Úvodná strana Deti a mamičky Cumlíky Cumlíky 18 - 36 mesiacov

Cumlíky pre deti 18 - 36 mesiacov

Cumlíky pre deti vo veku 18 - 36 mesiacov majú veľmi jemné cumlíky, ktoré sa plne prispôsobia tvaru ústnej dutiny Vášho bábätka a spoľahlivo ho utíšia. Na cumlíky pre staršie deti sa kladie oveľa väčší dôraz na ich vzhľad. Aby si ich Vaše bábätko obľúbilo, sú tieto cumlíky vybavené najrôznejšími farebnými obrázkami zvieratiek a kvietkov a sú veľmi hravé a nápadité. Na výber máte klasické okrúhle alebo anatomicky tvarované cumlíky z latexu či silikónu.

Cumlíky pre deti 18 - 36 mesiacov - detailný popis

Cumlíky pre deti vo veku 18 - 36 mesiacov, ktoré si pre svoje deti obľúbili ostatné mamičky

  • Baby Nova - klasické latexové cumlíky, buď guľaté alebo anatomicky tvarované, cumlík je dostatočne mäkký a bábätku sa dobre cmúľa, z ústočiek často nevypadáva.
  • Mam - asymetricky tvarované cumlíky s veľmi jemným cumlíkom, vpredu majú niekoľko veľkých otvorov, ktoré zaistia dostatočný prísun vzduchu a pomôžu tak predísť vzniku vyrážok okolo ústočiek.

ODPORÚČANIA! Ak cumlík spadne na zem, vždy ho dajte vyvariť aspoň päť minút. Nikdy nenavlhčujte cumlík vlastnými slinami, pretože by mohlo hroziť riziko prenosu choroboplodných zárodkov.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika