERINA

FILLERINA

FILLERINA je prémiová dermokozmetika so švajčiarskými patentami, ktorá bojuje proti známkam stárnutia pleti v každom veku. Už po prvej aplikácii FILLERINA starostlivosti je vidieť, že pleť je maximálne hydratovaná, vyplnená, pôsobí mladšie a je pružnejšia.

Vzhľadom k tomu, že každá pleť má svoje špecifické potreby a nachádza sa v inom štádiu stárnutia, je FILLERINA starostlivosť dostupná v 3 stupňoch, podľa konkrétnych potrieb pleti.

·        Stupeň 1 jemné vrásky spôsobené vekom, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabovania kože, najmä v oblasti pier a líc.

·        Stupeň 2 viditeľné vrásky spôsobené vekom, viditeľné mimické vrásky, zreteľný nerovný mikroreliéf, oblasti s viditeľným ochabnutím kože, najmä v oblasti pier a líc.

·        Stupeň 3 hlboké vrásky spôsobené vekom a hlboké mimické vrásky, veľmi zreteľný nerovný mikroreliéf, výrazné ochabnutie kože, najmä v oblasti pier a líc.

 

Technológia produktov značky FILLERINA je založená na vonkajšej aplikácii kyseliny hyalurónovej a to buď vo forme gélu, pomocou špeciálneho aplikátora alebo vo forme krému. Zloženie všetkých produktov je veľmi unikátne, pretože obsahuje 6 molekúl kyseliny hyalurónovej rôznej hmotnosti a veľkosti, vďaka čomu dokáže FILLERINA pôsobiť nielen na povrchu pokožky, ale dostane sa práve i do hlbších vrstiev kože.

 

FILLERINA

Produktové rady

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam