Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Manikúra, pedikúra » Domáca pedikúra » Pilníky

Pilníky

Pilník je neoddeliteľnou súčasťou manikúrovej sady. Slúži k rýchlej úprave nechtov pre domáce či profesionálne použitie. Vyberte si zo širokej škály od klasických pilníkov až po elegantné sklenené, ktoré zamedzujú štiepeniu nechta.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • SCHOLL Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND modrý

  SCHOLL Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND modrý

  Darček Akcia

  Darček

  skladom > 5 ks

  Prístroj je vybavený rýchlo rotujúcou micralumina hlavou, ktorá umožňuje rýchlo, bezpečne a bezbolestne odstrániť nežiaducu tvrdú kožu. Vďaka rotačnej hlavici odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu tvrdú a odumretú kožu na pätách, zanecháva chodidlá hladké a hebké na dotyk. Výhody výrobku ergonomicky tvarovaná mäkká rukoväť špeciálne navrhnutý Micralumina brúsny valec, možno ho odňať a umyť, napájanie na 4 × AA batérie (súčasťou balenia). Odporúčané použitie Pred použitím odstráňte ochranný kryt valčeka. Uistite sa, že je valček správne vložený do prístroja. Nepoužívajte bez valčeka! Zapnite prístroj otočením strieborného prstenca a priložte na pätu. Odumretá koža sa bude postupne odlupovať. Používajte iba na suchú pokožku. Vypnite a skontrolujte, či ste dosiahli jemnosti, ktorú si prajete. Ak nie, zapnite a opakujte, kým nie je dosiahnutá požadovaná úroveň jemnosti. Vypnite prístroj otočením strieborného prstenca. Umyte nohy od obrúsenej kože a dôkladne osušte. Naneste hydratačný krém. Dôležité upozornenie Nepoužívajte na rovnakom mieste po dobu dlhšiu ako 3 až 4 sekundy naraz. Prestaňte, keď koža začne bolieť!

  25,98 € -35% 39,99 €

 • SCHOLL Velvet Smooth náhradné hlavice Hrubé 2 kusy

  SCHOLL Velvet Smooth náhradné hlavice Hrubé 2 kusy

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Používanie je veľmi jednoduché. Jemnými krúživými pohybmi prechádzajte pilníkom po stvrdnutej koži a uvidíte, ako stará kože mizne. Uľaví sa vám, akonáhle vaše chodidlá budú znovu jemné a hladké. Výhody výrobku zvlášť navrhnutá Micralumina výmenná hlavica - možno ho odňať a umyť, zanecháva chodidlá hladké a hebké na dotyk jemný a účinný rotačný pohyb odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu tvrdú a odumretú kožu na pätách Ako používať Výmena rotačnej hlavice: Hlavicu je potrebné vymeniť, ak sa zníži jej účinnosť. S týmto zariadením používajte iba Scholl Velvet Smooth Micralumina rotačné hlavice. Uistite sa, že je strojček vypnutý. Vyberte výmennú hlavicu - stlačte príslušné tlačidlo na strane strojčeka a jemným ťahom vyberte hlavicu. Novú hlavicu osaďte na jednotku tak, že stlačíte kliny po oboch stranách hlavice a tú potom vložte do strojčeka. Pred použitím skontrolujte, že rotačná hlavica je dobre nasadená na strojček.

  8,80 € -36% 13,80 €

 • SCHOLL Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND ružový

  SCHOLL Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND ružový

  Darček Akcia

  Darček

  skladom > 5 ks

  SCHOLL Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá DIAMOND ružový rýchlo a jednoducho odstráni stvrdnutú kožu a zanechá vaše chodidlá mäkké a jemné ako zo salónu. Vďaka rotačnej hlavici odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu tvrdú a odumretú kožu na pätách. Výhody pilníka ergonomicky tvarovaná rukoväť špeciálna mikroabrazívna hlavica umývateľná výmenná hlavica napájanie na 4 × AA batérie (súčasťou balenia) kompatibilný s náhradnými hlavicami Velvet Smooth  Výsledok rýchlo, jednoducho a bezbolestne odstráni stvrdnutú kožu zanechá vaše chodidlá mäkké a jemné Návod na použitie Pred použitím odstráňte ochranný kryt valčeka. Uistite sa, že je valček správne vložený do prístroja. Nepoužívajte bez valčeka! Zapnite prístroj otočením strieborného prstenca a priložte na pätu. Odumretá koža sa bude postupne odlupovať. Používajte iba na suchú pokožku. Vypnite a skontrolujte, či ste dosiahli jemnosti, ktorú si prajete. Ak nie, zapnite a opakujte, kým nie je dosiahnutá požadovaná úroveň jemnosti. Vypnite prístroj otočením strieborného prstenca. Umyte nohy od obrúsenej kože a dôkladne osušte. Naneste hydratačný krém. Upozornenie Nepoužívajte na rovnakom mieste po dobu dlhšiu ako 3 až 4 sekundy naraz. Prestaňte, keď koža začne bolieť!

  25,98 € -35% 39,99 €

 • SOLINGEN PL rašple / pilník na zrohovatělou kůži PEDI 560

  skladom 1 - 2 ks

  Užití Nástroj na pedikůru - ošetření plosky nohou, paty, nehtů - začistění po zastřižení nehtů, odstranění zhrohovatělé kůže. Doporučuje se pravidelná péče o nohy.

  1,91 €

 • SCHOLL náhradné žiletky do hoblíka 10 kusov

  SCHOLL náhradné žiletky do hoblíka 10 kusov

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  SCHOLL náhradné žiletky do hoblíka. Hoblík na zrohovatenú kožu je bezpečný, účinný a ľahko udržiavateľný výrobok s dlhodobou životnosťou. Výsledok rýchlo a účinne odstraňuje stvrdnutú kožu a otlaky vyhladzuje povrch pokožky ideálny na oblasť päty a bruška chodidiel Balenie obsahuje 10 ks žiletiek.

  3,30 € -34% 5,00 €

 • SCHOLL Velvet náhradné valčeky do elektrického pilníka na chodidlá extra…

  skladom > 5 ks

  SCHOLL Velvet smooth náhradná hlavica do elektrického pilníka na chodidlá DIAMOND rýchlo a jednoducho odstráni stvrdnutú kožu a zanechá vaše chodidlá mäkké a jemné. Výhody pilníka ergonomicky tvarovaná rukoväť špeciálna mikroabrazívna hlavica umývateľná výmenná hlavica napájanie na 4 × AA batérie (súčasťou balenia) Výsledok rýchlo, jednoducho a bezbolestne odstráni stvrdnutú kožu  zanechá vaše chodidlá mäkké a jemné  Odporúčaný postup Pred použitím odstráňte ochranný kryt valčeka. Uistite sa, že je valček správne vložený do prístroja. Nepoužívajte bez valčeka! Zapnite prístroj otočením strieborného prstenca a priložte na pätu. Odumretá kože sa bude postupne odlupovať. Používajte iba na suchú pokožku. Vypnite a skontrolujte, či ste dosiahli jemnosti, ktorú si prajete. Ak nie, zapnite a opakujte, kým nie je dosiahnutá požadovaná úroveň jemnosti. Vypnite prístroj otočením strieborného prstenca. Umyte nohy od obrúsenej kože a dôkladne osušte. Naneste hydratačný krém. Upozornenie Nepoužívajte na rovnakom mieste po dobu dlhšiu ako 3 až 4 sekundy vkuse. Prestaňte, keď koža začne bolieť! 

  12,99 €

 • SCHOLL náhradné valčeky do elektrického pilníka na chodidlá Wet&Dry hrubé…

  skladom > 5 ks

  SCHOLL náhradný valček do elektrického pilníka na chodidlá Wet&Dry, ktorý má dve rýchlosti a je vylepšenou verziou pilníka Velvet Smooth DIAMOND. Jeho hlavnou výhodou je vodotesnosť. Výsledok rýchlo, jednoducho a bezbolestne odstráni stvrdnutú kožu zanechá vaše chodidlá mäkké a jemné Odporúčaný postup Zapojte USB kábel do zástrčky, zástrčku zapojte do elektrickej zásuvky. Priložte pilník na chodidlá na dobíjaciu stanicu tak, aby sa guľaté body dotýkali. Uistite sa, že obe zariadenia sú úplne suché. Pri nabíjaní bude blikať zelené svetlo (ak sa pilník na chodidlá nabíja, nepoužívajte ho). Po kompletnom nabití bude zelené svetlo neprerušovane svietiť. Odpojte zástrčku z elektrickej zásuvky. Uistite sa, že je rotačná hlavica do pilníku na chodidlá bezpečne nasadená. Nepoužívajte bez pripojenej rotačnej hlavice. Zariadenie zapnite a vypnite stlačením. Pre zmenu rýchlosti na pomalý alebo rýchly chod použite prepínač. Rotačnou hlavicou jemne prechádzajte cez stvrdnutú kožu a pokračujte až do dosiahnutia požadovanej úrovne hebkosti (nepoužívajte na rovnakom mieste neprerušovane po dobu dlhšiu ako 3 až 4 sekundy). Ak na pilník na chodidlá zatlačíte príliš silno, vypne sa. Utrite alebo opláchnite nadbytočnú odumretú kožu a nohy vysušte. Naneste hydratačný krém a vmasírujte ho do svojich nádherne hebkých nôh. Čistenie po použití: Pilník na chodidlá vypnite a opláchnite pod tečúcou vodou. Vysušte ho čistou suchou utierkou a uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosah detí. Výmena rotačnej hlavice: Rotačnú hlavicu vymeňte, keď zistíte, že je menej účinná. Riaďte sa nižšie uvedenými krokmi a skontrolujte, že je pilník na chodidlá vypnutý. V tomto pilníku na chodidlá používajte iba rotačné hlavice Scholl Velvet Smooth Wet & Dry. 

  12,99 €

 • SCHOLL Velvet náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty 3 ks

  skladom 3 - 5 ks

  Balení obsahuje tři různé náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty SCHOLL Velvet smooth: k pilování broušení a leštění nehtů na rukou i nohou Výsledek použití je velice komfortní a nenáročné nehty mají zdravý lesk a vzhled Doporučený postup Zapilujte nehty do požadovaného tvaru. Nehty na nohou pilujte rovně na šířku, abyste zabránili jejich zarůstání. Obrušujte povrch nehtů, abyste vyhladili nerovnosti a optimálně připravili povrch nehtů na leštění. V zájmu zamezení nadměrného namáhání nehtů neobrušujte jednotlivé nehty častěji než jednou za 14 dní po dobu 15 vteřin. Leštění dodá Vašim nehtům během pouhých několika okamžiků přirozený lesk. Pro zachování požadovaného lesku postup podle potřeby opakujte. Funguje na jednu tužkovou (AA) baterii.

  5,50 €

 • Pilník skleněný barevný oboustranný 14 cm 1110B

  skladom do 24 hodín

  Skleněný pilník představuje špičkový výrobek pro péči o nehty. Kromě tradičního kosmetického využití si skleněné pilníky se zajímavou dekorací či potištěné logem získávají oblibu jako neobvyklé dárky a reklamní předměty. Skleněný pilník s oběma konci kulatými zaručuje zvýšenou úroveň bezpečnosti a je vhodný pro děti a pro cestovní účely (zvláště do letadla).

  1,59 €

 • SOLINGEN pilník široký PL 500

  skladom do 24 hodín

  made in Solingen

  1,59 €

 • SOLINGEN PL 120/13 oboustranný safírový pilník na nehty 13 cm

  skladom do 24 hodín

  Užití Nenechávat ve vlhkém prostředí. Nástroj není nerezový. Safírový pilník slouží ke zkrácení a úpravě nehtů. Pilník je oboustranný. Jedna strana je hrubší a druhá jemná pro konečnou úpravu.

  1,50 €

 • SCHOLL elektrický pilník na nehty + náhradní hlavice 3 kusy

  skladom > 5 ks

  SCHOLL Velvet smooth elektrický pilník na nehty díky němuž dosáhnete na svých nehtech efektu přirozeného lesku. Výsledek použití je velice komfortní a nenáročné nehty mají zdravý lesk a vzhled Doporučený postup Zapilujte nehty do požadovaného tvaru. Nehty na nohou pilujte rovně na šířku, abyste zabránili jejich zarůstání. Obrušujte povrch nehtů, abyste vyhladili nerovnosti a optimálně připravili povrch nehtů na leštění. V zájmu zamezení nadměrného namáhání nehtů neobrušujte jednotlivé nehty častěji než jednou za 14 dní po dobu 15 vteřin. Leštění dodá Vašim nehtům během pouhých několika okamžiků přirozený lesk. Pro zachování požadovaného lesku postup podle potřeby opakujte. Funguje na jednu tužkovou (AA) baterii.

  22,57 €

 • SOLINGEN PL137 Smirkový pilník barevný 18cm

  skladom do 24 hodín

  Užití Smirkový pilník určený na rychlou péči o nehty. Fakta Ideální pilník do každé kabelky pro pohotové použití. Různé barevné vzory.

  1,14 €

 • Pilník skleněný 1010B barevný 9cm

  skladom do 24 hodín

  Užití Skleněný pilník na nehty je velmi jemný a šetrný prostředek na údržbu nehtů. Fakta Pro své malé rozměry je vhodný na cesty.

  1,50 €

 • SCHOLL rašpľa na zrohovatenú kožu

  SCHOLL rašpľa na zrohovatenú kožu

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  SCHOLL rašpľa na zrohovatenú kožu zaistí hladkú pokožku Vašich nôh. Zloženie jemná a hrubá strana brúsna hlava rašple je z nerezovej ocele, čím zaisťuje trvalú brúsnosť a dlhú životnosť modrý prúžok na rukoväti (termoplast) zaisťuje, že rukoväť nekĺže ani vo vlhkom prostredí kúpeľne Výsledok hrubšia strana odstráni najtvrdšie vrstvy kože jemnejšia strana pomáha odstrániť jej zvyšky a dohladiť pokožku hladká pokožka nôh Odporúčané použitie Nohy umyte a dôkladne osušte. Použite hrubšiu stranu (označená jedným vystúpeným bodom) na odstránenie zrohovatenej kože. Jemnejšiu stranu (označená dvoma vystupujúcimi bodmi) použite na dočistenie a uhladenie. Nohy opláchnite a osušte. Po použití umyte rašpľu teplou vodou a nechajte uschnúť.

  4,93 € -16% 5,89 €

 • Pilník skleněný oboustranný 140/2mm č.1111

  skladom do 24 hodín

  2,30 €

 • Skleněný pilník. 9 cm

  skladom do 24 hodín

  2,27 €

 • A - 50350 Skleněný pilník 13.5 cm

  skladom do 24 hodín

  Neponechávat ve vlhkém prostředí.

  2,45 €

 • Silk´n elektrický leštič nehtů Micro Nail

  skladom 1 - 2 ks

  Elektrický pilník pomocí rotujících válečků nehty jemně obrousí a následně i vyleští do bohatého lesku. Výsledek je patrný až po dobu dvou týdnů. Nyní se můžete dokonale postarat o své nehty i bez návštěvy drahého salonu krásy. Silk'n MicroNail je snadno ovladatelný. Díky kompaktnímu a ergonomickému designu můžete snadno ošetřit nehty bez pomoci kosmetičky. Kromě toho je Micro Nail vhodný pro péči o nehty na rukou i na nohou. Micro Nail můžete použít i na gelové nehty, akrylové nehty a umělé nehty. Ať už jste doma nebo na cestách, Silk'n Micro Nail je ideální zařízení pro rychlou manikúru. Proč Silk´n Micro Nail? Shon a spěch v našem životě často znamená, že máme méně času pro péči o náš vzhled, než bychom si přáli. Zejména nehty tak mohou být v péči zanedbávány. Naštěstí se Silk´n Micro Nail už nedostatek času není problém. Vyleštěné nehty během několika sekund Výsledek ošetření je viditelný až 2 týdny V balení dodávány 2 válečky: 1x micro hladký váleček a 1x micro brousící váleček Vhodné pro nehty na rukou i na nohou Možné použít i pro gelové nehty, akrylové nehty a umělé nehty Napájeno 2x AA bateriemi (jsou součástí dodávky) Možnost dokoupení samostatných nových válečků Ruční nebo elektrické ošetření Leštění a pilování nehtů ručně pomocí klasického pilníku a leštičky vyžaduje čas a úsilí. Nehet je nutno několikrát ošetřit za použití různých typů nástrojů, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Nehty se navíc mohou stát křehkými, pokud je ručně brousíte v obou směrech přes nehet. Vzhledem k tomu, že Silk'n Micro Nail plně elektrický, je práce s ním velice jednoduchá a nenáročná. Tento typ zařízení se používá i v profesionálních nehtových studiích. Přístroj má dva válečky, každý s jinou funkcí. I ty nejdrsnější nehty se stanou hladké a lesklé během několika vteřin. Válečky se vždy otáčejí v jednom směru, takže je snadné zajistit, že vaše nehty zůstanou v tom nejlepším stavu. Dva válečky, jedna snadná práce. Silk'n Micro Nail je dodáván se 2 válečky jako standard: s micro brousícím válečkem a s micro leštícím válečkem. Brousící váleček je šedý a je určen k vyhlazení nerovností na nehtu a vyrovnání jeho plochy.Leštící váleček je bílý a je určen k vyleštění nehtu do krásného zářivého lesku. Lesk vydrží na nehtu až po dobu dvou týdnů.Pro nejlepší výsledek vždy dodržujte pořadí ošetření: začněte se šedým válečkem a poté použijte bílý váleček. Doporučujeme Vám, abyste neošetřovali vaše nehty více než dvakrát za měsíc. Toto doporučení není jen ve prospěch Vašich nehtů, ale i pro životnost válečků.

  43,34 €

 • Pilník skleněný nehty 1110SW2 14cm oboustraný SWAROWSKI

  skladom do 24 hodín

  Skleněný pilník oboustranný, používat na úpravu suchých nehtů, pilník lze sterilizovat, při pádu je rozbitný. Nepoužívejte na umělé nehty.

  5,24 €

 • SOLINGEN 120/9 Pilník na nehty safírový 9cm

  skladom do 24 hodín

  made in Solingen

  4,24 €

 • SOLINGEN 120/13 Pilník na nehty safírový 13cm

  skladom do 24 hodín

  made in Solingen

  4,51 €

 • SCHOLL Velvet Smooth Wet & Dry Elektrický pilník

  SCHOLL Velvet Smooth Wet & Dry Elektrický pilník

  Akcia

  2 dni

  Elektrický pilník Scholl Velvet Smooth Wet & Dry s dvoma rýchlosťami brúsneho valčeka je vylepšenou verziou svojho predchodcu Velvet Smooth Diamond. Jeho hlavnou výhodou je vodotesnosť. Balenie obsahuje: 1x vodotesný dobíjací pilník na chodidlá 1x rotačná hlavica Wet & Dry 1x dobíjacia stanica a kábel Výsledok rýchlo, jednoducho a bezbolestne odstráni stvrdnutú kožu zanechá vaše chodidlá mäkké a jemné Ako začať? Zapojte USB kábel do zástrčky, zástrčku zapojte do elektrickej zásuvky. Priložte pilník na chodidlá na dobíjaciu stanicu tak, aby sa guľaté body dotýkali. Uistite sa, že obe zariadenia sú úplne suché. Pri nabíjaní bude blikať zelené svetlo (ak sa pilník na chodidlá nabíja, nepoužívajte ho). Po kompletnom nabití bude zelené svetlo neprerušovane svietiť. Odpojte zástrčku z elektrickej zásuvky. Uistite sa, že je rotačná hlavica do pilníka na chodidlá bezpečne nasadená. Nepoužívajte bez pripojenej rotačnej hlavice. Zariadenie zapnete a vypnete stlačením. Pre zmenu rýchlosti na pomalý alebo rýchly chod použite prepínač. Rotačnou hlavicou jemne prechádzajte cez stvrdnutú kožu a pokračujte až do dosiahnutia požadovanej úrovne hebkosti (nepoužívajte na rovnakom mieste po neprerušovanú dobu dlhšiu ako 3 až 4 sekundy). Pokiaľ na pilník na chodidlá zatlačíte príliš silno, vypne sa. Utrite alebo opláchnite nadbytočnú odumretú kožu a nohy osušte. Naneste hydratačný krém a vmasírujte ho do svojich nádherne hebkých nôh. Čistenie po použití: Pilník na chodidlá vypnite a opláchnite pod tečúcou vodou. Osušte ho čistou suchou utierkou a uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Výmena rotačnej hlavice: Rotačnú hlavicu vymeňte, keď zistíte, že je menej účinná. Riaďte sa nižšie uvedenými krokmi a skontrolujte, že je pilník na chodidlá vypnutý. V tomto pilníku na chodidlá používajte iba rotačnú hlavicu Scholl Velvet Smooth Wet & Dry.

  43,12 € -37% 68,65 €

 • Ni 60 / 13 Safírový pilník 13 cm

  skladom do 24 hodín

  Užití Safírový pilník na pilování nehtů. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Fakta Neponechávat ve vlhkém prostředí.

  2,94 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam