Úvodná stránka » Dôležité upozornenia

Dôležité upozornenia

Vážení zákazníci,

máme pre vás DOBRÚ správu!

Úsilie našich tímov v sklade a logistike, ktoré išli na maximum nielen v pracovných dňoch, ale aj cez víkendy, sa vyplatilo a situácia sa začína opäť vracať do normálu.

Čo to znamená?

Situácia sa mení každý deň, preto vám všetky zmeny a informácie týkajúce sa Vašich objednávok na MojaLekáreň.sk ponúkame na tomto mieste a budeme ich aktualizovať podľa vývoja, aby ste vždy vedeli, čo od nás môžete čakať.

Ďakujeme vám za pochopenie a uisťujeme vás, že my v MojaLekáreň.sk pre vašu spokojnosť robíme maximum.

Zmeny v doprave

Dopravu zásielok na Slovensko pre nás zabezpečuje Zásielkovňa, ktorá cez dopravcu SPS, Remax, prípadne ďalšie zaistí doručenie k vám domov. Aj keď volia najmenej vyťažené prepravcu, doručenie vzhľadom k aktuálnej situácii na slovenskom môže trvať dlhšie. V okamihu, keď vašu objednávku zabalíme a odovzdáme dopravcami - a o tom vás vždy mailom informujeme - je za jej doručenie zodpovedný dopravca, my tieto informácie k dispozícii nemáme. V týchto prípadoch teda kontaktujte priamo Zásielkovňa s podacím číslom, ktoré ste dostali v emailu o expedícii zásielky.

Čo robíme, aby sme zvládli nápor vašich objednávok

  • od 17.3. sme zaviedli v distribučnom centre dvojsmennú prevádzku (6-14 a 14,30 - 21 hod.) a stále naberáme ďalších brigádnikov
  • ak by sa ukázalo, že ani dve smeny k odbaveniu objednávok nestačia, budú ako posily povolaní aj ostatní zamestnanci spoločnosti

Čo robíme, aby sme zabezpečili hygienické štandardy

  • pri vchode do distribučného centra je všetkým pracovníkom meraná teplota,
  • po odchode prvej smeny je celé pracovisko vydezinfikované,
  • upratovanie vykonávame niekoľkokrát denne,
  • pracovníci oboch smien sa spolu vôbec nestretnú,
  • pracovníci distribučného centra nosia ochranné pomôcky,
  • všetok personál vybavujeme dezinfekčným gélom a respirátormi.

Dočasne nedostupný sortiment

Každý deň sa situácia v našich skladoch mení - dopyt prevyšuje možnosti dodávateľov, u jednotlivých produktov vždy vidíte, či máme vami požadovaný tovar na sklade a ako rýchlo sme schopní ho dodať. Majte prosím pochopenie, že v aktuálnej situácii nie sme schopní vyhovieť tak, ako by ste práve potrebovali.

Napriek nášmu veľkému úsiliu sa skladová dostupnosť veľmi dynamicky mení. V týchto prípadoch musíme, bohužiaľ, pristúpiť k stornu nedostupných produktov vo vašich objednávkach a odbaviť objednávku s tými produktmi, ktoré k dispozícii sú. Ďakujeme za pochopenie.

Dúfame však, že v nasledujúcich dňoch sa situácia zlepší a vy na našich stránkach uvidíte plnú ponuku tovaru tak, ako ste boli zvyknutí pred opatreniami súvisiacimi s koronavírusom.

Platobné zmeny

Vláda v súvislosti s obmedzovaním šírenia nákazy koronavírusom dňa 16.3. 2020 odporučila zamestnávateľom využívať z hygienických dôvodov prednostne bezhotovostný platobný styk, a rovnako osobám, ktoré zabezpečujú služby, obmedziť priamy kontakt so zákazníkmi. MojaLekáreň.sk je zodpovedná firma a rozhodla sa rešpektovať toto odporúčanie, dočasne teda uprednostňuje bezhotovostné platby (platba dobierkou do odvolania nie je možná).

Čo je dobré vedieť


Ďakujeme za pochopenie.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika