Moje srdcovky

Úvodná stránka » Magazín MojaLekáreň.sk » Články a blogy » Nový výživový doplnok na chudnutie OBEZIN prírodnou cestou znižuje chuť do jedla

Nový výživový doplnok na chudnutie OBEZIN prírodnou cestou znižuje chuť do jedla

Chudnutie Trávenie

Výživový doplnok OBEZIN pôsobí na chuťové centrum v mozgu a znižuje tak chuť do jedla. Vďaka svojmu zloženiu prináša pocit sýtosti a tým bráni nežiadúcemu prejedaniu sa.

Nový výživový doplnok na chudnutie OBEZIN prírodnou cestou znižuje chuť do jedla

Spoločnosť Danare Pharma uvádza na slovenský trh nový prírodný prípravok na podporu chudnutia OBEZINTM. Tento výživový doplnok, ktorý je založený na prírodnej polysacharidovej báze, pôsobí na chuťové centrum v mozgu a znižuje tak chuť do jedla. OBEZINTM vďaka svojmu zloženiu prináša pocit sýtosti a tým bráni nežiaducemu prejedaniu sa.

Účinky OBEZINTM
Revolučný výživový doplnok OBEZINTM spôsobuje zníženie chuti do jedla a tým podporuje proces chudnutia. Kapsula sa počas 30 minút po požití v žalúdku rozpustí, až stonásobne zväčší svoj ​​objem a vytvorí gélovú substanciu. Následne žalúdok vyšle do mozgu signál, že už je sýty. Po konzumácii pokrmu sa gélová substancia zmieša s jedlom a spomalí proces trávenia. "Užívanie prípravku OBEZINTM odporúčame hlavne osobám, ktoré držia redukčnú diétu. Vďaka svojim unikátnym účinkom pomáha ľuďom znížiť chuť do jedla a eliminuje pocit hladu, pretože zaplní žalúdok. Navyše má vynikajúce detoxikačné účinky, čo je pri diéte žiaduce, " povedala o doplnku stravy OBEZINTM odborníčka na zdravú výživu Alžbeta Houdková.

Zloženie OBEZINTM
Výživový doplnok má čisto prírodné zloženie, ktoré neškodí ľudskému zdraviu. Na jeho zostavovaní sa podieľal tím špecialistov. OBEZINTM sa skladá z patentovaného rastlinného komplexu prírodných viskóznych polysacharidov. Významnou zložkou je aj látka Spirulina, ktorá obsahuje fenylalanín. Práve táto aminokyselina pôsobí na chuťové centrum v mozgu a znižuje chuť do jedla. Produkt neobsahuje žiadne alergény a vďaka obsahu prírodných látok udržuje prirodzenú hladinu cholesterolu v krvi.

Konkurenčné výhody OBEZINTM
Oproti prípravkom fungujúcim na podobnej báze dochádza u prípravku OBEZINTM k rýchlejšiemu zväčšeniu objemu a skoršiemu zahnaniu hladu. Navyše OBEZINTM nespôsobuje problémy s vyprázdňovaním, ktoré sa objavili u iných prípravkov. "Prednosťou nášho výrobku je vyšší obsah aktívnych látok. Výhodou je aj nižšia cena oproti konkurenčným prípravkom, " povedal Tomáš Šišolák zo spoločnosti Danare Pharma.

Ivana Christová chudne s prírodným prípravkom OBEZINTM

Ivane Christovej tento rok pomáha so zhadzovaním nadbytočných kilogramov prípravok na chudnutie OBEZINTM, ktorý znižuje chuť do jedla a zabraňuje prejedaniu sa. Bývalá modelka a československá Miss už za prvých 8 týždňov užívania tohto prírodného výživového doplnku schudla 10,5 kilogramov.

Ivana Christová chce mať do konca septembra o 20 kilogramov menej, než pred začiatkom diéty. O svojom rozhodnutí zbaviť sa prebytočných kíl Ivana hovorí: „Cítila som potrebu zmeny, preto som sa rozhodla držať diétu. Najprv som sa toho bála, ale ide to prekvapivo ľahko. Cítim sa perfektne a diéta ma nijako neobmedzuje. Pravidelne užívam výživový doplnok OBEZINTM, ktorý mi pomáha prekonať chute. Navyše mám jedálny lístok zostavený na mieru odborníčkou na zdravú výživu a cvičím. Najdôležitejšie bolo rozhodnutie a pevná vôľa."

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam