MojaLekáreň.sk

DAVIDOFF
Určené (na): telo

V roku 1984 sa dostal na trh prvý parfém značky DAVIDOFF. V roku 1986 to bol ďalší parfém s názvom DAVIDOFF Zino av roku 1988 slnečný DAVIDOFF Cool Water, ktorý je jedným z najobľúbenejších parfémov pre energických a zmyselných ľudí. Veľký úspech oslavovala vôňa DAVIDOFF Cool Water Man, ktorá má na trhu stále svoje pevné miesto.

Luxusné parfémy značky DAVIDOFF sú nezabudnuteľné pre svoju jedinečnosť, sviežosť a originalitu.

Názov Davidoff nesú nielen známe tabakové výrobky, káva, ale aj rad kozmetických produktov. Zakladateľom tejto značky bol Zino Davidoff, ktorý v počiatkoch svojej kariéry začínal s produkciou prvotriednych čistých cigár. Od roku 1984 značka úplne preniká aj do kozmetického priemyslu a v súčasnej dobe patrí medzi výrobcov luxusnej kozmetiky.

Davidoff sa špecializuje na výrobu predovšetkým pánskych kozmetických produktov. Na trh dodáva pánske parfumy, jedným z najobľúbenejších parfumu je Davidoff Coll Water či Davidoff Hot Water. Okrem parfumov je tiež výrobcom kozmetiky určenej pre starostlivosť o pleť a telo. Sú to napríklad balzamy po holení, vody po holení, sprchové gély alebo telové mlieka či krémy.

Na našich webových stránkach možno zakúpiť rad kvalitných produktov značky Davidoff. Máte možnosť vyskúšať už spomínané parfumy Davidoff Cool Water či Hot Water. Aj keď sa Davidoff špecializuje na pánsku kozmetiku, nájdete tu aj niekoľko parfumov vyrobených špeciálne pre ženy.

Produktové rady

Davidoff Cool Water 150ml

Davidoff Cool Water 150ml

Davidoff Cool Water 150ml Davidoff Cool Water 150ml

Tělová mlieko

Naskladníme do 3 dní

8,79 €

Značka DAVIDOFF
Určené (na): telo
je dostupná aj na našom českom e-shope Lékárna.cz
Filter produktov

Podrobné filtrovanie

Cena (Eur)
8
Kategórie produktů
Určené pre
Druh tovaru
Kľúčová vlastnosť
Forma výrobku
Objem (ml)
Určené (na)

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.