Úvodná strana Krása a osobná hygiena Manikúra, pedikúra Domáca pedikúra Kliešte

Kliešte na nechty na nohách

Žiadna profesionálna manikúra a hlavne pedikúra sa neobíde bez použitia klieští, klieštičiek alebo nožníc na nechty. Kvalitné kliešte nesmierne oceníte hlavne pri strihaní nechtov na nohách, pretože práve tie bývajú veľmi tvrdé a odolné proti akejkoľvek úprave. Malé klieštičky zase ľahko a rýchlo skrátia nechty na rukách, čo ocenia hlavne muži. Očkové kliešte potom ľahko odstránia stvrdnutú kožu okolo nechtov a vaše nohy budú v pohode.

Kliešte na nechty na nohách - detailný popis

Medzi top výrobcov nástrojov na manikúru a pedikúru patrí spoločnosť Solingen. Ta ponúka profesionálne nerezové výrobky, ktoré vrátia vašim nechtom šmrnc, zdravie a eleganciu. Medzi jej produktami ale nechýbajú ani nástroje na domáce použitie, ktoré nevyžadujú sterilizáciu. Tie sú vyrobené z ušľachtilej ocele a ich povrch je pochromovaný alebo poniklovaný. Kvalitná pedikúra vám jednoducho s kvalitnými kliešťami pôjde ako po masle.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika