MojaLekáreň.sk

Prípravky na čistenie uší zvierat WERFFT CHEMIE

OHRREINIGER Klassik Roztok na čistenie uší u mačiek a psov 125 ml

OHRREINIGER Klassik Roztok na čistenie uší u mačiek a psov 125 ml OHRREINIGER Klassik Roztok na čistenie uší u mačiek a psov 125 ml

Čistiaci, dezodorujúci a zvláčňujúci prípravok na čistenie uší psov a…

Na sklade už iba 3 - 5 kusy

10,14 € 8,29 € -18 %

Prípravky na čistenie uší zvierat WERFFT CHEMIE

Uši psov a mačiek sú citlivé a malo by sa s nimi podľa toho zachádzať. Pokiaľ majú zvukovody čisté a bez zápachu, je všetko v poriadku. Niekedy sa ale môže stať, že ucho produkuje nadmerné množstvo mazu a potom je na mieste uši vyčistiť. Tiež niektoré plemená psov, ktoré majú previslé uši alebo plemená, u ktorých sa praktikuje podlepovanie uší, bývajú viacej náchylné na zápaly a iné choroby uší.

Pokiaľ váš psík často trepe hlavou, trie sa ušami o stenu alebo má dokonca napuchnuté ucho, signalizuje tým, že niečo nie je v poriadku a že je potrebné uši vyčistiť.

U nás nájdete rad prípravkov, s ktorými procedúru čistenia uší zvládne každý chovateľ. Môžete si vybrať roztoky a gély, ktoré pomôžu vyčistiť zvukovody vašeho psa i mačky šetrne a bezpečne.

Ako vyčistiť ucho psa a mačky

Natiahnite zvieraťu jednou rukou boltec a druhou aplikujte roztok do ucha. Prípravku by malo byť také množstvo, až budete mať pocit, že vytečie von. Ucho premasírujte až k hlave. Nechajte zviera zatrepať hlavou, aby roztok a nečistoty vytiekli von. Zvyšok mazu vytrite kúskom gázy alebo vatovým tampónom.

Pokiaľ je to potrebné, čistenie kľudne zopakujte. Pamätajte však, že nadmerným čistením môžete viac uškodiť než prospieť.

Doporučujeme niekoľko prípravkov, ktoré sa našim zákazníkom osvedčili. Otivet roztok k čisteniu uší vám umožní jemne a efektívne ošetriť uši vašeho zvieracieho kamaráta. Before X pomôže pri zápaloch stredného ucha. Ušný púder Ear Fresh Bio-Groom odstráni chĺpky zo zvukovodov vašeho psa. Slúži ako účinná prevencia nadmerného usadzovania ušného mazu a nečistôt.

Čistenie uší vašeho maznáčika je bezpochyby dôležitou procedúrou, nezabudnite ovšem, že častým alebo agresívnym čistením môžete poškodiť vašemu maznáčikovi stabilné prostredie vnútorného ucha alebo dokonca sluch.

Kategóriu Prípravky na čistenie uší zvierat nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.