Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Manikúra, pedikúra » Domáca pedikúra

Domáca pedikúra

Starostlivosť o nohy by mala byť súčasťou života každého jedného z nás, predsa len, nohy nás celý život nosia po svete. Ak sa budete o ne patrične starať, vyhnete sa v budúcnosti nepríjemným otlakom, pľuzgierom alebo nepekne zarasteným a boľavým nechtom.

Pokiaľ nemáte dostatok času alebo peňazí na profesionálne ošetrenie v salóne, nezúfajte! Pedikúru totižto môžete zvládnuť i sami.

Najprv doprajte chodidlám vodnú kúpeľ - buď mydlovou alebo slanou vodou. Koža zmäkne a pôjde ľahšie odstrániť. Potom prichádzajú na rad rašple, pomocou ktorých zrohovatenú kožu dostanete ľahko preč.

Domáca pedikúra vyrieši radu problémov

 • stvrdnutá a odumretá koža
 • popraskané päty
 • neestetické nechty na nohách
 • mykózy chodidiel a nechtových lôžok
 • kurie oká a bradavice
 • ťažké a opuchnuté nohy

Vyberte si medzi klasickými pomôckami od firmy Solingen, alebo siahnite po elektronickom pilníku Beper či Schoil Velvet Smooth Diamond. Potom pomocou klieští alebo nožničiek nechty zastrihnite do roviny, aby nezarastali do kože, opatrne zaoblite hrany a radujte sa zo svojich dokonalých nôh!

Avšak pozor, skalpelom sa radšej vyhnite. Neprofesionálne použitie totiž môže uškodiť.

Pre domáce ošetrenie si môžete zohnať dokonca celé "profi" sady - ide o elektrický prístroj vhodný na suchú i mokrú pedikúru - brúsi, leští, vyhladzuje nechty a navyše odstraňuje tvrdú kožu a mozole.

Po obrúsení použite na nohy peeling a následne chodidlá ošetrite krémom či balzamom. Dobrým tipom je Eubos Urea krém na nohy, Eucerin Urea alebo výrobky od firmy Kneipp

Na úplný záver môžete nechty nalakovať. A potom už jen vkĺznite do teplých froté ponožiek a relaxujete.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Ni 58 Rašple na zrohovatělou kůži

  Ni 58 Rašple na zrohovatělou kůži

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Rašple na odstranění zrohovatělé kůže na chodidlech. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Fakta Neponechávat ve vlhkém prostředí. Poznámka Pedikúra je ošetřování kůže a nehtů na nohou. Jde o výkony, při kterých je zákazníkům poskytována správná odborná péče o nohy a nehty a pň kterých jsou odstraňovány některé vady. Pedikérka také provádí poradenskou službu. Při pedikúře je na ploskách nohou odstraňována zrohovatělá kůže, puchýře, kuří oka a u starších lidi též četné otlačeniny a mozoly. Provádí se i ošetření nehtů, u kterých rovněž dochází k poškození a deformacím. Nehty vůbec mají zvláštní význam, podle jejich vzhledu a stavu se při určitých zkušenostech dá rozpoznat, jakými vnitřními chorobami klient trpí nebo co mu chybí, odráží se to na jejich specifickém vzhledu. Dají se rozeznat např. onemocnění diabetická, jater nebo ledvin. Péče o nohy je patrnější u starších lidí a většinou u žen. U mladší generace se s větší péčí setkáme spíše u těch povolání, při nichž jsou nohy více namáhány, např. u servírek, kadeřnic, prodavaček apod.

  4,84 €

 • SCHOLL Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND modrý

  SCHOLL Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND modrý

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Prístroj je vybavený rýchlo rotujúcou micralumina hlavou, ktorá umožňuje rýchlo, bezpečne a bezbolestne odstrániť nežiaducu tvrdú kožu. Vďaka rotačnej hlavici odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu tvrdú a odumretú kožu na pätách, zanecháva chodidlá hladké a hebké na dotyk. Výhody výrobku ergonomicky tvarovaná mäkká rukoväť špeciálne navrhnutý Micralumina brúsny valec, možno ho odňať a umyť, napájanie na 4 × AA batérie (súčasťou balenia). Odporúčané použitie Pred použitím odstráňte ochranný kryt valčeka. Uistite sa, že je valček správne vložený do prístroja. Nepoužívajte bez valčeka! Zapnite prístroj otočením strieborného prstenca a priložte na pätu. Odumretá koža sa bude postupne odlupovať. Používajte iba na suchú pokožku. Vypnite a skontrolujte, či ste dosiahli jemnosti, ktorú si prajete. Ak nie, zapnite a opakujte, kým nie je dosiahnutá požadovaná úroveň jemnosti. Vypnite prístroj otočením strieborného prstenca. Umyte nohy od obrúsenej kože a dôkladne osušte. Naneste hydratačný krém. Dôležité upozornenie Nepoužívajte na rovnakom mieste po dobu dlhšiu ako 3 až 4 sekundy naraz. Prestaňte, keď koža začne bolieť!

  21,05 € -47% 39,99 €

 • SOLINGEN S780 Náhradní čepele do hoblíku (bal.10ks)

  SOLINGEN S780 Náhradní čepele do hoblíku (bal.10ks)

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  made in Solingen

  1,05 €

 • NEUTROGENA krém suché chodidla 100 ml

  NEUTROGENA krém suché chodidla 100 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Zmierňuje a zoslabuje nadmerné zhrubnutie rohovej vrstvy kože. Okamžitý, dlouhotrvající účinek. Diskrétní parfemace, krém nezanechává mastný pocit. 1. deň: okamžitá úľava od suchosti, zjemňuje drsné miesta od 3 dňa: praskliny sú viditeľne redukované 24-hodinová hydratácia Obsahuje jedinečnú zložku Jasparello, ktorá umožňuje glycerínu preniknúť rohovou vrstvou do hlbších vrstiev pokožky, kde viaže vlhkosť a potom zadržiava vlhkosť v hornej rohovej vrstve pokožky. Krémy na nohy NEUTROGENA? Nórska receptúra ​​pôsobí ako ošetrujúci zábal - poskytujú intenzívnu regeneráciu i pre veľmi suchú a popraskanú pokožku chodidiel, dlhodobo ju hydratujú a posilňujú jej obrannú funkciu. Použitie Krémom jemne masírujte čistá chodidlá až do úplného vstrebania. Zamerajte sa predovšetkým na oblasť päty. Obsahuje: glycerín, alantoín, bisabolol, panthenol, jasparello

  6,34 € -4% 6,57 €

 • PHYTENEO KOLODIUM FORTE 10ML Registrovaný liečivy prípravok

  PHYTENEO KOLODIUM FORTE 10ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Popis výrobku Phyteneo Kolodium forte 10 ml: Phyteneo Kolódium forte je roztok charakteristickej vône, ktorý sa používa pre šetrné odstraňovanie bradavíc, stvrdnutej, zrohovatenej kože a kurích ôk. Prípravok obsahuje kolódium (roztok nitro celulózy v zmesi alkoholu), kyselinu salicylovú a mliečnu. Tieto zložky zaisťujú šetrné rozrušenie vrstvy tuhej, zrohovatenej, hrubej kože. Ďalej obsahuje zložky rastlinného pôvodu: lastovičník väčší, Thuje, ricínový olej a prchavá frakcia borovicovej živice. Lastovičník obsahuje vysoké množstvo alkaloidov (chelidonin, chelidoxanthin) s antivírusovým účinkom a je používaný ako prostriedok na odstraňovanie bradavíc. Thuja obsahuje rad monoterpénov (thujon, isothujon, fenchon, sabinen a α-pinén) a má imunostimulačné a antivírusové účinky. Čistený terpentín z borovicovej živice obsahuje terpény pinén, camphen a limonén. Pôsobí antisepticky, podporuje prekrvenie tkaniva, zvyšuje rezorpciu patologicky zmeneného tkaniva a podporuje tvorbu granulačného tkaniva. Použitie Aplikuje sa v množstve 2-3 kvapiek 2x denne. Nanášame najlepšie tyčinkou na uzávere alebo dreveným špáradlom priamo na postihnuté miesto. Po nakvapkaní kvapalina rýchlo vyschne a vytvorí na povrchu pokožky film. Aplikácia sa vykonáva opakovane až sa nechá zrohovatená koža bezbolestne odstrániť. Pred odstraňovaním vrchnej vrstvy tkaniva najlepšie ponorte miesto na päť minút do teplej vody s prídavkom kuchynskej soli. Osušte a opatrne obrúste povrch bradavice napr pemzou. Pozor, bradavice sú vírusového pôvodu a môžu sa prenášať. Používajte preto vlastné hygienické pomôcky aby ste zabránili ich prenosu. Odporúčaná doba súvislého používanie nemá presiahnuť 10 dní. Opakované použitie na rovnakom mieste je možné začať až po 5-7 dňoch. Liek by nemali používať tehotné alebo dojčiace ženy. V prípade ochorenia cukrovkou sa o použití lieku poraďte s lekárom. Neaplikovať na zdravú pokožku a na sliznice, na bradavice v oblasti genitálií a konečníka ani na materské znamienka. Upozornenie Nepoužívajte prípravok v prípade alergií alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, týkajúce sa užívania tohto lieku, opýtajte sa svojho odborného lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri izbovej teplote v suchom mieste a v tme, po otvorení tesne uzavrite. Pozor, prípravok je horľavý. Pri náhodnom požití vypite väčšie množstvo vody, pri zasiahnutí očí vypláchnite tečúcou vodou a okamžite vyhľadajte lekárske ošetrenie. Ak spozorujete vedľajšie účinky, obráťte na svojho lekára. Ingredients / Zloženie: Alcohol, Lactic Acid, Salicylic Acid, Chelidonium Majus Extract, Ethyl acetate, Thuya occidentalis Extract, Ricinus communis Oil, Nitrocellulose, Turpentine, Chlorophyllum cupreum (CI 75810) Obsah: 10 ml Použiteľnosť: 24 mesiacov

  4,68 €

 • SCHOLL Velvet Smooth náhradné hlavice Hrubé 2 kusy

  SCHOLL Velvet Smooth náhradné hlavice Hrubé 2 kusy

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Používanie je veľmi jednoduché. Jemnými krúživými pohybmi prechádzajte pilníkom po stvrdnutej koži a uvidíte, ako stará kože mizne. Uľaví sa vám, akonáhle vaše chodidlá budú znovu jemné a hladké. Výhody výrobku zvlášť navrhnutá Micralumina výmenná hlavica - možno ho odňať a umyť, zanecháva chodidlá hladké a hebké na dotyk jemný a účinný rotačný pohyb odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu tvrdú a odumretú kožu na pätách Ako používať Výmena rotačnej hlavice: Hlavicu je potrebné vymeniť, ak sa zníži jej účinnosť. S týmto zariadením používajte iba Scholl Velvet Smooth Micralumina rotačné hlavice. Uistite sa, že je strojček vypnutý. Vyberte výmennú hlavicu - stlačte príslušné tlačidlo na strane strojčeka a jemným ťahom vyberte hlavicu. Novú hlavicu osaďte na jednotku tak, že stlačíte kliny po oboch stranách hlavice a tú potom vložte do strojčeka. Pred použitím skontrolujte, že rotačná hlavica je dobre nasadená na strojček.

  8,80 € -36% 13,80 €

 • Four Seasons vytvrzovač laků na nehty 12 ml

  Four Seasons vytvrzovač laků na nehty 12 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pospícháte a přesto chcete mít upravené nehty? Naneste na nehty dvě vrstvy barevného laku FOUR SEASONS®, nechte asi dvě minuty zaschnout. Pak použijte vytvrzovač FOUR SEASONS®, který vše dosuší, zvýší lesk a trvanlivost laku. Vytvoří pevný a zároveň pružný ochranný film, který také zamezí odlupování barevného laku.

  2,05 €

 • Four Seasons nehtový olej 12ml

  Four Seasons nehtový olej 12ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Přípravek nehtového programu řady FOUR SEASONS® je nehtový olej s kolagenem. Obsahuje látky, které příznivě ovlivňují růst nehtů, napomáhají odstranit vysušenost nehtů po aplikaci laků a odlakovačů. Obsažený kolagen příznivě ovlivňuje regeneraci třepících se nehtů a zpevňuje je. Nanáší se na nehet a nehtovou kůžičku a je vhodný také při modeláži nehtů.

  2,05 €

 • Four Seasons regenerátor křehkých nehtů 12ml

  Four Seasons regenerátor křehkých nehtů 12ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Regenerátor FOUR SEASONS® obsahuje látky, které Vašim nehtům dodají potřebnou výživu a vlhkost, a které zabrání jejich nežádoucímu třepení. Zároveň také vyrovná drobné nerovnosti nehtů. Obsahuje UV stabilizátor, který omezuje vliv slunečního záření na lakový film, který pak nežloutne, nemění mechanické vlastnosti ani barevný odstín. Použití: Regenerátor používáme jako podkladový lak, ale i samostatně, kdy na Vašich nehtech vytvoří matný nádech. Balení:12 ml.

  2,00 €

 • Pilník skleněný barevný oboustranný 14 cm 1110B

  Pilník skleněný barevný oboustranný 14 cm 1110B

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Skleněný pilník představuje špičkový výrobek pro péči o nehty. Kromě tradičního kosmetického využití si skleněné pilníky se zajímavou dekorací či potištěné logem získávají oblibu jako neobvyklé dárky a reklamní předměty. Skleněný pilník s oběma konci kulatými zaručuje zvýšenou úroveň bezpečnosti a je vhodný pro děti a pro cestovní účely (zvláště do letadla).

  1,59 €

 • SOLINGEN pilník široký PL 500

  SOLINGEN pilník široký PL 500

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  made in Solingen

  1,59 €

 • Four Seasons změkčovač kůžičky nehtů 14 ml

  Four Seasons změkčovač kůžičky nehtů 14 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Změkčovač se používá nejen ke změkčení kůžiček nehtů, ale i pro jejich výživu. Obsažené látky zabraňují dehydrataci, nadměrnému odmaštění a štěpení nehtové kůžičky. Dávkování Gel se nanáší na kůžičku, nechá se krátce působit a poté se kůžička lehce zatlačí a neodstřihává se. Po použiti změkčovače kůžička dorůstá pomaleji.

  2,00 €

 • SCHOLL Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND ružový

  SCHOLL Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND ružový

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  SCHOLL Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND ružový rýchlo a jednoducho odstráni stvrdnutú kožu a zanechá vaše chodidlá mäkké a jemné ako zo salónu. Vďaka rotačnej hlavici odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu tvrdú a odumretú kožu na pätách. Výhody pilníka ergonomicky tvarovaná rukoväť špeciálna mikroabrazívna hlavica umývateľná výmenná hlavica napájanie na 4 × AA batérie (súčasťou balenia) kompatibilný s náhradnými hlavicami Velvet Smooth  Výsledok rýchlo, jednoducho a bezbolestne odstráni stvrdnutú kožu zanechá vaše chodidlá mäkké a jemné Návod na použitie Pred použitím odstráňte ochranný kryt valčeka. Uistite sa, že je valček správne vložený do prístroja. Nepoužívajte bez valčeka! Zapnite prístroj otočením strieborného prstenca a priložte na pätu. Odumretá koža sa bude postupne odlupovať. Používajte iba na suchú pokožku. Vypnite a skontrolujte, či ste dosiahli jemnosti, ktorú si prajete. Ak nie, zapnite a opakujte, kým nie je dosiahnutá požadovaná úroveň jemnosti. Vypnite prístroj otočením strieborného prstenca. Umyte nohy od obrúsenej kože a dôkladne osušte. Naneste hydratačný krém. Upozornenie Nepoužívajte na rovnakom mieste po dobu dlhšiu ako 3 až 4 sekundy naraz. Prestaňte, keď koža začne bolieť!

  21,05 € -47% 39,99 €

 • Four Seasons posilovač nehtů 14ml

  Four Seasons posilovač nehtů 14ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Nový ochranný, prodyšný lak na nehty - posilovač nehtů FOUR SEASONS® se používá na vysušené, dehydratované a poškozené nehty. Obsahuje přírodní proteiny (kukuřičný, sójový, pšeničný) a kyselinu citronovou, která příznivě ovlivňuje působení těchto bílkovinných proteinů na narušené nehty.Přítomný panthenol posiluje slabé nehty, udržuje jejich přirozenou hydrataci a zvyšuje jejich odolnost. Používá se zejména pro nehty vystavené působení saponátů, čistících prostředků, chemikálií a mechanických vlivů. Nanáší se na nehet samostatně.

  2,05 €

 • SOLINGEN PL rašple / pilník na zrohovatělou kůži PEDI 560

  SOLINGEN PL rašple / pilník na zrohovatělou kůži PEDI 560

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Nástroj na pedikůru - ošetření plosky nohou, paty, nehtů - začistění po zastřižení nehtů, odstranění zhrohovatělé kůže. Doporučuje se pravidelná péče o nohy.

  1,91 €

 • SOLINGEN YES 6010 žiletky k seřezávači 10 ks

  SOLINGEN YES 6010 žiletky k seřezávači 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  1,87 €

 • DR. MÜLLER Tea Tree Oil masážny krém na nohy 150 ml

  DR. MÜLLER Tea Tree Oil masážny krém na nohy 150 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vysoko účinný masážny krém na nohy s obsahom antiseptického oleja čajovníka austrálskeho na zmiernenie bolestí unavených alebo opuchnutých nôh a zlepšenie ich prekrvenia. Má dezodoračný účinok, zabraňuje poteniu nôh a účinne odstraňuje ich zápach. Zmäkčuje a zvláčňuje stvrdnutú kožu na chodidlách. Prináša úľavu pri kŕčových žilách. Účinné látky tea Tree Oil glycerín mentol Tea Tree Oil Austrálsky Tea Tree Oil zo stromu Melaleuca alternifolia je preslávený už mnohými generáciami pre svoje vynikajúce antiseptické a liečebné vlastnosti.

  5,56 € -9% 6,08 €

 • SOLINGEN PL 120/13 oboustranný safírový pilník na nehty 13 cm

  SOLINGEN PL 120/13 oboustranný safírový pilník na nehty 13 cm

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Nenechávat ve vlhkém prostředí. Nástroj není nerezový. Safírový pilník slouží ke zkrácení a úpravě nehtů. Pilník je oboustranný. Jedna strana je hrubší a druhá jemná pro konečnou úpravu.

  1,50 €

 • SOLINGEN PL137 Smirkový pilník barevný 18cm

  SOLINGEN PL137 Smirkový pilník barevný 18cm

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Smirkový pilník určený na rychlou péči o nehty. Fakta Ideální pilník do každé kabelky pro pohotové použití. Různé barevné vzory.

  1,14 €

 • Pilník skleněný 1010B barevný 9cm

  Pilník skleněný 1010B barevný 9cm

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Skleněný pilník na nehty je velmi jemný a šetrný prostředek na údržbu nehtů. Fakta Pro své malé rozměry je vhodný na cesty.

  1,50 €

 • SCHOLL rašpľa na zrohovatenú kožu

  SCHOLL rašpľa na zrohovatenú kožu

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  SCHOLL rašpľa na zrohovatenú kožu zaistí hladkú pokožku Vašich nôh. Zloženie jemná a hrubá strana brúsna hlava rašple je z nerezovej ocele, čím zaisťuje trvalú brúsnosť a dlhú životnosť modrý prúžok na rukoväti (termoplast) zaisťuje, že rukoväť nekĺže ani vo vlhkom prostredí kúpeľne Výsledok hrubšia strana odstráni najtvrdšie vrstvy kože jemnejšia strana pomáha odstrániť jej zvyšky a dohladiť pokožku hladká pokožka nôh Odporúčané použitie Nohy umyte a dôkladne osušte. Použite hrubšiu stranu (označená jedným vystúpeným bodom) na odstránenie zrohovatenej kože. Jemnejšiu stranu (označená dvoma vystupujúcimi bodmi) použite na dočistenie a uhladenie. Nohy opláchnite a osušte. Po použití umyte rašpľu teplou vodou a nechajte uschnúť.

  4,28 € -27% 5,89 €

 • SCHOLL náhradné žiletky do hoblíka 10 kusov

  SCHOLL náhradné žiletky do hoblíka 10 kusov

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  SCHOLL náhradné žiletky do hoblíka. Hoblík na zrohovatenú kožu je bezpečný, účinný a ľahko udržiavateľný výrobok s dlhodobou životnosťou. Výsledok rýchlo a účinne odstraňuje stvrdnutú kožu a otlaky vyhladzuje povrch pokožky ideálny na oblasť päty a bruška chodidiel Balenie obsahuje 10 ks žiletiek.

  3,30 € -34% 5,00 €

 • KNEIPP Máslo pro péči o chodidla 100 ml

  KNEIPP Máslo pro péči o chodidla 100 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Máslo pro péči o chodidla Kneipp je účinným pomocníkem v boji se zrohovatělou kůží chodidel a plísněmi nohou. Produkt je vhodný také pro diabetiky. Dopřejte svým unaveným chodidlům péči, kterou si zaslouží. 10 % obsah urey napomáhá hydrataci pokožky. Přírodní extrakt z měsíčku lékařského svědčí namáhané pokožce. Bambucké máslo spolu s vitamínem E přispívají k lepší regeneraci zrohovatělé kůže. Máslo dále obsahuje zklidňující panthenol a éterický pomerančový olej, který má osvěžující i silné deodorační účinky. Doporučná aplikace Naneste tenkou vrstvu a jemně vmasírujte do chodidel. Máslo je velmi výživné. Důležité upozornění Kosmetický prostředek. Neužívejte vnitřně a uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Složení produktu Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Urea, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Palmitic/Stearic Triglyceride, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate Citrate, Calendula Officinalis (Marigold) Flwer Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Menthol, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Eugenol, p-Anisic-Acid, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Triacetin, Tocopherol. Balení obsahuje 100 ml.

  7,36 €

 • KLESTE na nehty s pružinou 14cm SI-001 Registrovaný liečivy prípravok

  KLESTE na nehty s pružinou 14cm SI-001

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Velikost 14 cm Masivní provedení na silné nehty Vhodné pro manikúru i pedikúru

  8,08 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam