Úvodná strana Deti a mamičky Cumlíky Bez udania veku

Cumlíky bez udania veku

Detské cumlíky upokojí vaše plačúce dieťa a zaistí mu spokojný spánok. Zároveň zmierňujú bolesť při prerezávání prvých zúbkov vášho bábätká. Cumlíky sa vyrábajú z rôznych materiálov, v našom sortimente sú najobľúbenejšie latexové, silikonové a kaučukové.

Cumlíky bez udania veku - detailný popis

Cumlíky pre zdravé zuby

Ortodontické cumlíky pomáhajú vášmu dieťaťu prekonať ťažké chvíle pri prerezávaní prvých zubov a vďaka špeciálne upravenej vnútornej časti cumlíka zaisťujú správne postavenie jazyka pri saní. Pri použití ortodontického cumlíka predchádzate vzniku ortodontických vád, nesprávnemu zhryzu a položeniu zubov u vášho bábätka.

Naše cumlíky sú vyrobené z troch hlavných materiálov – kaučuku, latexu a silikonu. Cumlík z kaučuku je pre bábätko prirodzenejšie, mäkšie a oveľa elastickejšie. Pre deti, ktoré už majú prvé zúbky, sa nehodia silikónové cumlíky, pretože sa dajú ľahko prehryznúť, ale za to sú veľmi prispôsobivé a jemné. Naopak latex je veľmi odolný proti prehryznutiu a navyše nie je umelý, ale prírodný.

Hryzatká rozvíjajú zmyslové vnímanie

Pre malé deti sú vhodné tiež hryzatká, ktoré napomáhajú zdravému vývinu zubov a ústnej dutiny. Hryzatká majú nenahraditeľnú chladiacu funkciu a pri prerezávaní zubov dokonale masírujú a chladia detské ďasná. Dajú sa používať aj ako klasická hračka, pretože bábätká zabavia a rozvíjajú ich zmyslové vnímanie, pretože sú zvyknuté vnímať všetko svojou pusinkou a na to sú hryzatká ideálne.

Cumlíky a hryzatká pre deti sú vyrobené z príjemných materiálov a ich vrchnú časť zdobia pekné potlače. Vyberať si môžete zo všetkých rôznych farieb, ponúkame cumlíky pre dievčatká aj pre chlapčekov. Bábätká si na cumlíky výborne zvykajú, ak sú používané už od najnižšieho možného veku.

Medzi najobľúbenejšie produkty z našej ponuky patria jednoznačne cumlíky s kytičkou, ktoré sa vďaka svojmu potlaču hodia skôr pre dievčatká. Špecialitu predstavuje veľký svietiaci cumlík, ktorý využijete hlavne v tme.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika