MojaLekáreň.sk
Hľadať

DRICLOR pro ženy

Driclor Solution je vysoko účinný antiperspirant určený nielen pre použitie v podpazuší, možno ho aplikovať na akúkoľvek nadmerne sa potiaca časť ľudského tela. Ak teda v drogériách bežne dostupné antiperspiranty nie sú schopné vyriešiť váš problém s nadmerným potením, je pre vás Driclor jasná voľba.

Vzdali ste už boj s neustále sa tvoriacimi kruhmi na oblečení z nadmerného potenia? Ak áno, určite ste zatiaľ nevyskúšali antiperspirant Driclor. Ide bez diskusie o jeden z najúčinnejších liekov proti nadmernej tvorbe potu. Vďaka svojmu zloženiu dokáže eliminovať potenie už po prvom použití a zbaví vás starostí spojených s nadmerným potením a z neho vychádzajúcich nepríjemných situácií.

Driclor Solution sa aplikuje na suchú, nepodráždenú kožu tesne pred spaním, počas dňa potom už jeho aplikácia nie je nutná. Ako náhle sa tvorba potu zníži na prijateľnú úroveň, čo bude trvať približne týždeň, je možné aplikáciu obmedziť na dve až tri opakovania týždenne.

Mnohé kladné recenzie a pozitívne ohlasy v internetových diskusiách hovoria jednoznačne v prospech tohto antiperspirantu. Využite jeho účinky aj vy a zbavte sa tak nadobro nepríjemného nadmerného potenia!

Kategórie

DRICLOR Solution roll-on 20 ml

DRICLOR Solution roll-on 20 ml

DRICLOR Solution roll-on 20 ml DRICLOR Solution roll-on 20 ml

Antiperspirant pomáha znižovať nadmerné potenie. Vhodný na podpazušie…

Na sklade

14,69 €

Filter produktov

Podrobné filtrovanie

Cena (Eur)
Štítky
Forma výrobku

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.