Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » D » DRICLOR

DRICLOR

Driclor Solution je vysoko účinný antiperspirant určený nielen pre použitie v podpazuší, možno ho aplikovať na akúkoľvek nadmerne sa potiaca časť ľudského tela. Ak teda v drogériách bežne dostupné antiperspiranty nie sú schopné vyriešiť váš problém s nadmerným potením, je pre vás Driclor jasná voľba.

Vzdali ste už boj s neustále sa tvoriacimi kruhmi na oblečení z nadmerného potenia? Ak áno, určite ste zatiaľ nevyskúšali antiperspirant Driclor. Ide bez diskusie o jeden z najúčinnejších liekov proti nadmernej tvorbe potu. Vďaka svojmu zloženiu dokáže eliminovať potenie už po prvom použití a zbaví vás starostí spojených s nadmerným potením a z neho vychádzajúcich nepríjemných situácií.

Driclor Solution sa aplikuje na suchú, nepodráždenú kožu tesne pred spaním, počas dňa potom už jeho aplikácia nie je nutná. Ako náhle sa tvorba potu zníži na prijateľnú úroveň, čo bude trvať približne týždeň, je možné aplikáciu obmedziť na dve až tri opakovania týždenne.

Mnohé kladné recenzie a pozitívne ohlasy v internetových diskusiách hovoria jednoznačne v prospech tohto antiperspirantu. Využite jeho účinky aj vy a zbavte sa tak nadobro nepríjemného nadmerného potenia!

Viac informácií
Produktové rady: Aktívna dovolenka ,
  • DRICLOR Solution roll-on 20 ml

    2 dni

    Niektorí ľudia trpia nekontrolovaným potením dokonca aj pri normálnej teplote. Pocit nervozity, rovnako ako aj vysoká teplota alebo vlhkosť môžu tieto situácie ešte zhoršovať. Ako a kedy Driclor používať? Prvých 7-10 dní používajte Driclor 1 krát denne, a to večer. Použitie si naplánujte ako poslednú činnosť pred spaním. Behom dňa už Driclor nepoužívajte. Ihneď ako sa potenie zníži na vami požadovanú úroveň /za 7-10 dní), môžete použitie prípravku znížiť na 2-3 krát za týždeň či menej. Driclor roztok nepoužívajte na podráždenú, porušenú, či čerstvo oholenú kožu. použitie si naplánujte ako poslednú činnosť pred spaním, keď ste už úplne v pokoji. pred použitím Dricloru sa presvedčite, či je pokožka na miestach kam ho použijete úplne suchá. nasledujúci deň ráno umyte a osušte ošetrené miesta. DRICLOR počas dňa znovu nepoužívajte! Driclor používajte zo začiatku každý večer, pokým pozorujete potenie počas dňa. Za určitú dobu môžete zistiť, že Vám postačuje použiť prípravok dvakrát do týždňa, neskôr jedenkrát v týždni resp. aj menej často.

    9,70 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam