Úvodná strana Deti a mamičky Cumlíky Cumlíky 6 - 18 - mesiacov

Cumlíky pre deti 6 - 18 - mesiacov

Cumlíky pre deti vo veku 6 - 18 mesiacov môžu výrazne znížiť riziko poškodenia zubov a dentálnych problémov v neskoršom veku, pretože v porovnaní s dlhodobým cucaním prstov nevyvíjajú nevhodný tlak na podnebie v ústach a predné zúbky. Cumlíky tiež znižujú závislosť na fľaši a zaisťujú úplne prirodzený vývoj podnebia, zúbkov i ďasien a to aj vo chvíli, keď sa v ústočkách dieťaťa otočia. Na výber máte klasické okrúhle alebo anatomicky tvarované cumlíky zo silikónu alebo latexu.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Cumlíky pre deti 6 - 18 - mesiacov - detailný popis

Obľúbené značky cumlíkov pre deti vo veku 6 - 18 mesiacov

  • Baby Nova - veľmi obľúbené tradičné latexové cumlíky s guľatým cumlíkom, navyše za veľmi priaznivú cenu, na výber máte niekoľko rôznych farieb.
  • Avent - výhradne silikónové cumlíky, veľkou výhodou je vyšší počet otvorov v kotúči, vďaka čomu je zaistená dostatočná cirkulácia vzduchu, bábätku sa nerobia okolo ústočiek vyrážky.
  • Nuk - silikónové aj latexové cumlíky s unikátnym systémom Nuk Air System, ktorý minimalizuje riziko zlého vývoja zúbkov, špeciálne anatomicky tvarované, na výber máte niekoľko farieb a vzorov pre chlapčekov alebo dievčatká

UPOZORNENIE! Pred prvým použitím cumlíky vždy dôkladne vydezinfikujte, najlepšie vyvarte vo vriacej vode. Ak si všimnete sebemenšie známky poškodenia, cumlík ihneď vymeňte za nový.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika